projekt wnętrza

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Nowoczesne łazienki. Pomysł na szarą łazienkę z drewnem

Publikacja 2020-09-20 11:17:51
Kategorie Łazienki

Nowoczesne łazienki. Pomysł na szarą łazienkę z drewnem

Nowoczesne łazienki lubią minimalizm, proste linie, wyważoną ilość materiałów i elementów. W aranżacji wnętrz niezmiennie króluje kolory szary który stał się ciekawą alternatywna dla wnętrz urządzanych w bieli. Szary to kolor naturalny, ponadczasowy. Stanowi idealną bazę do wielu nowoczesnych aranżacji wnętrz nie tylko łazienki. Szarości świetnie komponują się z wieloma barwami jak również z drewnem, które nadaje ciepła przytulności i podobnie jak kolor szary jest ponadczasowe.

Łazienka jest wnętrzem, które podobnie jak kuchnie urządzamy na dłuższy czas dlatego aranżacje łazienki powinniśmy dokładnie przemyśleć, zaplanować w najdrobniejszym szczególe. Nowoczesna łazienka w szarości i drewnie może być zaprojektowana na wiele sposobów, wszystko zależy od tego czego oczekujesz i jaki efekt końcowy chcesz uzyskać. Zastanawiasz się nad urządzeniem łazienki w szarości i drewnie? Brakuje Ci inspiracji na wystrój łazienki? Zobacz nasz pomysł na nowoczesną szarą łazienkę z drewnem. Aranżacja łazienki to połączenie pytek szarych z płytkami drewnianymi dzięki czemu pomimo użycia ciemnych płytek gresowych na ścianach nadaje przytulnej atmosfery.

Szara łazienka z drewnem. Pomysł na aranżacje nowoczesnej łazienki

Aranżacja nowoczesnej szarej łazienki z drewnem została wykonana pod indywidualne zamówienie. Wnętrze łazienki jest świeże, ponadczasowe, minimalistyczne. Nie brakuje w nim również wrażenia przytulności pomimo surowego charakteru. W łazience znajduje się wanna, szafka z umywalką, lustrem z oświetleniem, prysznic, wc z zabudową. Szare płytki w łazience zostały zastosowane w dwóch odcieniach, w dużych formatach. Ciemniejsze na ścianach, jaśniejsze na podłodze. Drewniane płytki w łazience pojawiają się na obudowie wanny, półce nad wanną, zabudowie geberitu oraz w strefie prysznica.

Pamiętaj:

  • Szary i drewno świetnie się uzupełniają
  • Szara łazienka będzie ponadczasowa i wcale nie musi być nudna
  • Drewno w łazience ociepli i nada przytulności wnętrzu

Szaro-drewniana łazienka będzie dobrym wyborem dla wszystkich ceniących sobie minimalizm, lekko surowe wnętrza łazienek nie pozbawione jednak odrobiny ciepła i przytulnej atmosfery.

Zapoznaj się na naszym blogu z innymi pomysłami na aranżacje nowoczesnych łazienek. A jeśli potrzebna Ci pomoc w urządzeniu funkcjonalnej i pięknej nowoczesnej łazienki sprawdź koniecznie nasza ofertę na projektowanie łazienki online

Nowoczesne łazienki. Pomysł na szarą łazienkę z drewnem

Szara łazienka z drewnem. Pomysł na aranżacje nowoczesnej łazienki

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)