Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla dwóch chłopców 6 lat i 7 lat. Aranżacja pokoju dla dwójki dzieci

Publikacja 2022-03-08 10:39:40
Kategorie Pokoje dziecięce

Aranżacja pokoju dla dwójki dzieci potrafi spędzić sen z powiek rodzicom. Problemy pojawiają się z funkcjonalnym zagospodarowaniem przestrzeni jak i wystrojem. Pokój dla rodzeństwa musi odpowiadać na potrzeby każdego z dzieci i być dostosowany do ich oczekiwań. Zobacz jak urządziliśmy pokój dla dwóch chłopców w wieku 6 lat i 7 lat. To aranżacja pokoju dla rodzeństwa w stylu nowoczesnym w kolorach biały, szary, drewno z dodatkiem koloru żółtego i niebieskiego.

Pokój dla dwóch chłopców, rodzeństwa w wieku 6 lat i 7 lat 

Projekt pokoju dla dzieci wykonany został pod indywidualne zamówienie. Pokój użytkowany będzie przez dwóch chłopców w wieku 6 lat i 7 lat. Założeniem było stworzenie aranżacji pokoju dla dzieci już bardziej młodzieżowego niż dziecięcego, takiego który posłuży na lata. Oczekiwania jakie otrzymaliśmy do realizacji projektu były następujące:

- szafki do przechowywania książek, zeszytów, gier

- niepotrzebna szafa i komoda

- dwa osobne łóżka o standardowych wymiarach

- dwa biurka lub jedno duże

- pokój jasny, neutralny, z podkreśleniem jakimś kolorem

- TV na przyszłość naprzeciwko łóżek

- chcemy żeby był to już pokój młodzieżowy

Pokój dla dwóch chłopców 6 lat i 7 lat. Aranżacja pokoju dla dwójki dzieci, rodzeństwa

Aranżacja pokoju dla dwójki dzieci z dwoma łóżkami i dwoma biurkami 

Aranżacja pokoju dla rodzeństwa – chłopców w wieku 7 lat i 8 lat wykonana została w stylu nowoczesnym w jasnej kolorystyce bieli, drewna, szarości. Dla podkreślenia i nadania charakteru czy ożywienia aranżacji dodatkowo pojawia się kolor żółty i niebieski. Pokój dla dwójki dzieci urządzony został z dwoma osobnymi łóżkami oddzielonymi lamelami drewnianymi. Za łóżkami na ścianie zaplanowane zostały panele tapicerowane a na ścianie nad nimi zabudowa szafek zamkniętych i otwartych. W pokoju chłopców znajdują się dwa oddzielne biurka oraz szafka i regał do przechowywania.

Aranżacja pokoju dla dwójki dzieci z dwoma łóżkami i dwoma biurkami , zabudowa nad łóżkami, panele tapicerowane nad łóżkami

Jeśli nie wiesz jak urządzić pokój dla dzieci zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na projekt pokoju dziecięcego czy projektowanie pokoju młodzieżowego. Zajrzyj również na nasz blog gdzie znajdziesz więcej inspiracji, pomysłów na aranżacje pokoju młodzieżowego i dziecięcego w różnych stylach, o różnym metrażu i dla dzieci w różnym wieku.

Pokój dla dwóch chłopców, rodzeństwa, dwa łóżka, zabudowa nad łóżkami, panele tapicerowane, granatowy dywan, panele tapicerowane żółte, fototapeta kosmos, granatowy, żółty, szary, drewno

Podziel się