projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Pokój dla nastolatka - żółty, szary i biel

Publikacja 2018-11-09 12:53:08
Kategorie Pokój dla nastolatka

Pokój dla nastolatka - żółty, szary i biel

Pokój nastolatka to ciekawe wyzwanie aranżacyjne. Rodzicom często sprawia trudność tym bardziej jeśli mamy do czynienia z aranżacją pokoju nastolatka w skosie. Pokój młodzieżowy to połączenie pokoju dziecięcego jednak już z nieco dorosłym wyrazem. Nastolatek chce już decydować sam, również w kwestii wystroju swojego pokoju. Pozwólmy mu na to. W końcu to jego pokój i to on ma czuć się w nim dobrze. Podpowiedzmy mu, zainspirujmy. To na co trzeba zwrócić uwagę urządzając pokój dla nastolatka to taki dobór materiałów , mebli i wyposażenia aby odpowiadał jego osobowości, spełniał swoją funkcję i nie znudził się zbyt szybko. A chcąc dokonać jego metamorfozy w prosty i niedrogi sposób można będzie jej dokonać poprzez wymianę dodatków, zmianę tapety. Zatem jak urządzić pokój dla nastolatka ? Sukces osiągniemy podchodząc do aranżacji pokoju dla nastolatka indywidualnie nie kierując się modą, obecnymi trendami. Na wstępie określmy budżet, priorytety, wybierzmy styl i ewentualną kolorystykę.

Pokój nastolatka - modny i funkcjonalny

Nastolatek to już młody człowiek , który ma już swoje oczekiwania, potrzeby związane z aranżacją pokoju dla nastolatka. Ma już określony gust, wie jakie kolory mu się podobają. Ma już tez sprecyzowane zainteresowania i prowadzi określony styl życia co warto podkreślić w projekcie pokoju młodzieżowego.

pokoj dla nastolatka zolty szary i biel, widok na ścianę z sofa ikea, łzoekim i regałem na ksiązki, pokój na poddaszu ze skosami

Pokoje dla nastolatków: kolor i styl

Kolorystyka pokoju nastolatka nie musi być monotonna. Obecnie biel, szarość i drewno to połączenie ponadczasowe i świetnie wyglądające w pokoju młodzieżowym. To tez idealna baza do wprowadzenia mocniejszego akcentu kolorystycznego w postaci dodatków. Kilka ramek, plakatów czy fototapeta podkreślająca zainteresowania młodego człowieka i uzyskamy świetną aranżację pokoju dla nastolatka. Jako kolor bazowy wybierzmy stonowany taki do którego wybierzemy oryginalne dodatki

Co do stylu aranżacji pokoju młodzieżowego to mamy wolną rękę. Wszystko zależy od tego w czym czujemy sie dobrze czy to będzie styl loft, industrialny, nowoczesny a może skandynawski. Decyzję o wyborze stylu niech podejmie sam zainteresowany.

Pokój młodzieżowy dla chłopca

Pokój dla nastolatka ze skosem zamieszczony na zdjęciach dołączonych do artykułu to projekt pokoju młodzieżowego wykonany pod indywidualne zamówienie. Kolorystyka pokoju utrzymana jest w barwach bieli, szarości z dodatkiem żółtego. Żółty i szary to ulubione kolory chłopca. W pokoju znajduje się łóżko, sofa do spotkań z przyjaciółmi, regał na książki, pojemna szafa z farba kredową oraz oczywiście miejsce do nauki w postaci biurka z wygodnym krzesłem.

pokoj dla nastolatka zolty szary i biel, widok na ścianę z szafą, biukiem, tapeta w trójkąty

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)