Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt Dla 16-Letniej Nastolatki: Przytulny Pokój Młodzieżowy na Poddaszu

Publikacja 2024-04-29 02:38:05
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Projektowanie przestrzeni dla nastolatki to zawsze inspirujące wyzwanie. Nasza najnowsza realizacja to pokój młodzieżowy na poddaszu, stworzony na indywidualne zamówienie. 16-letnia inwestorka miała jasno sprecyzowane oczekiwania, które udało nam się zrealizować w pełni. Ten przytulny pokój, utrzymany w ciepłych kolorach beżowych, został zaprojektowany tak, aby połączyć funkcjonalność z estetyką, tworząc idealne miejsce do nauki, odpoczynku i relaksu.

Projekt Dla 16-Letniej Nastolatki: Przytulny Pokój Młodzieżowy na Poddaszu

Projekt Dla 16-Letniej Nastolatki: Przytulny Pokój Młodzieżowy na Poddaszu

Komfortowe i Przemyślane Rozwiązania

Głównym elementem pokoju jest duże łóżko o szerokości 140 cm, które gwarantuje wygodny sen i przestrzeń do wypoczynku. Zostało ono umieszczone w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń poddasza ze skosami. Naprzeciwko łóżka znajduje się ściana zabudowana meblami, w której mieści się szafka RTV, telewizor oraz półki na książki i toaletka. To praktyczne rozwiązanie, które jednocześnie nadaje pokoju uporządkowany wygląd.

Duże łóżko w pokoju dla nastolatki

Duże łóżko w pokoju dla nastolatki

Toaletka

Toaletka w pokoju

Strefa Nauki i Przechowywania

Biurko pod jednym z dwóch okien jest idealnym miejscem do nauki i pracy. Dzięki naturalnemu światłu, które wpada przez okno, nastolatka może komfortowo spędzać czas na odrabianiu lekcji lub realizacji swoich pasji. Obok biurka znajduje się szafa z lustrem, która pełni rolę garderoby i dodaje wnętrzu dodatkowej funkcjonalności. Lustro optycznie powiększa przestrzeń, co jest szczególnie ważne w pokojach na poddaszu.

Biurko pod oknem w pokoju nastolatki

Biurko pod oknem w pokoju nastolatki

Szafa w pokoju 16 latki

Szafa w pokoju 16 latki

Stylowe i Praktyczne Detale

Pokój został zaprojektowany w ciepłych beżowych kolorach, które tworzą przytulną atmosferę. Na podłodze znajduje się dywan w beżowo-czarnych odcieniach, dodając wnętrzu ciepła i stylu. Ażurowa lampa na suficie nie tylko oświetla pokój, ale także stanowi interesujący element dekoracyjny, wprowadzając lekkość i nowoczesność.

Tworzenie Indywidualnej Przestrzeni

Ten pokój młodzieżowy na poddaszu to doskonały przykład, jak można zrealizować oczekiwania klienta, tworząc przyjazną i funkcjonalną przestrzeń. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom, takim jak zabudowana ściana meblami czy biurko pod oknem, udało nam się stworzyć miejsce, które jest zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Jesteśmy dumni z tego projektu i wierzymy, że nasza inwestorka będzie cieszyć się swoim nowym pokojem przez wiele lat.

Podziel się