Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla 17 latka, projekt pokoju dla nastolatka 12m2

Publikacja 2022-01-25 06:57:04
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Projektowanie pokoju młodzieżowego wymaga nie lada cierpliwości, wsłuchania się w potrzeby, oczekiwania naszego nastolatka jak również zrozumienia jego gustu. By pokój nastolatka był dobrze zagospodarowany musimy dokładnie przeanalizować układ funkcjonalny wnętrza.

Urządzenie pokoju dla 17 latka może być wyzwaniem. Pokój młodzieżowy to już nie pokój dziecięcy i rządzi się innymi prawami. Zobacz naszą propozycje na projekt pokoju dla nastolatka powierzchni 12 m2. Zobacz nowoczesną aranżacje pokoju młodzieżowego. Zobacz pomysł na szary pokój dla nastolatka

Pokój dla nastolatka 12m2. Szary pokój dla 17 latka 

Wytyczne jakie otrzymaliśmy do wykonania tego projektu pokoju młodzieżowego to pokój urządzony w stylu nowoczesnym w ulubionej kolorystyce nastolatka szary, czarny, biały, z dużym łóżkiem , dużym biurkiem z możliwością postawienia dwóch monitorów , szafą na ubrania i gablota na modele. Pokój bez zbędnych dekoracji, zbieraczy kurzu, łatwy do utrzymania w czystości.

Projekt pokoju dla nastolatka wykonany został pod indywidualne zamówienie.

  • powierzchnia pokoju: 12m2
  • miejsce: Niemcy,Oldenburg
  • wiek nastolatka: 17 lat
  • styl aranżacji wnętrza: nowoczesny
  • preferowana kolorystyka wnętrza: szary, czarny, biały

Szare ściany w pokoju nastolatka – z czym łączyć? 

Kolor szary jest ponadczasowy, jest modny, pasuje praktycznie do każdego innego koloru jak również sam wygląda świetnie. Dzięki szarości urządzimy modne, nowoczesne wnętrze jak i spokojne, zharmonizowane. Z kolorem szarym wykonamy aranżacje wnętrza zimną, minimalistyczna jak i ożywioną, ciepłą i z charakterem. Wszystko zależy od tego jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Szare ściany w pokoju młodzieżowym stanowią idealną bazę do dalszej aranżacji wnętrza pokoju. Szarość ma wiele odcieni nieskończone możliwości jej zastosowania. Pięknie będą komponowały się z białymi, szarymi meblami, czarnymi dodatkami. I w taki właśnie sposób wykorzystaliśmy szarość w tej aranżacji pokoju.

Szare ściany w pokoju nastolatka

Biurko w pokoju młodzieżowym. Miejsce do pracy i nauki w pokoju nastolatka 

Miejsce do pracy, nauki jest niezwykle ważnym elementem każdej aranżacji pokoju młodzieżowego dla nastolatka czy nastolatki. W tym konkretnym pokoju potrzebne było duże biurko z miejscem na dwa monitory. Zaaranżowany został długi blat pod oknem z dwoma kontenerkami z szufladami i otwartą zabudową do przechowywania pod sam sufit. Pomyśleliśmy o ciekawej , nowoczesnej aranżacji oświetlenia miejsca do nauki w formie ramki z oświetleniem w formie tub. Przy biurku jest wygodny fotel w kolorze czarno- czerwonym.

Biurko w pokoju młodzieżowym. Miejsce do pracy i nauki w pokoju nastolatka, biurko pod oknem, blat biurka szary

Pokój nastolatka z dużym łóżkiem na środku 

Jedną z wytycznych przy aranżacji tego wnętrza było duże łóżko. Pokój nie jest duży, ma 12 m2 i wstawienie do niego tak dużego łóżka było kłopotliwe dla naszych Klientów przy innych oczekiwaniach i potrzebach związanych z pokojem. Po przeanalizowaniu układu funkcjonalnego wybraliśmy najlepsze ustawienie dla tego wnętrza i duże łóżko stanęło na środku pokoju. Nastolatek nie potrzebuje już wolnego miejsca do swobodnej zabawy a ustawienie łóżka w ten sposób umożliwiło spełnienie pozostałych oczekiwań chłopca jak duża szaf, gablota czy duże biurko z miejscem na dwa monitory. Nad łóżkiem zaaranżowane zostały zamknięte szafki do przechowywania w kolorze białym i szarym.

Pokój dla nastolatka z dużym łożkiem na środku

Zobacz inną naszą realizację: Pokój 11m2. Projekt pokoju dla chłopca 14 lat i 6 lat na weekendy

Podziel się