Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla chłopca 10 lat. Młodzieżowy pokój na lata, aranżacja wnętrza

Publikacja 2021-11-09 13:31:43
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Nowoczesny pokój młodzieżowy może być urządzony na wiele sposobów. Nie jest to już pokój dziecięcy ale i nie dorosły Urządzając pokój dla nastolatków musimy brać pod uwagę to że jest to okres w życiu młodych ludzi w którym często zmieniają się zainteresowania, gust, rozwija się osobowość i charakter naszych dzieci. Jak zatem urządzić pokój młodzieżowy by za chwilę nie być zmuszonym do kolejnego remontu i zmiany aranżacji tylko w łatwy i niedrogi sposób móc przeprowadzić jego metamorfozę? Zobacz aranżacje wnętrza pokoju młodzieżowego, to pokój dla chłopca w wieku 10 lat.

Pokój młodzieżowy to wnętrze spełniające wiele funkcji. Jest to jednocześnie pokój dzienny, sypialnia, miejsce nauki i przyjmowania znajomych. Pokój nastolatki to już nie pokój małej księżniczki a pokój nastolatka pokój małego wielbiciela klocków. Nie znaczy to jednak, że aranżacja pokoju młodzieżowego nie może nawiązywać do ich zainteresowań.

W artykule przedstawiamy pomysł na pokój dla chłopca, nastolatka w wieku 10 lat.

Pomysły na pokoje dla nastolatków 

Pokoje młodzieżowe to wnętrza spełniające wiele funkcji. Powinny być funkcjonalne i modne. Wyposażenie pokoju dla nastolatków to zorganizowane miejsce do nauki, miejsce do wypoczynku, miejsce do przechowywania ale również miejsce w którym nastolatki będą mogły przyjmować gościna przykład mały stolik z pufami lub niewielka sofa ze stolikiem a może ciekawie zabudowane miejsce pod oknem. Pomysłów na to jak urządzić pokoje dla nastolatków jest mnóstwo wszystko zależy od tego z jakim wnętrzem mamy do czynienia oraz od oczekiwań młodych ludzi.

Pomysły na pokoje dla nastolatków, dywan z boiskiem piłkarski, panele tapicerowane nad łóżkiem, puff zółty, worek treningowy dla boksera

Pokój młodzieżowy dla chłopca 

Pokój młodzieżowy dla nastolatka musi mieć charakter. Bardzo często królują w nich nasycone barwy: żółte, czerwień, grafit butelkowa zieleń, szarość, drewno i dodatki czerni. Chętnie wybieranym stylem aranżacji pokoju dla chłopców, nastolatków jest styl industrialny lub nowoczesny gdzie pojawia się cegła, beton, drewno W dodatkach chłopcy stawiają na fototapety, mapy, dekoracje podkreślające ich zainteresowania.

Pokój młodzieżowy dla chłopca

Pokój dla chłopca 10 lat. Nowoczesna aranżacja wnętrza 

Zaprezentowany na zdjęciach pokój młodzieżowy to projekt wnętrz pokoju dla chłopca 10 lat wykonany pod indywidualne zamówienie. Aranżacja pokoju młodzieżowego została wykonana w stylu nowoczesnym w kolorystyce szarości, drewna, bieli i dodatku koloru żółtego. Pokój jest zaprojektowany funkcjonalnie z podziałem na strefy. W wystroju wnętrza pojawia się motyw piłki nożnej w postaci fototapety oraz dywanu i plakatu nad łóżkiem podkreślające zainteresowania chłopca. W pokoju nastolatka znajduje się biurko z szafkami i półkami w stylu industrialnym, łóżko z panelami tapicerowanymi oraz szafa z regałem i miękka pufa. Pokój jest urządzony nowocześnie, jest przestronny jasny i funkcjonalnie zagospodarowany.

Pokój dla chłopca 10 lat. Młodzieżowy pokój na lata, aranżacja wnętrza

Podziel się