Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla 19 latka, Pokój 16m2. Modny, nowoczesny projekt wnętrza

Publikacja 2022-01-04 07:07:14
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Projektowanie pokoju dla dziecka, pokoju młodzieżowego potrafi spędzić nam sen z powiek. A jak urządzić pokój dla 19 latka? Aranżacja pokoju dla nastoletniego mężczyzny wymaga przemyślenia pod względem wystroju jak i układu funkcjonalnego. To już taki trochę pokój dla dorosłego ale nadal nieco młodzieżowy.

Prezentowana aranżacja wnętrza pokoju wykonana została dla 19 latka. Oczekiwania Klienta były następujące, w pokoju miało znaleźć się miejsce na biurko, akwarium, duże łóżko o wymiarach 120 cm oraz szafa. Kolorystyka która podoba się Klientowi to trochę drewna, czerni, szarości. Zobacz nowoczesny projekty wnętrza

Pokój dla 19 latka. Minimalizm i dobrze zorganizowana przestrzeń 

Pokój 19 latka ma powierzchnie 16m2. Zaprojektowany został z podziałem na strefy : wypoczynkową i do pracy. W pokoju zaprojektowane zostało zgodnie z oczekiwaniami łóżko 120 cm szerokie a za nim na ścianie panele tapicerowane. Obok łóżka znajduje się biurko a nad nim szafki wiszące do przechowywania. Po drugiej stronie we wnęce zaprojektowane zostały szafy i regał na wymiar do sufitu. Pokój jest jasny, nowocześnie i minimalistycznie urządzony. Ściany są w kolorze szarym, na podłodze zastosowane zostały panele w kolorze drewna. W pokoju zaprojektowane zostało nowoczesne oświetlenie w postaci tub. Na ścianie z telewizorem zastosowane zostały dekoracyjne lamele.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Zapoznaj się z naszymi innymi pomysłami, zobacz projekty pokoi młodzieżowych w różnych odsłonach. Jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu wnętrza zapraszamy Cię do współpracy , koniecznie sprawdź naszą ofertę na projektowanie pokoi młodzieżowych.

Polecamy także: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/pokoj-dla-14-latka-pokoj-mlodziezowy-na-poddaszu-18m2-n492

Pokój młodzieżowy, Pokój dla 19 latka, Pokój 16m2. Modny, nowoczesny projekt wnętrza

POkój młodzieżowy, pokój 19 latka, panele tapicerowane na ścianie, duża szafka , duże biurko

Pokój dla 19 latka. Minimalizm i dobrze zorganizowana przestrzeń

Podziel się