projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Promocja! projekty salonu z jadalnia Zobacz większe

PROJEKTY SALONU Z JADALNIĄ - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

PEŁNA ARANŻACJA WNĘTRZ

Nowy produkt

Realizujemy na zamówienie projekty salonu z jadalnią według Twoich wytycznych, możliwości finansowych, potrzeb.  W swoich projektach dbamy o najmniejszy szczegół wystroju. Naszym celem jest stworzenie aranżacji przytulnej, wygodnej i dobrze prezentującej się przestrzeni i designu.

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

Realizacja 7-14 dni, express 4 dni

449,00 zł brutto

-150,00 zł

599,00 zł brutto

OFERTA WAŻNA

JESZCZE:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Opis

ProjektProjekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza
Dokumentacja projektuSpecyfikacja materiałowa - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.
Projekt - ilość wariantówdo 3

Więcej informacji


Nasze projekty sprawiają, że klienci nie mogą się ich doczekać!


Projekt salonu z jadalnią

Połączenie salonu z jadalnią w osobnym pomieszczeniu to nadal częste rozwiązanie w domach. Osobne pomieszczenia wydzielone na jadalnię bardzo często jest łącznikiem pomiędzy kuchnią i salonem. Podczas projektowania tych pomieszczeń trzeba zadbać by wszystkie elementy wystroju były właściwie rozmieszczone i dobrze sie ze sobą komponowały. Pomieszczenia muszą być spójne stylistycznie, Trzeba być ostrożnym by w pomieszczeniach nie użyć przesytu i nadmiaru w wystroju i wyposażeniu. My wykonując projekt salonu z jadalnią zadbamy w nich o wszystkie elementy wyposażenia i urządzenia wnętrza. Poza tym uzyskamy doskonale zaaranżowaną przestrzeń, która będzie reprezentacyjna, a jednocześnie funkcjonalna. Będzie to miejsce, w którym przyjemnie spędzać czas będą nie tylko domownicy ale i ich goście. Wykonujemy na zamówienie projekty w stylu skandynawskim, nowoczesnym, klasycznym, glamour, industrialnym

,

Współpracując z nami zyskujesz same korzyści

My gwarantujemy ci kreatywność, profesjonalność i fachowe podejście. Ty oszczędzasz czas i pieniądze i masz zagwarantowany niebanalny efekt i  nietuzinkowe wnętrze.

Projektowanie salonu z jadalnią

Projektowanie mieszkania online

Chcemy zadbać o Twoje pieniądze i czas dlatego dajemy Ci możliwość zamówienia usługi projektowania wnętrz salonu z jadalnią online. Sposób wykonania aranżacji nie różni się niczym  od tradycyjnego zamawianego w biurze poza formą komunikowania. Kontakt odbywa się za pomocą e-maila, telefonu i poprzez czat. Jedyne co musisz zrobić, to przesłać do nas wymiary wnętrza oraz swoje oczekiwania jakie masz względem niego . Na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji wykonujemy projekt i przesyłamy go do Ciebie poczta e-mail wraz ze specyfikacją materiałową. W cenie otrzymujesz do 3 wariantów projektu pomieszczenia i na każdy z nich masz wpływ. Nie wysyłamy 3 wariantów od razu. Projekt ma spełnić Twoje oczekiwania.


Jak to wygląda ?

projektowanie mieszkan, jak to wygląda

Projekty przez nas wykonywane mają spełniać  indywidualne potrzeby naszych klientów. Chcemy by były w pełni dopasowane do nich,do stylu ich życia oraz możliwości finansowych. Nasza oferta zakłada w cenie  3 warianty projektu wnętrza ale nie wysyłamy ich od razu. Właśnie dlatego , że naszym celem jest byś był zadowolony z wyglądu swojego wnętrza. Jak to więc wygląda? Po otrzymaniu od Ciebie wymiarów Twojego wnętrza oraz opisu preferencji projektant przygotowuje pierwszy wariant projektu, wysyła go do Ciebie poczta e-mail prosząc Cię o opinie , uwagi na podstawie których powstaje kolejny wariant i tak po raz kolejny. Masz wpływ na projekt i bierzesz udział w procesie projektowania. Nie otrzymujesz 3 suchych projektów , z którymi nie wiesz za bardzo co potem zrobić. Po zakończeniu etapu tworzenia projektu wysyłamy do Ciebie listę materiałów użytych w projekcie  wraz z lista sklepów gdzie je zakupisz


Co zawiera i przedstawia projekt wnętrza salonu z jadalnią

W proponowanej cenie otrzymujesz 3 kompleksowe warianty projektu całego pomieszczenia. Projekt jest w postaci realistycznej wizualizacji 3D ze specyfikacja materiałową i listą sklepów.

Aranżacja 3d to realistyczny projekt , dzięki któremu zobaczysz swoje wnętrze w 3 odsłonach. Powstaje z Twoim udziałem. Przedstawia on :

 • podłogi
 • oświetlenie
 • meble producentów oraz na wymiar
 • sufity
 • elementy dekoracyjne
 • ściany ( tapety ,fototapety, kamień, cegła, beton i inne )
 • farby,
 • zasłony, rolety
 • ceramikę
 • zabudowy gipsowo-kartonowe
 • nie projektujemy schodów

 Na koniec otrzymasz wykaz materiałów użytych w projekcie.

 

 


Do wykonania projektu potrzebujemy

1. Zamówienie projektu

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl


Przykład wymierzenia pomieszczenia

Jak wymierzyć pomieszczenie salonu, jadalniPRZYKŁADOWE PROJEKTYNasi klienci nie mogą doczekać się realizacji naszych projektów!


Opinia

Napisz opinię

PROJEKTY SALONU Z JADALNIĄ - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

PROJEKTY SALONU Z JADALNIĄ - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Realizujemy na zamówienie projekty salonu z jadalnią według Twoich wytycznych, możliwości finansowych, potrzeb.  W swoich projektach dbamy o najmniejszy szczegół wystroju. Naszym celem jest stworzenie aranżacji przytulnej, wygodnej i dobrze prezentującej się przestrzeni i designu.

Produkty powiązane