Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak urządzić łazienkę – samodzielnie czy z projektantem wnętrz?

Publikacja 2020-10-15 14:06:11
Kategorie Wnętrza Łazienki

Urządzanie wnętrz to niezwykle przyjemne zadanie ale i wymagające. Poza tym potrzebna jest wiedza, umiejętności i wyobraźnia. Szczególnie jeśli chodzi o projektowanie łazienki czy kuchni, które z założenia urządzamy raz na dłuższy czas. Warto jest się więc zastanowić jak urządzić łazienkę ?czy samodzielnie czy może z pomocą projektanta wnętrz?

Dziś inaczej niż kiedyś podchodzimy do tematu aranżacji pomieszczenia jakim jest łazienka. Wnętrze łazienki nie jest już tylko miejscem w którym wykonujemy czynności higieniczne ale staje się nie jako pokojem kąpielowym. Chcemy by nasza łazienka była urządzona po pierwsze funkcjonalnie byśmy czuli się komfortowo. Po drugie by łazienka była urządzona spójnie stylistycznie, po prostu ładnie by móc z przyjemnością spędzać w niej czas. Jeśli nie czujemy się na siłach przeprowadzić aranżacje wnętrz łazienki samemu powinniśmy zdecydować się na pomoc projektanta wnętrz.

Projektowanie wnętrza łazienki – pomoc projektanta wnętrz nieoceniona 

Projektowanie łazienki z pozoru może wydawać się proste. Wydaje nam się co za problem? Wanna, wc , szafka z umywalka i jakieś płytki –co w tym trudnego? Niestety z takim podejściem większość z nas boleśnie odczuwa skutki nieprzemyślanych decyzji i zakupów przez kolejne kilka lat lub naraża się na kosztowne poprawki.

Co raz więcej z nas decyduje się dziś na usługi projektowania wnętrz by mieć pewność, że wnętrze łazienki będzie urządzone pięknie ale i funkcjonalnie. Zwłaszcza, że dziś mamy wiele możliwości by skorzystać z pomocy doświadczonego projektanta. Szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie ograniczamy kontakty jak tylko możemy ciekawym rozwiązaniem jest usługa jaką jest projektowanie wnętrz online. Dzięki takiemu rozwiązaniu praktycznie nie wychodząc z domu możemy zlecić wykonanie projektu wnętrza łazienki jak i każdego innego pomieszczenia w naszych mieszkaniach i domach.

Łazienka, nowoczesne wnętrze, na zdjęciu lustro na pasku, wanna z parawanem, umywalka nablatowa

Co potrzebne jest do wykonania projektu łazienki? 

Bez względu na to czy urządzamy łazienkę z projektantem wnętrz czy robimy to samodzielnie musimy:

  • przemyśleć swoje oczekiwania i potrzeby
  • ustalić priorytety
  • ustalić budżet jaki możemy przeznaczyć na aranżacje wnętrza łazienki
  • określić w jakich wnętrzach czujemy się dobrze, jakie kolory nam się podobają jakie nie, jeśli potrafimy to musimy określić styl w jakim chcemy urządzić łazienkę
  • wymierzyć pomieszczenie

Decydując się na zaprojektowanie mieszkania czy łazienki przez profesjonalistę omija nas podejmowanie wielu trudnych decyzji, oszczędzamy czas na bieganie po sklepach. Nie musimy już martwić się o:

  • ustalenie układu funkcjonalnego łazienki i dopasowanie do naszej konkretnej łazienki
  • wybór akcesoriów, płytek, mebli, dodatków
  • wybór mebli i oświetlenie do łazienki
  • kolorystykę wnętrza łazienki

Projekty wnętrz łazienek pozwalają nam zobaczyć jak finalnie będzie wyglądała nasza łazienka, możemy zamiast sobie wyobrażać wizualizować nasze pomysły.

Łazienka urządzona w stylu nowoczesnym. Projekt wnętrza w kolorach szary, czarny, drewno 

Zaprezentowane w artykule aranżacje wnętrz łazienki wykonane zostały w stylu nowoczesnym w kolorystyce szary, czarny, drewno.

Projekty wnętrz wykonane został pod indywidualne zamówienie, sprecyzowane potrzeby Klientów. W łazienkach znajdują się szare duże płytki, czarne płytki 3d stanowiące element dekoracyjny oraz drewniane meble. W jednej z łazienek zaplanowana została wanna wolnostojąca w drugiej obudowana wanna. W mniejszej z łazienek znajduje się jedna umywalka z okrągłym lustrem w czarnej ramie. W większej z łazienek zaaranżowane zostały dwie umywalki i dwa okrągłe lustra.

Jeśli i Ty nie wiesz jak urządzić swoja łazienkę i potrzebujesz pomocy zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie wnętrza łazienki i pozwól nam spełnić Twoje marzenia o łazience urządzonej pięknie i funkcjonalnie

łazienka, urządzona jest w stylu nowoczesnym w kolorach szary i czarny z dodatkiem drewna, Duże okrągłe dwa lustra, wanna wolnostojąca, dwie umywalki

Podziel się