Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Aranżacja pokoju dla 9 latka. Pokój dla chłopca.

Publikacja 2022-04-20 12:42:16
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Szukasz pomysłu na to jak urządzić pokój dla chłopca? Potrzebujesz pomocy w aranżacji pokoju dla dziecka? W artykule zamieszczona została aranżacja pokoju dla 9 latka, który może stanowić inspiracje.

Pomysłów na to jak urządzić pokój dla chłopca jest mnóstwo wszystko zależy od tego z jakim wnętrzem mamy do czynienia, jakie są nasze potrzeby, w jakim wnętrzu nasze dziecko czuje się dobrze. Projektowanie pokoju dziecięcego powinniśmy dobrze przemyśleć i zaplanować w najdrobniejszym szczególe. Zacząć powinniśmy od dokładnego przeanalizowania wymiarów, układu pokoju. Chcąc by pokój dziecka był urządzony funkcjonalnie, odpowiadał na oczekiwania i potrzeby nasze i dziecka musimy dobrze zastanowić się co musi się w nim znaleźć, ile miejsca na przechowywanie potrzebujemy, co jest naszym priorytetem oraz z czego ewentualnie jesteśmy wstanie zrezygnować. Sama aranżacja, wystrój wnętrza pokoju dziecka powinien powstać w oparciu o czynniki jakimi są: wiek dziecka, charakter naszej pociechy, to czy pokój ma być na „ teraz” czy ma „rosnąć” razem z dzieckiem oraz oczywiście gust, oczekiwania nasze ale i przede wszystkim dziecka ponieważ to no ma czuć się w swoim pokoju dobrze i z przyjemnością spędzać w nim czas.

Pokój dla chłopca 9 lat, zabudowa szaf z półkimi i biurkiem kolory żółty, granatowy, biały, szary

Projekt pokoju dla chłopca w wieku 9 lat 

Projekt pokoju dziecięcego, chłopca wykonany został pod indywidualne zamówienie na podstawie określonych oczekiwań i możliwości finansowych. Oczekiwania naszego Klienta – taty chłopca były następujące:

  • kolorystyka pokoju : raczej jasna (biel, szary, drewno), mogą być elementy ciemniejsze, lub kontrastowe nadające charakteru.
  • styl aranżacji wnętrza: nowoczesny
  • budżet: 25 000

Pokój z przeznaczeniem dla jednego dziecka, chłopca, 9 latka. W aranżacji wnętrza pokoju dla dziecka uwzględniona miała być istniejąca szafa w zabudowie ewentualnie do zmiany fronty. W pokoju chłopca miało znaleźć się ponadto: biurko, łóżko oraz miejsce do przechowywania ubrań, książek, gier i zabawek. W pokoju chłopca nie planowane jest umieszczenie telewizora.

Potrzebujesz projekt pokoju dla chłopca 9 lat  - zobacz cenę projektu pokoju dla chłopca

Projekt pokoju dla chłopca w wieku 9 lat , łóżko z panelami tapicerowanymi żółtymi, pólki nad łóżkiem białe i drewniane, roleta w oknie drewniana, dywan żółty

Aranżacja pokoju dla 9 latka. Nowoczesny pokój dla chłopca 

Aranżacja pokoju dla 9 latka wykonana została w stylu nowoczesnym w kolorach biały, szary, drewno oraz z dodatkiem koloru żółtego i niebieskiego. Pokój dla chłopca jest urządzony funkcjonalnie, nowocześnie, ponadczasowo i z charakterem. Miejsce pod oknem zostało zaaranżowane na długi blat biurka z kontenerkiem oraz szafką z półkami, która połączona jest z zabudową pod sam sufit. W skład tej zabudowy wchodzą dwa otwarte regały oraz zamknięte szafki i szuflady. Przy drzwiach na całej szerokości pokoju znajduje się szafa na wymiar pod sam sufit z przesuwnymi drzwiami w kolorze drewna i lustrem. Po prawej stronie od wejścia zaaranżowane zostało łóżko z panelami tapicerowanymi na ścianie w kolorze żółtym oraz wiszącymi zamkniętymi i otwartymi szafkami w kolorach białym i drewnie.

Aranżacja pokoju dla 9 latka. Pokój dla chłopca.

Podziel się