Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla chłopca 8 lat. Projekt, inspiracje i wystrój wnętrza

Publikacja 2022-05-05 11:02:58
Kategorie Pokoje dziecięce

Inspiracji na wystrój i aranżacje wnętrza pokoju dla chłopca jest całe mnóstwo. To w jaki sposób urządzimy pokój dla dziecka zależy od tego z jakim wnętrzem mamy do czynienia, jaki jest jego metraż , układ oraz od tego jakie mamy oczekiwania i potrzeby. Zobacz nasz pomysł na projekt pokoju dziecięcego. Zobacz wystrój wnętrza i inspiracje na pokój dla chłopca w wieku 8 lat.

Pokój dla chłopca w wieku 8 lat 

Aranżacja pokoju dla chłopca to część wykonanego projektu całego wnętrza domu. Oczekiwaniami naszych Klientów odnośnie wystroju wnętrza pokoju syna jakie otrzymaliśmy były:

- pokój dla chłopca 8 lat ale już jak dla nastolatka, na przyszłość żeby posłużył na dłużej

- w pokoju potrzebna jest pojemna szafa

- telewizor i szafka RTV

- łóżko najlepiej większe 120x200

- biurko i fotel gamingowy

- styl nowoczesny, bez zbędnych kurzołapów

Pokój dla chłopca 8 lat. Projekt, inspiracje i wystrój wnętrza

Wystrój wnętrza pokoju dla chłopca. Projekt, inspiracje

Projekt pokoju dla dziecka wykonany został pod indywidualne zamówienie pod określone potrzeby i oczekiwania a także możliwości finansowe. Jest to pokój dla chłopca w wieku 8 lat, fana minecraft z myślą by posłużył na dłuższy czas. Wystrój wnętrza pokoju dziecka został zaaranżowany w stylu nowoczesnym. Kolorystyka zaproponowana w aranżacji to biały, drewno, szary i granatowy. W pokoju chłopca zaprojektowana została duża pojemna szafa pod sam sufit z regałami do przechowywania, szafka RTV, łóżko z szafką nocną oraz pod oknem duże biurko połączone z tapicerowanym siedziskiem. Pokój chłopca jest jasny, przytulny i funkcjonalnie zagospodarowany. Wystrój wnętrza pokoju chłopca podkreślają zastosowane zastosowane lamele drewnopodobne na ścianie telewizyjnej przechodzące na sufit nad łóżko. Podobnie jak obudowa z płyty drewnopodobnej wokół biurka nadają wnętrzu charakteru i przytulności. Ściany w pokoju chłopca są w kolorze szarym, na podłodze zaaranżowane zostały panele drewnopodobne w ciepłym odcieniu.

Wystrój wnętrza pokoju dla chłopca. Projekt, inspiracje, granatowy dywan, siedzisko pod oknem wraz z biurkiem, panele tapicerowane granatowe, plakaty Minecraft na ścianie, panele drewniane na suficie i ścianie, szare łózko, czarny fotel

Pokój dla chłopca, inspiracje, projekt, szafka RTV, telewizor na ścianie drewnianej

Nie wiesz jak urządzić pokój dla dziecka? Potrzebujesz pomocy w aranżacji wnętrza? zobacz jak jest cena za projekt pokoju dla chłopca

Podziel się