Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Aranżacja łazienki: projekt wnętrza w stylu nowojorskim

Publikacja 2019-04-17 11:10:43
Kategorie Łazienki

Aranżacja łazienki bywa kłopotliwa zwłaszcza kiedy jest mała. Nie oznacza to, że aranżacja dużej łazienki nie sprawia nam trudności. Projekt wnętrza łazienki powinien być dobrze przemyślany, zaplanowany w najdrobniejszym szczególe. By nasza łazienka była urządzona funkcjonalnie konieczna jest znajomość kilku zasad dotycząca odległości jakie należy w łazience zachować pomiędzy poszczególnymi akcesoriami. Ponadto musimy precyzyjnie określić potrzeby i oczekiwania. Poza funkcjonalną stroną wnętrza istotny jest oczywiście jej wystrój łazienki. W tej kwestii tez nic nie może być dziełem przypadku. Należy najpierw określić styl w jakim chcemy by była wykonana aranżacja łazienki. Dopiero wtedy możemy zacząć decydować o kolorystyce , doborze mebli i sanitariatów oraz dodatków. Mała łazienka powinna być urządzona w jasnych kolorach, takich które optycznie powiększą wnętrze. Płytki powinny być duże, te z dekorami raczej pojawić się powinny w formie dodatków by nie obciążać wnętrza łazienki. Duże łazienki dają nam większą swobodę aranżacyjną, należy jednak uważać by nie przesadzić i nie spowodować wrażenia kiczu.

Aranżacja łazienki w stylu nowojorskim

Nasz wybór co do stylu aranżacji łazienki padł na styl nowojorski. Jest to jeszcze styl, który nie często jest wybierany w aranżacji naszych mieszkań i domów. Aranżacja łazienki w stylu nowojorskim to aranżacja stylowa, ekskluzywna. Nowojorski styl czerpie z klasyki najlepsze. Poprzez połączenie jej z elementami glamour tworzy wnętrze z efektem wow. Mile widziane będą tu szkło, metal, marmur, nikiel. Ogromną rolę w aranżacji łazienki w stylu nowojorskim odegrają dodatki, akcesoria na przykład armatura niklowym lub złotym kolorze, elementy glamour np. kurki. Meble nawiązywać powinny do stylu klasycznego. Nie małą role odegra również zastosowane w łazience oświetlenie. Może być ono glamour lub bardziej klasyczne. Powinno nadawać wnętrzu elegancji. Nowojorskie wnętrza to ład, harmonia i symetria. Urządzając łazienki w stylu nowojorskim należy zachować umiar.

Aranżacja łazienki w stylu nowojorskim

Projekt łazienki w stylu nowojorskim

Przedstawiony na zdjęciach w artykule projekt łazienki wykonany został w stylu nowojorskim. Powstał w oparciu o potrzeby i preferencje klientów. W projekcie na ścianach zastosowano sztukaterię. Łazienka posiada dwie umywalki, bidet, wc oraz wannę wolnostojącą. Na podłodze zastosowane zostały duże płytki imitujące marmur. Dodatki w łazience są w kolorze złota. Całości aranżacji dopełnia oświetlenie w stylu klasycznym. Wnętrze łazienki jest jasne, eleganckie i funkcjonalne.

Projekt łazienki w stylu nowojorskim

Aranżacja łazienki: projekt wnętrza w stylu nowojorskim

Podziel się