Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak urządzić pokój dla dziewczynki. Aranżacja pokoju dziecięcego

Publikacja 2019-05-29 15:25:10
Kategorie Pokoje dziecięce

Jak urządzić pokój dla dziewczynki ? To pytanie zadają sobie wszyscy , którzy stają właśnie przed dylematem urządzenia pokoju dla córki. Zastanawiamy sie miedzy innymi jakie meble wybrać? jaką kolorystkę zastosować? Jakie dodatki? Aranżacja pokoju dziecięcego może stanowić nie małe wyzwanie dla rodziców. To zadanie przyjemne i sprawiające wiele satysfakcji i radości ale też wymagające. Tym bardziej jeśli wykonujemy aranżacje dla rodzeństwa lub trójki dzieci. Pokój dla dziecka oprócz pasującego wystroju powinien być także funkcjonalnie urządzony. Aranżacja pokoju dla dziecka powinna być dopasowana do wieku, płci i zainteresować młodego człowieka. Urządzając pokój dziecięcy musimy zadbać o wygodne dopasowane łóżko, miejsce do zabawy, miejsce do nauki odpowiednią ilość miejsca do przechowywania. Najlepiej jeśli jest możliwość podzielenia pokoju na strefy.

Pokój dla dziewczynki: pomysły, aranżacja wnętrz, zdjęcia

W artykule przedstawiamy kilka pomysłów na to jak urządzić pokój dla dziewczynki. Są to projekty pokoju dla dziecka jak i dla rodzeństwa wykonane pod indywidualne zamówienie. Powstały w oparciu o potrzeby i oczekiwania jak również możliwości finansowe.

  • Pomysł na pokój dla dziewczynki: szary, biały, pudrowy róż

W pokoju znajdują się meble zaprojektowane pod indywidualne zamówienie do wykonania przez stolarza. Są to biurko, szafa, regał na książki i zabawki, łóżko z zagłówkiem. Ściany w pokoju dziewczynki są szare i w kolorze pudrowego różu, na nich zawieszone są nowoczesne dziecięce plakaty. Sufit jest podwieszany. Na podłodze znajduje się dziecięcy dywan w kolorystyce pasującej do aranżacji wnętrza. Pokój dla dziewczynki jest jasny, delikatny i funkcjonalnie urządzony

 Jak urządzić pokój dla dziewczynki. Aranżacja pokoju dziecięcego

  • Pokój dla rodzeństwa - Pokój dla dziewczynek: biel, mięta, drewno

Ta propozycja to aranżacja pokoju dla rodzeństwa- dziewczynek. Pokój urządzony został w kolorach : biały, mięta z dodatkiem szarości i delikatnego różu w dodatkach. W pokoju znajduje się szafa, regały na zabawki i książki, biurko, siedzisko z szafkami oraz piętrowe łóżko w kształcie domku. Białe meble optycznie powiększają przestrzeń, elementy z drewna ocieplają pokój a kolor miętowy czyni go jasnym i delikatnym.

Pokój dla rodzeństwa - Pokój dla dziewczynek: biel, mięta, drewno

aranżacja pokoju dla rodzeństwa- dziewczynek.

  • Pomysł na pokój dla trójki dzieci – dziewczynek w stonowanych beżach i szarości oraz bieli.

Przedstawiona na zdjęciach aranżacja to pomysł na pokój dla trójki dzieci. W pokoju zastosowano kolorystykę biel, szarość i beż. Pokój miał być stonowany. W pokoju zaprojektowane zostało łóżko piętrowe z trzecim wysuwanym łóżkiem. Łóżko ma wiele poręcznych schowków, półeczek. Oprócz tego dla starszych dziewczynek zaplanowano dwa biurka z regałem i półkami. W pokoju jest miejsce również na szafę i bieliźniarkę z szufladami. Meble w celu optycznego powiększenia przestrzeni są w kolorze białym. Ściany są w kolorze beżowym. Pokój choć nie za duży spełnia swoją funkcję.

Pomysł na pokój dla trójki dzieci – dziewczynek w stonowanych beżach i szarości oraz bieli.

pomysł na pokój dla trójki dzieci

Jak urządzić pokój dla dziewczynki ? inspiracje i projekty wnętrz 

Jeśli nie wiesz jak urządzić pokój dla dziewczynki koniecznie zajrzyj na nasz blog gdzie znajdziesz zdjęcia, aranżacje pokoju dla dzieci, artykuły. Mogą one stanowić dla Ciebie inspiracje na urządzenie pokoju dla dziewczynki i nie tylko. Jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu pokoju dla swojego dziecka zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na projekt pokoju dziecięcego. Każdy nasz projekt jest to pełna aranżacja wnętrza wykonaną pod indywidualne potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe. W cenie projektu otrzymasz do trzech wariantów projektu wraz ze specyfikacją użytych w nim materiałów, listą zakupów i sklepów.