Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla dziecka - dziewczynki: aranżacja wnętrza

Publikacja 2020-03-16 19:11:58
Kategorie Pokoje dziecięce

Pokój dla dziecka powinien być miejscem bezpiecznym, funkcjonalnie urządzonym i z odpowiednio dobranym wystrojem. Urządzenie pokoju dla dziecka bywa zadaniem nie łatwym. Jeśli potrzebujesz pomocy, brakuje Ci pomysłu na to jak urządzić pokój dziecka wychodzimy Ci naprzeciw. Możesz skorzystać z pomocy projektanta poprzez usługę projektowania wnętrz online. Projektanci przygotują dla Ciebie projekt pokoju dziecięcego w oparciu o Twoje możliwości finansowe, potrzeby i oczekiwania.

Przedstawiamy Wam jedną z naszych propozycji na aranżację pokoju dla dziewczynki, która może stanowić inspiracje i poddać pomysł na urządzenie pokoju dla dziecka.

Pokój dla dziecka – pokój dla dziewczynki: pudrowy róż, biały, szary i drewno z dodatkiem czerni 

W prezentowanym projekcie pokoju dziecięcego zastosowane zostały kolory biały, drewno, pudrowy róż i szary oraz dla kontrastu dodatek kolory czarnego. W pokoju dla dziewczynki znajduje się duża szafa, regał , łóżko, komody, biurko oraz półki w kształcie plastrów miodu. Zaplanowano również miejsce do odpoczynku lub spotkań z koleżankami w postaci sofy, pufy wraz ze stoliczkiem. Ściany w pokoju dla dziecka są szare a na jednej z nich znajduje się nowoczesna tapeta. W pokoju dziewczynki zaplanowano oświetlenie w postaci lamy sufitowej oraz lampy stojącej i oczywiście lampki na biurko. Nad łóżkiem znajdują się nowoczesne plakaty dekoracyjne pasujące do wystroju pokoju dziewczynki. Dla nadania wnętrzu charakteru oraz kontrastu w dodatkach pojawia się kolor czarny. Drewno natomiast nadaje wnętrzu przytulności i ciepła.

Pokój dla dziecka - dziewczynki: aranżacja wnętrza

Pokój dla dziecka – pokój dla dziewczynki: pudrowy róż, biały, szary i drewno z dodatkiem czerni

Podziel się