Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z aneksem kuchennym 15m2. Przedpokój 6m2: Projekty wnętrz

Publikacja 2022-01-27 07:58:10
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Projekt salonu z aneksem kuchennym i przedpokoju został wykonany pod indywidualne zamówienie. Projektowanie dotyczyło jeszcze wnętrza sypialni i łazienki. Salon z aneksem kuchennym ma metraż 15m2 a przedpokój 6m2. Mieszkanie będzie użytkowane przez jedną osobę- kobietę.

Wytyczne jakie otrzymaliśmy do wykonania projektu salonu z aneksem kuchennym i przedpokoju były następujące:

  • styl skandynawski, połączenie bieli , szarości i drewna
  • prostota, funkcjonalność
  • nie przepadam za dekoracjami
  • podłogi wykończone tymi samymi panelami
  • miejsce do spożywania posiłków
  • szafka RTV, stolik, sofa
  • szafa, lustro

Salon z aneksem kuchennym 15m2. Przedpokój 6m2: Projekty wnętrz

Projekty wnętrz: salon z aneksem kuchennym 15m2 i przedpokój 6m2

Wnętrze salonu z aneksem kuchennym i przedpokój zostały zaprojektowane w stylu skandynawskim w kolorach biały, szary, drewno z dodatkami w kolorze czarnym dla nadania charakteru i ożywienia wnętrz. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 15m2 i przedpokój 6m2 zaaranżowane zostały tak by optycznie powiększyć wnętrza. Na podłodze zastosowane zostały jasne panele w kolorze drewna takie same zarówno w salonie z aneksem, przedpokoju jak i pozostałych pomieszczeniach poza łazienką by nie potrzebnie optycznie nie dzielić wnętrz. Zaproponowane zostały jasne szary ściany, białe drzwi, meble w kolorze białym z dodatkiem drewna. Wnętrza wydają się być przestronniejsze, są jasne i przytulne. Zgodnie z życzeniem Klientki zrezygnowaliśmy z dekoracji za którymi jak wspomniała nie przepada.

Salon z aneksem kuchennym, stół okrągły, szafki kuchenne do sufitu, szafki dolne fronty drewniane, blat biały, szafki górne białe

Pomysł na aranżacje małego salonu z aneksem kuchennym i przedpokój 

Niewielki metraż, duże okna zawęziły pola manewru zaaranżowania układu funkcjonalnego. Poprze otwarcie salonu z aneksem kuchennym na przedpokój i połączenie mebli kuchennych w aneksie w jednej linii z zabudową szaf przedpokoju optycznie udało się powiększyć wnętrza i nadać im lekkości. Wnętrza miały być jasne, przytulne stąd drewno w delikatnym , jasnym odcieniu. Ociepla ale nie przytłacza. Zastosowanie koloru białego klasycznie wpływa na wrażenia optyczne.

Salon z aneksem, przedpokój, duża szafa w przedpokoju

Salon w aneksie kuchennym, sofa na nózkach, duża lampa, stoliki kawowe białe, półki nad sofą

Podziel się