Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Mały salon w bloku. Jak zaaranżować wnętrze ?

Publikacja 2021-06-21 12:10:17
Kategorie Salony

Pokój dzienny czy inaczej mały salon w bloku najczęściej jest wnętrzem pełniącym wiele funkcji. Poza oczywistym przeznaczeniem bardzo często jest jednocześnie sypialnią, domowym biurem, jadalnią czy potrzebne jest w nim dużo miejsca do przechowywania. Jak zaaranżować wnętrze małego salonu by spełniało nasze oczekiwania? Tak żeby mały salon był nie tylko wygodny i komfortowy w użytkowaniu ale i miał dopasowany wystrój wnętrza?

Szukasz pomysłu na aranżacje małego salonu w bloku? Zobacz nasz pomysł na pokój dzienny w kolorach biały, drewno, szary i miętowy w stylu nowoczesnym.

Aranżacja małego salonu w bloku. Jak urządzić pokój dzienny? 

Aranżacja małego salonu wymaga dokładnego przemyślenia i zaplanowania z dbałością o najdrobniejszy szczegół zarówno pod względem układu funkcjonalnego jak i wystroju wnętrza salonu. Sposobów na urządzenie pokoju dziennego jest wiele Najważniejsze jest by aranżacja wnętrza spełniała nasze oczekiwania i trafiała w nasz gust. W końcu to najważniejsze pomieszczenie w naszych mieszkaniach w których spędzamy sporo czasu, przyjmujemy gości. Istotne jest więc byśmy czuli się w salonie dobrze.

Podczas urządzenia wnętrza salonu kierujmy się własnymi potrzebami i oczekiwaniami oraz gustem. Nie kierujmy się panującą modą i trendami, te się zmieniają a my pozostaniemy we wnętrzu , w którym nie do końca czujemy się dobrze. Wystrój salonu powinien być dopasowany do całości aranżacji mieszkania a nawet więcej wyznaczać jej kierunek. Wybór stylu, kolorów, materiałów wykończeniowych, elementów dekoracyjnych i dodatków to jedna istotna kwestia. Druga to funkcjonalne zagospodarowanie wnętrza i to od tego powinniśmy zacząć szczególnie jeśli jest to właśnie mały salon w bloku. Dokładnie przeanalizujmy układ naszego pokoju dziennego, rozrysujmy go najlepiej na kartce z zaznaczeniem wszystkich wymiarów, umiejscowieniem drzwi, okien i zaplanujmy precyzyjnie co gdzie będzie się znajdowało zanim podejmiemy decyzje o zakupie czegokolwiek.

Aranżacja małego salonu w bloku. Jak urządzić pokój dzienny? miejsce do pracy, zabudowa RTV z pólkami szafką, telewizor

Mały salon w bloku. Pomysł na aranżacje wnętrza 

Projekt salonu został wykonany w oparciu o konkretne potrzeby Klientów. Pokój dzienny w bloku miał pełnić funkcje wypoczynkową i zapewnić miejsce do pracy przy komputerze. Aranżacja wnętrza salonu została wykonana w stylu nowoczesnym w kolorach biały, szary, drewno i miętowy. W małym salonie znajduje się strefa wypoczynkowa w której zaplanowany został narożnik, fotel stolik kawowy. Miejsce do pracy w salonie sprytnie zostało wkomponowane w aranżacje ściany telewizyjnej. Ściana RTV składa się z mebli zaprojektowanych na wymiar: szafki medialnej, regału z półkami zamkniętymi i otwartymi oraz blatem biurka pod komputer i wiszących szafek do przechowywania dokumentów.

Wnętrze małego salonu dzięki aranżacji jest nowocześnie urządzone. Jest jasne, przytulne i ma swój charakter Kolor miętowy nadaje wnętrzu lekkości. Białe meble, jasne ściany, lustra, optycznie powiększają wnętrze a występujące w aranżacji salonu drewno ociepla i nadaje przytulności.

Ty również potrzebujesz pomocy w aranżacji swojego małego salonu? Zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie pokoju dziennego w bloku i skorzystaj z pomocy naszych projektantów wnętrz.

Mały salon w bloku. Jak zaaranżować wnętrze ?