Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Łazienka 2m2. Projekt łazienki z prysznicem i pralką. Wystrój małej łazienki

Publikacja 2022-03-01 13:17:21
Kategorie Wnętrza Łazienki

Jak urządzić mała łazienkę? Na jaki wystrój wnętrza małej łazienki się zdecydować? Zobacz projekt łazienki 2m2 z prysznicem i pralką.

Zaprojektowanie małej łazienki sprawia wiele trudności. Nie jest to proces łatwy zarówno pod względem zaplanowania układu funkcjonalnego jak i wystroju wnętrza. Zanim zaczniemy wybierać płytki, wannę, umywalkę powinniśmy dobrze przemyśleć nasze potrzeby i dobrze zaplanować zagospodarowanie przestrzeni. Popełniane błędy na tym etapie mogą negatywnie wpłynąć na funkcjonalność i komfort użytkowania małej łazienki na co dzień.

Zamieściliśmy zdjęcia aranżacji małej łazienki 2m2, które mogą podsunąć Ci pomysł na urządzenie łazienki.

Łazienka 2m2. Projekt łazienki z prysznicem i pralką. Wystrój małej łazienki

Łazienka 2m2 z pralką i prysznicem. Projekt wnętrza, pomysł na wystrój małej łazienki 

Projekt łazienki wykonany został pod indywidualne zamówienie w oparciu o konkretne preferencje Klienta, którego oczekiwaniami była aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym z domieszką klasyki w jasnej kolorystce z pralką, prysznicem, umywalką, lustrem i szafką, bez wc. Łazienka jest mała, ma powierzchnię 2m2.

Mała łazienka. Wystrój wnętrza, kolory, płytki, oświetlenie 

Po tym jak zdecydujemy się już na układ funkcjonalny w naszej małej łazience możemy przejść do decydowania o wystroju wnętrza małej łazienki czyli zaczynamy wybierać płytki, meble, akcesoria, oświetlenie, dodatki i dekoracje do łazienki. To o czym musimy pamiętać podczas aranżacji wnętrza małej łazienki to przede wszystkim :

- postaw na jakość, nie ilość

- unikaj dużej ilości wzorów, ciemnych kolorów co nie oznacza , że musisz z nich rezygnować

- postaw na minimalizm

- dobrze przemyśl dekoracje i dodatki

- pamiętaj o lustrze im większe tym lepiej

- odpowiednio dobrane oświetlenie pozytywnie wpłynie na wystrój wnętrza

- zadbaj o optyczne powiększenie przestrzeni

Aranżacja małej łazienki wykonana została w stylu nowoczesnym, w jasnej kolorystyce przy użyciu dwóch rodzajów płytek: imitujących drewno i imitujących marmur z dodatkami w kolorze czarnym. Duże jasne płytki optycznie powiększają wnętrze, odbijają światło. Natomiast płytki w kolorze ciepłego drewna ocieplają wnętrze i czynią je przytulniejszym.

Mała łazienka. Wystrój wnętrza, kolory, płytki, oświetlenie

Projekt małej łazienki wymaga kreatywności, znajomości zasad i umiejętności zagospodarowania wnętrza. Nie wiesz jak urządzić łazienkę ? koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie łazienki

Podziel się