Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla 19 latka, Pokój 16m2. Modny, nowoczesny projekt wnętrza

Publikacja 2022-01-04 07:07:14
Kategorie Pomysły i porady wnętrzarskie , Projekty pokoju młodzieżowego dla nastolatki i dla nastolatka

Projektowanie pokoju dla dziecka, pokoju młodzieżowego potrafi spędzić nam sen z powiek. A jak urządzić pokój dla 19 latka? Aranżacja pokoju dla nastoletniego mężczyzny wymaga przemyślenia pod względem wystroju jak i układu funkcjonalnego. To już taki trochę pokój dla dorosłego ale nadal nieco młodzieżowy.

Prezentowana aranżacja wnętrza pokoju wykonana została dla 19 latka. Oczekiwania Klienta były następujące, w pokoju miało znaleźć się miejsce na biurko, akwarium, duże łóżko o wymiarach 120 cm oraz szafa. Kolorystyka która podoba się Klientowi to trochę drewna, czerni, szarości. Zobacz nowoczesny projekt wnętrza. 

Pokój dla 19 latka. Minimalizm i dobrze zorganizowana przestrzeń 

Pokój 19 latka ma powierzchnie 16m2. Zaprojektowany został z podziałem na strefy : wypoczynkową i do pracy. W pokoju zaprojektowane zostało zgodnie z oczekiwaniami łóżko 120 cm szerokie a za nim na ścianie panele tapicerowane. Obok łóżka znajduje się biurko a nad nim szafki wiszące do przechowywania. Po drugiej stronie we wnęce zaprojektowane zostały szafy i regał na wymiar do sufitu. Pokój jest jasny, nowocześnie i minimalistycznie urządzony. Ściany są w kolorze szarym, na podłodze zastosowane zostały panele w kolorze drewna. W pokoju zaprojektowane zostało nowoczesne oświetlenie w postaci tub. Na ścianie z telewizorem zastosowane zostały dekoracyjne lamele.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Zapoznaj się z naszymi innymi pomysłami, zobacz projekty pokoi młodzieżowych w różnych odsłonach. Jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu wnętrza zapraszamy Cię do współpracy , koniecznie sprawdź naszą ofertę na projektowanie pokoi młodzieżowych.

Polecamy także: Pokój dla 14 latka. Pokój młodzieżowy na poddaszu 18m2

Pokój młodzieżowy, Pokój dla 19 latka, Pokój 16m2. Modny, nowoczesny projekt wnętrza

POkój młodzieżowy, pokój 19 latka, panele tapicerowane na ścianie, duża szafka , duże biurko

Pokój dla 19 latka. Minimalizm i dobrze zorganizowana przestrzeń

Podziel się