Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak urządzić salon z jadalnią? Nowoczesna aranżacja salonu 20 m2 ze stołem

Publikacja 2022-03-16 11:36:50
Kategorie Wnętrza Salonu

Urządzenie salonu z jadalnią wymaga dokładnego przeanalizowania przestrzeni i wyboru najbardziej optymalnego układu funkcjonalnego wnętrza salonu i jadalni. Nie bez znaczenia jest również dopasowany do wnętrza jak i naszego gustu wystrój wnętrza salonu i jadalni oraz zadbanie o spójność stylistyczną aranżacji. Jak urządzić salon z jadalnią? W jakim stylu ? jakie wybrać meble? Jakie kolory? dodatki i dekoracje? Szukasz inspiracji na urządzenie salonu ze stołem? Zobacz nasz pomysł na nowoczesną aranżacje salonu 20m2. Zobacz jak pięknie i funkcjonalnie urządzić salon z jadalnią

Jak urządzić salon z jadalnią? Aranżacja salonu 20m2 ze stołem 

Salon 20m2 ze stołem został zaprojektowany pod indywidualne zamówienie w oparciu o określone preferencje Klientów. Projekt salonu i jadalni był częścią wykonanego projektu salonu z kuchnią i jadalnią. Oczekiwaniami naszych Klientów było stworzenie wnętrza nowoczesno – loftowego w kolorach szary, drewno i z mocnym akcentem kolorystycznym. Klienci nie boją się wzorów, struktur. W pierwszej odsłonie projektu, który również prezentowaliśmy zaproponowana została odważna aranżacja z wysoką zabudową ściany medialnej oraz większą ilością mocnych akcentów kolorystycznych oraz cegłą. Nasi Klienci w drugiej propozycji chcieli zobaczyć jak będzie przedstawiała się aranżacja wnętrza salonu w nieco innej, spokojniejszej, delikatniejszej odsłonie bez cegły ale zgodnie z określonym kierunkiem.

Jak urządzić salon z jadalnią? Nowoczesna aranżacja salonu 20 m2 ze stołem

Pomysł na nowoczesna aranżacja salonu z jadalnią 20m2 

Aranżacja salonu z jadalnią o powierzchni 20m2 wykonana została w stylu nowoczesnym z elementami stylu industrialnego w odważnej kolorystyce. Salon z jadalnią zaprojektowany został w kolorach szary, drewno, czarny z dodatkiem koloru żółtego i granatowego. W salonie zaprojektowany został nowoczesny, lekki narożnik w kolorze żółtym a nad nim nieco loftowe otwarte półki w kolorze drewna, rozkładane stoliki kawowe oraz szafka RTV w dopasowanym do całości stylu. W salonie w części jadalnianej zaaranżowany został duży stół z drewnianym blatem i krzesła w dwóch kolorach szare i granatowe oraz oświetleniem. Ściany zaaranżowane zostały w kolorze jasnej szarości a na podłodze znajdują się duże płytki a w części wypoczynkowej dodatkowo dywan w kolorze granatowym.

Szukasz inspiracji na urządzenie salonu? Zapoznaj się z naszymi pomysłami na aranżacje salonów w różnych stylach, o różnym metrażu na naszym blogu. Znajdziesz tam mnóstwo zdjęć aranżacji, które mogą Cię zainspirować a jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu wnętrza swojego salonu sprawdź naszą ofertę na projektowanie salonu pod indywidualne zamówienie.

Podziel się