Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla dziewczynki 8 lat, piękna i funkcjonalna aranżacja wnętrza

Publikacja 2021-02-22 13:00:06
Kategorie Pokoje dziecięce

Urządzanie pokoju dla dziecka jest procesem niezwykle przyjemnym ale i wymagającym. Bez względu na to czy jest to pokój dla dziewczynki czy pokój dla chłopca aranżacja wnętrza powinna być dobrze przemyślana i zaplanowana z dbałością o każdy szczegół. Marzysz o pięknym i funkcjonalnym pokoju dla dziewczynki? zobacz nasz pomysł na pokój dla 8 letniej dziewczynki.

Pomysłów na to jak urządzić pokój dla dziewczynki jest wiele. Wszystko zależy od tego z jakim wnętrzem mamy do czynienia, jego metrażem, układem jak również od tego jakie mamy oczekiwania i potrzeby związane z urządzeniem pokoju.

Aranżacja wnętrza pokoju dla dziewczynki 8 lat 

Bez wątpienia to od czego należy zacząć każdy projekt wnętrza to zaplanowanie jego układu funkcjonalnego w oparciu o nasze oczekiwania. Od tego zależy czy pokój będzie praktycznie i wygodnie urządzony. Dopiero kiedy będziemy mieli pewność co i gdzie możemy rozpocząć poszukiwanie stylu, kolorystyki , wyposażenia i dekoracji do pokoju dziecięcego.

Pokój dla dziewczynki został zaprojektowany w kolorach biały, drewno i pudrowy róż. Wnętrze pokoju dla dziecka jest jasne, sprawia wrażenie przestronnego, jest funkcjonalnie zagospodarowane i podzielone na strefę sypialni, zabawy i nauki.

Pokój dla dziewczynki 8 lat, piękna i funkcjonalna aranżacja wnętrza

Meble w pokoju dziewczynki

8 letnia dziewczynka jest już uczennicą dlatego w aranżacji pokoju zaplanowane zostało duże biurko z dwoma kontenerkami oraz szafkami nad biurkiem do przechowywania. Biurko zostało usytuowane blisko okien by dziewczynka miała dostęp światła dziennego w trakcie pracy przy biurku. Po drugiej stronie pokoju zaplanowane zostały szafki stojące jak i wiszące do przechowywania dziecięcych zabawek, akcesoriów z miejscem do swobodnej zabawy. Na. W części sypialnianej znajduje się duże, wygodne rozkładane łóżko które w dzień pełni role wygodnej sofy z oparciem. Nad łóżkiem zaplanowane zostały półki w kształcie domków. Meble w pokoju dziewczynki zaprojektowane zostały w kolorze białym pudrowym różu oraz dodatkiem drewna w celu ocieplenia wnętrza pokoju dziewczynki

Meble w pokoju dziewczynki

Wystrój wnętrza pokoju dla dziewczynki 

Aranżacja pokoju dla dziewczynki to poza meblami i ich ustawieniem dekoracje i dodatki w pokoju. Na ścianie w części zabaw zaprojektowana została farba tablicowo – magnetyczna w formie kredek a na ścianie przy łóżku nowoczesna, dziecięca fototapeta z motywem leśnym oraz dziecięce plakaty w ramkach. Drewno nadaje wnętrzu ciepła, białe meble optycznie powiększają przestrzeń a pudrowy róż nadaje wnętrzu dziewczęcego charakteru.

Potrzebujesz pomocy w urządzeniu pokoju dla dziecka zobacz koniecznie naszą ofertę na projektowanie pokoju dziecięcego. Zobacz również nasze inne propozycje na aranżacje pokoju dla dziewczynki i pokoju dla chłopca na naszym blogu.

Zobacz również może ci się spodobać: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/pokoj-dla-chlopca-pomysl-na-aranzacje-wnetrza-n420

Wystrój wnętrza pokoju dla dziewczynki

Podziel się