Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój Dla Dwóch Chłopców w Bloku: Praktyczne Rozwiązania i Nowoczesny Design

Publikacja 2024-04-24 11:57:19
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Dzisiaj podzielimy się z Wami projektem pokoju dla dwóch chłopców w wieku 7 i 11 lat, zaprojektowanym w bloku mieszkalnym. Pokój ten łączy praktyczne rozwiązania z nowoczesnym designem, tworząc przestrzeń idealną zarówno do nauki, jak i zabawy. Oto jak wygląda nasz projekt, który pokazuje, jak zoptymalizować miejsce w mniejszym metrażu, zachowując przy tym estetykę i funkcjonalność.

Pokój Dla Dwóch Chłopców w Bloku: Praktyczne Rozwiązania i Nowoczesny Design

Pokój Dla Dwóch Chłopców w Bloku: Praktyczne Rozwiązania i Nowoczesny Design

Paleta Kolorów: Biały, Szary, Czarny i Granatowy

W projekcie zastosowano stonowaną paletę kolorów, która zapewnia równowagę między świeżością a elegancją. Dominują tu odcienie białego, szarego, czarnego i granatowego, z dodatkiem drewna, co nadaje ciepła i naturalności. Te kolory są ponadczasowe i łatwo można je dostosować do zmieniających się gustów dzieci w miarę ich dorastania.

pokój w kolorach Biały, Szary, Czarny i Granatowy

Pokój w kolorach Biały, Szary, Czarny i Granatowy

Biurko Narożne dla Dwóch Chłopców

Jednym z kluczowych elementów tego projektu jest biurko narożne, które umożliwia jednoczesną pracę i naukę dla obu chłopców. Biurko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić wystarczającą przestrzeń do rozłożenia książek, komputerów i innych materiałów szkolnych. Nad biurkiem zamontowano półki w stylu loftowym, które dodają nowoczesnego charakteru i zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania.

Biurko narożne

Biurko narożne w pokoju w bloku

Dwa Oddzielne Łóżka i Przestrzeń do Przechowywania

W pokoju znajdują się dwa oddzielne łóżka, każde z własnymi szafkami umieszczonymi nad nimi. Szafki te są praktyczne i pozwalają na przechowywanie książek, zabawek oraz innych osobistych przedmiotów. Ściana za łóżkami została ozdobiona lamelami, które wprowadzają interesujący wizualny element i tworzą kontrast z białymi ścianami.

Dodatkowo, w pokoju znajduje się szafa, która zapewnia wystarczającą ilość miejsca na ubrania i inne rzeczy. Dzięki temu pokój pozostaje schludny i uporządkowany, co jest kluczowe w przypadku dzielenia przestrzeni przez dwóch chłopców.

Dwa oddzielne łóżka

Dwa oddzielne łóżka w pokoju dla chłopców w bloku

Szafa w pokoju

Dywan w Granatowo-Żółto-Szarej Palecie

Podłogę zdobi dywan w granatowo-żółto-szarej kolorystyce. Ten dywan dodaje koloru i energii do pokoju, tworząc ciepłe i przyjazne miejsce do zabawy. Połączenie granatowego z żółtym to odważny i dynamiczny wybór, który dodaje życia i charakteru całej przestrzeni.

Dywan

Dywan

Naturalne Światło i Komfort

W pokoju znajdują się dwa okna, które zapewniają dużo naturalnego światła. To ważne dla dzieci, które spędzają wiele czasu na nauce i zabawie. Naturalne światło pomaga w utrzymaniu energii i pozytywnego nastroju, co jest szczególnie ważne w pokoju dziecięcym.

Ten projekt pokoju dla dwóch chłopców to doskonałe połączenie funkcjonalności i nowoczesnego stylu. Dzięki praktycznym rozwiązaniom, takim jak biurko narożne dla dwóch dzieci, dwa oddzielne łóżka oraz szafki nad nimi, przestrzeń ta jest dobrze zorganizowana i łatwo dostosowywalna do potrzeb rosnących dzieci. Dodatki w postaci lameli na ścianie, loftowych półek nad biurkiem oraz dywanu w żywych kolorach dodają pokoju charakteru i unikalnego stylu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego bloga! Mamy nadzieję, że ten projekt zainspiruje Was do stworzenia funkcjonalnego i atrakcyjnego pokoju dla Waszych dzieci.

Podziel się