Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój młodzieżowy dla dziewczynki z białymi meblami, szary z miętowymi dodatkami

Publikacja 2020-10-01 07:40:44
Kategorie Projekty pokoju młodzieżowego dla nastolatki i dla nastolatka

Urządzając pokój młodzieżowy zastanawiamy się nad wyborem mebli, koloru ścian, elementami dekoracjami i dodatkami. Pokój młodzieżowy powinien być urządzony tak by odpowiadał na potrzeby nastolatka czy nastolatki zarówno pod względem funkcjonalnym jak i jeśli chodzi o wystrój pokoju młodzieżowego. W artykule prezentujemy aranżacje pokoju młodzieżowego dla dziewczynki z białymi meblami, kolorami szarym i miętowym.

Pokój młodzieżowy dla dziewczynki możemy urządzić na wiele sposobów. Wszystko zależy od tego z jakim wnętrzem mamy do czynienia oraz jakie są potrzeby naszej nastolatki jak również w jakim stylu zdecydujemy się zaaranżować wnętrze pokoju młodzieżowego. Urządzając pokój młodzieżowy warto jest zdecydować się na neutralne kolory bazowe, które uzupełnimy innymi akcentami kolorystycznymi w formie dodatków, elementów dekoracyjnych. Dzięki czemu zyskujemy wiele możliwości aranżacyjnych.

Białe meble w pokoju młodzieżowym i w pokoju dziecka 

Biały jest kolorem ponadczasowym i uniwersalnym. Stanowi idealną bazę do praktycznie każdej aranżacji w każdym wnętrzu. Białe meble nie tylko pasują niemalże do każdego stylu to dopasują się do każdego koloru ścian i dodatków. Białe meble będą pasowały zarówno do aranżacji pokoju dla dziewczynki jak i w wystroju pokoju dla chłopca. Białe meble w pokoju młodzieżowym dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Pokój młodzieżowy z białymi meblami daje również możliwości dokonywania w prosty i niedrogi sposób metamorfozy pokoju nastolatki czy nastolatka.

Dlaczego warto wybrać białe meble do pokoju młodzieżowego czy pokoju dla dziecka?

  • białe meble będą uniwersalne i ponadczasowe
  • białe meble stanowią bazę do wielu ciekawych aranżacji
  • białe meble komponują się z każdym kolorem
  • białe meble pasują do każdego stylu aranżacji wnętrza
  • białe meble będą lekkie i optycznie powiększą wnętrze

Pokój młodzieżowy dla dziewczynki urządzony w kolorach biały, szary i miętowy 

Projekt pokoju dla nastolatki wykonany został pod indywidualne zamówienie. Prezentowana na zdjęciach aranżacja pokoju młodzieżowego w stylu nowoczesnym kolorach biały, szary i miętowy może być inspiracją na urządzenie pokoju dla dziewczynki. W projekcie zaproponowane zostały białe meble w formie zabudowy na cała ścianę oraz komody i łóżka w kolorze białym. Zabudowa meblowa została zaprojektowana na wymiar pod sam sufit . W skład zabudowy wchodzą dwa moduły szafy, regał, biurko z drewnianym blatem oraz szafki i półki. Pod oknem zaaranżowane jest siedzisko z panelami tapicerowanymi. Na ścianie z łóżkiem znajduje się geometryczna tapeta w kolorze biało- szarym. Dodatki w pokoju są w kolorze miętowym. Wnętrze pokoju dla nastolatki jest lekkie, optycznie powiększone i nowoczesne.

Jeśli szukasz więcej pomysłów na to jak urządzić pokój młodzieżowy zajrzyj na nasz blog gdzie zapoznasz się z artykułami oraz zobaczysz projekty pokoju młodzieżowego w rożnych odsłonach. Jeśli potrzebujesz pomocy w aranżacji pokoju dla nastolatki czy nastolatka zapoznaj się koniecznie z naszą oferta na projektowanie pokoju młodzieżowego.

Pokój młodzieżowy dla dziewczynki z białymi meblami, szary z miętowymi dodatkami

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)