Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projektant i projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz dopasowanych do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych Klienta to dla nas nie tylko pasja ale i swojego rodzaju misja. Sposób w jaki urządzone będą wnętrza naszego mieszkania, domu ma kluczowe znaczenie dla komfortu życia każdego domownika. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności naszej pracy. Każdy projekt wnętrza wykonujemy z należytą starannością, z dbałością o jakość w najdrobniejszym szczególe. W swojej pracy stawiamy na kompleksowość i oryginalność. Do każdego wykonywanego projektu wnętrza podchodzimy indywidualnie. Nasze projekty cechuje ergonomia, funkcjonalne zagospodarowanie wnętrza w oparciu o potrzeby naszych Klientów jak również estetyka aranżacji wnętrza dopasowana do gustu domowników.

Praca jaka wykonują nasi projektanci wnętrz polega na współpracy z Klientem. To bardzo istotne w całym procesie projektowania wnętrz.

Oferujemy zarówno projekty całych domów oraz mieszkań jaki i projekty pojedynczych pomieszczeń takich jak: sypialnia, salon, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, pokój młodzieżowy, salon z kuchnią, pralnia, garderoba. Największa popularnością wśród naszych projektów pod indywidualne zamówienie poza projektami mieszkań i domów cieszą się:

 • projekty salonu – projekt wnętrza salonu musi być dobrze przemyślany pod względem funkcjonalności jak i wystroju salonu. Salon bowiem jest najważniejszym wnętrzem w każdym mieszkaniu gdzie toczy się życie rodzinne.

Zobacz cenę na projekty salonu

 • projekty salonu z kuchnią – salon z kuchnią to reprezentacyjna część naszego mieszkania, to wnętrze w którym domownicy spędzają wspólnie najwięcej czasu i w którym przyjmują gości dlatego projekt salonu z kuchnią musi cechować ergonomia, funkcjonalność i niebanalny wystrój.

Zobacz cenę na projekty salonu z kuchnią

 • projekt łazienki- funkcjonalnie urządzona łazienka to komfortowe wnętrze a takie uzyskamy dzięki przemyślanemu projektowi łazienki, który poza układem funkcjonalnym dopasowanym do potrzeb uwzględnia również wystrój wnętrza

Zobacz cenę na projekty łazienki

 • projekty pokoju dziecięcego – projektowanie pokoju dla dziecka musi być przemyślan i zaplanowane w najdrobniejszym szczególe. Projekt pokoju dziecka powinien być dostosowany do wieku, charakteru, zainteresowań pociechy.

Zobacz cenę na projekty pokoju dziecięcego

 • projekty pokoju dziennego – pokój dzienny z reguły jest wnętrzem wielofunkcyjnym dlatego tak istotna jest w nim funkcjonalność, ergonomia i dopasowany wystrój wnętrza.

Zobacz cenę na projekt pokoju dziennego

 • projekty sypialni – nie bez znaczenia jest w jakim wnętrzu rozpoczynamy i kończymy każdy dzień. Nie bez znaczenia jest wystrój i układ funkcjonalny w naszej sypialni w której odpoczywamy i śpimy. Dlatego dopasowany projekt sypialni jest na wagę złota

Zobacz cenę na projekty sypialni

 • projekty kuchni- w kuchni liczy się komfort codziennej pracy w niej wykonywanej w Projekt wnętrza kuchni musi uwzględniać specyfikę wnętrza ale i potrzeby, styl życia jej użytkowników

Zobacz cenę na projekty kuchni

 • projekt przedpokoju/holu – przedpokój to pierwsze wnętrze , które widzimy po wejściu do mieszkania Wnętrze przedpokoju powinno być wiec urządzone ze smakiem i oczywiście funkcjonalnie

Zobacz cenę na projekty przedpokoju

 • projekty pokoju dla nastolatka/nastolatki- projekt pokoju młodzieżowego stanowi wyzwanie aranżacyjne. To wnętrze wielofunkcyjne. Projekt pokoju dla nastolatków musi uwzględniać oczekiwania i potrzeby młodych ludzi. Poza wysoka funkcjonalnością pokój młodzieżowy powinien wyznaczać się niebanalnym wystrojem dopasowanym do gustu, stylu życia, charakteru i zainteresowań nastolatków

Zobacz cenę na projekt pokoju młodzieżowego

 • Projekty mieszkań

Zobacz cenę na projekty mieszkań

Jak pracujemy? Jak wygląda taka współpraca?

Nasza oferta zakłada wykonanie do trzech wariantów projektu 3D z pełną aranżacja wnętrza. Chcemy by Klient miał wpływ na powstawanie projektu wnętrza dlatego nie wykonujemy ich od razu a każdy wariant powstaje z udziałem Klienta, na podstawie jego uwag i opinii.

Zobacz jak wygląda projekt 3D. Zobacz jak powstają warianty projektu.

