Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dzienny w bloku: aranżacja małego salonu w kolorach biały, beż, szary

Publikacja 2019-10-16 12:38:47
Kategorie Salony

Kiedy urządzamy pokój dzienny w bloku musimy dobrze zastanowić się nad tym czego potrzebujemy i jakie mamy oczekiwania względem pokoju biorąc pod uwagę styl życia jaki prowadzimy. Czy ma być to tylko reprezentacyjna strefa dzienna czy również ma pełnić rolę sypialni, może jadalni, domowego biura. Koniecznie musimy określić nasze priorytety i to z czego ewentualnie bylibyśmy wstanie zrezygnować powodu ograniczającego nas niewielkiego metrażu. Kiedy wiemy już czego potrzebujemy musimy się zastanowić jak zagospodarować wnętrze w sposób najbardziej optymalny. Kolejnym krokiem jest wybór stylu w jakim chcemy by był urządzany nasz pokój dzienny w bloku. Pod obrany styl wybieramy meble, dodatki, kolorystykę wnętrza.

Szukasz pomysłu na to jak urządzić salonu w bloku? Zobacz nasze projekty salonu na blogu, które mogą stanowić inspiracje.

Aranżacja małego salonu: pokój dzienny w bloku 

Aranżacja małego salonu w bloku musi odpowiadać na potrzeby domowników. Pokój dzienny powinien być urządzony tak by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń a jednocześnie nie sprawić wrażenia zagracenia. Koniecznym jest odpowiedni wybór mebli, kolorystyki, elementów wykończeniowych jak i samych dekoracji i dodatków. Meble nie mogą być ciężkie, ciemne by optycznie dodatkowo nie pomniejszać wnętrza. Jeśli potrzebujemy dużą ilość miejsca do przechowywania warto rozważyć wykonanie mebli na wymiar. W małym salonie warto postawić również na jasne, neutralne barwy , mocniejsze akcenty kolorystyczne mogą pojawić się jako dodatki. Biel, szarość czy odcienie beżu optycznie powiększą wnętrze. A dodatkowo pasuje do nich wiele kolorów które możemy zastosować w aranżacji w formie dodatków by nadać wnętrzu charakteru. Projektując pokój dzienny musimy się zastanowić na co stawiamy, co ma stanowić centrum czy ma być to na przykład aranżacja ściany RTV czy na przykład ściana na której znajduje się sofa czy narożnik czyli strefa wypoczynku.

Pokój dzienny w bloku: aranżacja małego salonu w kolorach biały, beż, szary

Projekt pokoju dziennego w bloku 

Aranżacja pokoju dziennego w bloku została wykonana w stylu nowoczesnym w kolorystyce biel, beż, drewno z dodatkiem szarości. W małym salonie zaprojektowana została duża szafka RTV, sofa , fotel, stolik kawowy, komoda. Aranżacja ściany RTV to dekoracyjne lamele drewniane oraz podświetlony panel TV. Drewno nadaje wnętrzu przytulności a zastosowane kolory biel, beż i szarość optycznie powiększają wnętrze. Pokój dzienny w bloku jest jasny, ciepły i nowocześnie urządzony.

Jeśli nie wiesz jak urządzić mały salon w bloku zapoznaj się z nasza oferta na projekt pokoju dziennego.

Projekt pokoju dziennego w bloku

Podziel się