Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla dziecka - pokój młodzieżowy dla dziewczynki

Publikacja 2018-08-29 12:57:45
Kategorie Pokoje młodzieżowe

Pokój dla dziecka - jak urządzić go modnie i funkcjonalnie ? Wszystko zależy od potrzeb, wieku, płci naszego dziecka oraz naszych możliwości finansowych oraz samego układu i metrażu pokoju.

Chcąc uzyskać pomieszczenie funkcjonalne w pierwszej kolejności musimy dobrze rozplanować jego układ koncepcyjny. To znaczy musimy przeanalizować możliwe rozstawienie wyposażenia wnętrza pokoju i wybrać to najbardziej funkcjonalne. Czyniąc to musimy mieć sprecyzowane nasze oczekiwania i priorytety co do tego co musi się w nim znaleźć i na czym najbardziej nam zależy. Przykładowo czy priorytetem jest duże, wygodne łóżko nawet kosztem zabrania przestrzeni a może duży blat biurka czy jak największa ilość miejsca do przechowywania ubrań i rzeczy. Przemyślmy również czy pokój dla dziecka ma być zaprojektowany na chwilę obecna czy raczej tak by rósł razem nim. To niezwykle istotne na etapie planowania rozmieszczenia przestrzeni. Bo przykładowo jeśli pokój ma rosnąc razem z dzieckiem a wykonamy aranżacje pokoju dla dziecka z łóżkiem dla małego dziecka i nie weźmiemy pod uwagę , że za parę chwil miejsce tego łóżka zajmie większe a zabudujemy meblami tę część pokoju to wymiana łóżka spowoduje ponowną zmianę ustawienia i wystroju. Na etapie określania naszych preferencji musimy postawić sobie pytanie również o wysokość środków finansowych jakie możemy na ten cel przeznaczyć. Bo co z tego jak rozplanujemy ustawienie, zabudowę meblową na wymiar jak nie podołamy finansowo i cała koncepcja upada.

Projektowanie pokoju dla dziecka

Pokój dla dziecka tak jak i pozostałe pomieszczenia w naszym domu powinien być zaprojektowany według obranego stylu. Dlatego zanim rozpoczniemy poszukiwania elementów wystroju zdecydujmy jaki styl aranżacji chcemy wybrać. Dopiero pod niego dobierać będziemy meble dodatki i kolorystykę wnętrza. Urządzając pokój młodzieżowy nie wolno zapominać o oczekiwaniach samego mieszkańca czy mieszkanki pokoju. Nastolatki maja juz własny gust, sprecyzowane potrzeby związane ze swoim pokojem. Projektując pokój dla nastolatka warto podkreślić w nim charakter, zainteresowania naszej pociechy w formie dodatku w aranżacji.

Pokój dla dziecka - inspiracje, pomysły

Inspiracji i pomysłów na wystrój pokoju dla dziecka jest wiele. Szukać ich możemy praktycznie wszędzie w kolorowych gazetach wnętrzarskich, katalogach, programach telewizyjnych czy w internecie. Nie możemy zapominać ,że nie wszystko co tam nam sie spodoba sprawdzi się w naszym pomieszczeniu. Zamieszczone zdjęcia to projekt pokoju dla dziecka wykonany pod indywidualne zamówienie przez naszego projektanta.

Pokój dla dziecka - pokój młodzieżowy dla dziewczynki

wystrój pokoju dla dziecka

aranżacje pokoju dla dziecka, pokój młodziezowy dla dziewczyny, uczennicy

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)