Każdy wykonywany przez nas wariant projektu jest to pełna aranżacja wnętrza. Wizualizacja zawiera dobór materiałów wykończeniowych, dekoracyjnych, kolorystyki, wyposażenia wnętrz, oświetlenia i dodatków. Projekt powstaje na podstawie preferencji Klienta. Twoje potrzeby i oczekiwania są bardzo ważne a nawet najważniejsze. Im więcej informacji nam przekażesz tym dokładniej będziemy wstanie stworzyć projekt wnętrz dopasowany do Ciebie , Twojego stylu życia.po zamówieniu projektu wysyłamy ankietę

Zobacz przykład jak wyglądają warianty projektu

Pierwszy wariant projektu wykonany dla Klienta na podstawie jego preferencji

Projekt, pierwszy wariant

 

Drugi wariant projektu wykonany dla Klienta na podstawie jego uwag i poprawek

Projekt, drugi wariant

 

I analogicznie jest z trzecim wariantem projektu, jeśli jest taka potrzeba również wykonywany jest na podstawie uwag i opinii Klienta.

Zobacz czym jest i jak wygląda spacer 360 stopni po wnętrzu

To wirtualny spacer po naszym wnętrzu, którego projekt zamówiliśmy. Spacer 360 stopni umożliwia poruszanie się w nim tak jakbyśmy w nim byli. Projekt wnętrza można obejrzeć za pomocą komputera, telefonu komórkowego ( uruchamiając spacer po wnętrzu telefonem komórkowym, stojąc w projektowanym pomieszczeniu poprzez poruszanie telefonem komórkowym widzimy tak nasze wnętrze jakbyśmy znajdowali się już w zaprojektowanym-urządzonym wnętrzu) Spacer po wnętrzu odbędziemy również poprzez użycie gogli VR. Wirtualny spacer tworzony jest ze zdjęć poprzez specjalnie wykonane ujęcia które projektant łączy w specjalistycznym programie. W taki sposób powstaje wirtualne pomieszczenie po którym my możemy się poruszać.

Wirtualny spacer 360 stopni jest uzupełnieniem wizualizacji 3D- zdjęć ponieważ precyzyjnie pokazuje wnętrze. Poza opcją obracania się jest także możliwość poruszania obrazem na góra-dół.

Zobacz przykładowy spacer po wnętrz 360 stopni do wykonanego przez nas projektu wnętrza

  Projekt wnetrz, wirtualny spacer

ZOBACZ PRZYKŁAD

 (ZOBACZ PRZYKŁAD)

 

Dokumentacja projektowa - zobacz czym jest i jak wygląda specyfikacja materiałowa do projektu i rysunki

Po zatwierdzeniu przez Ciebie projektu wnętrz wykonujemy do niego specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów.

Specyfikacja materiałowa to lista zastosowanych w projekcie elementów aranżacji wnętrz. Specyfikacja materiałowa to dokument w programie Word, sporządzany w punktach z podziałem na poszczególne pomieszczenia, zawierający nazwy producentów, modele zastosowanych materiałów wykończeniowych wraz z linkiem/adresem do strony WWW, gdzie pokazany jest materiał, o którym mowa. Dokument jako załącznik przesyłany jest do Państwa e-mailem po wyborze przez Państwa wariantu projektu. W specyfikacji materiałowej wskazani są producenci wraz z nazwami produktów użytych w projekcie bez wskazywania ile litrów farby należy zakupić itp. nie są podawane powierzchnie ani ilości materiałów koniecznych do zakupu Obliczeń typu: ile materiału należy zakupić i pomiarów należy dokonać będąc fizycznie obecnym na budowie (nie na odległość).W specyfikacji wskazujemy Ci:

 • meble gotowe, ogólnodostępne
 • oświetlenie: lampy wiszące, stojące, kinkiety itp
 • elementy dekoracyjne: na przykład kamień, cegła, beton,
 • dodatki - na przykład: plakaty, obrazy
 • płytki, podłogi
 • farby, tapety, fototapety
 • elementy wyposażenia łazienki jak: wanna, prysznic, wc, umywalki

Specyfikacja materiałowa do projektu

Projektowanie wnętrz online - odległość nie ma dla nas znaczenia

Projekty wnętrz wykonane online nie różnią się od projektów wnętrz wykonywanych stacjonarnie. Poza formą kontaktu, która w przypadku kiedy wybieramy usługę jaką jest projektowanie wnętrz online odbywa się poprzez email i telefonicznie. Taka forma współpracy to wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy zdalnej z Klientem. Nasze biuro mieści się we Włocławku ale nasze projekty wnętrz wykonujemy na całą Polskę i poza granice. Z nami niezależnie od Twojej lokalizacji urządzisz piękne i funkcjonalne wnętrza mieszkania

Zobacz przykłady gdzie możemy wykonać dla Ciebie projekty wnętrz

Bydgoszcz

Łódź

Warszawa