Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Aranżacja mieszkania 60m2. Projekty wnętrz

Publikacja 2020-11-27 10:03:09
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

To jak ma wyglądać aranżacja mieszkania nie powinno być dziełem przypadku czy emocjonalnie podjętych decyzji. Dlatego co raz więcej z nas dzisiaj decyduje się na profesjonalnie wykonane projekty wnętrz mieszkania.

Urządzanie wnętrz mieszkania wiążę się nie tylko z przyjemnością ale przede wszystkim dokonywaniem trudnych wyborów i podejmowaniem wielu kluczowych decyzji, które będą rzutowały na nasz codzienny komfort życia. Musimy podjąć decyzje dotyczące układów funkcjonalnych w każdym z wnętrz i jego wyposażenia jak również zdecydować o stylu w jakim ma być wykonana aranżacja mieszkania. Ponadto czeka nas podjecie decyzji o kolorystyce, dodatkach, materiałach wykończeniowych tak by wszystko tworzyło spójną całość. Projektowanie mieszkania musi być dobrze zaplanowane i przemyślane w najdrobniejszym szczególe.

Aranżacja mieszkania 60 m2. Zobacz projekty wnętrz 

Projekty wnętrz mieszkania przedstawionego artykule na zdjęciach zostały wykonane w oparciu o potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe Klientów. Mieszkanie ma 60 m2. Składa się na nie salon z aneksem kuchennym, pokój biurowy do pracy, sypialnia, przedpokój i łazienka. Aranżacja wnętrza mieszkania 60 m2 została wykonana w stylu nowoczesnym w kolorystyce biały, drewno, granatowy, złoty.

Więcej o aranżacji mieszkania w bloku 60 m2: Pomysł na aranżacje mieszkania w bloku 60 m2. Projekty wnętrz

Salon z aneksem kuchennym i przedpokój – aranżacja wnętrz 

Aneks kuchenny w salonie został zaprojektowany z mebli kuchennych na wymiar w kształcie litery L z wyspą z hokerami i dodatkowym oświetleniem nad nią. W aneksie kuchennym meble są w kolorze białym i granatowym z drewnianym blatem. W salonie znajduje się wygodna sofa, stolik kawowy i szafka RTV. Aranżacja wnętrz salonu z aneksem kuchennym jest spójna stylistycznie. W przedpokoju znajdują się duża szafa, siedzisko w zabudowie oraz konsola. Aranżacja przedpokoju nawiązuje do reszty pomieszczeń.

Aranżacja mieszkania 60m2. Projekty wnętrz

Salon z aneksem kuchennym, mieszkanie 60 m2

Przedpokój. mieszkanie 60 m2

Przedpokój zabudowa z siedziskiem, szafami, galeria, wieszakami

Pokój biurowy w mieszkaniu 

Pokój biurowy w mieszkaniu połączony jest z salonem, jedynie wizualnie oddzielają go drewniane lamele. Pokój do pracy został zaprojektowany z meblami na wymiar w celu wykorzystania dostępnej przestrzeni do przechowywania. Znajduje się w nim pojemne szafy, szafki wiszące oraz ciekawie zaaranżowane komody połączone z blatem biurka z miejscem do pracy dla dwóch osób.

Pokój biurowy w domu

Sypialnia: aranżacja wnętrza w kolorach szary, biały, granatowy 

Aranżacja sypialni w mieszkaniu również stylistycznie pasuje do całości aranżacji mieszkania. Znajduje się w niej duże szare łóżko, pojemna szafa w kolorze białym do przechowywania. Ściana za łóżkiem zaaranżowana jest w kolorze granatowym z pasującymi do wystroju sypialni nowoczesnymi plakatami. Przy łóżku zostało zaprojektowane oświetlenie w kolorze złotym.

Sypialnia, granatowa ściana za łózkiem, biała szafa, szare łóżko

Łazienka z wanną wolnostojącą: projekt wnętrza 

Aranżacja łazienki to duże płytki imitujące marmur, szaro białe płytki geometryczne oraz płytki drewniane. W łazience została zaprojektowana wanna stojąca, szafka z umywalkami, wc z zabudową. Tutaj również pojawia się kolor granatowy w meblach. Projekt łazienki jest nowoczesny, lekki i elegancki.

 Łazienka, wanna wolnostojąca, prysznic

Łazienka, szafki kolor granatowy, płytki marmurowe, prysznic, wanna wolnostojąca

Projekty wnętrz mieszkaniamusza spełniać oczekiwania domowników, odpowiadać an ich potrzeby i być dopasowane do stylu życia mieszkańców. Aranżacja mieszkania musi stylistycznie pasować do gustu, by każdy z domowników czuł się w nim dobrze każdego dnia.

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)