Projekty wnętrz

ZREALIZOWANE > 600 PROJEKTÓW - ZAMÓW PROJEKT >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Aranżacja w stylu nowoczesnym - pomysł na kuchnie

Publikacja 2018-12-03 16:55:01
Kategorie Kuchnia

Projekt kuchni czy tej dużej czy o tej o mały metrażu musi być dobrze przemyślany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Dlaczego ? kuchnie urządzamy na długie lata. Dlatego decyzje podjęte na etapie projektowania kuchni albo będą się mścić na nas do końca jej użytkowania albo sprawią , że będziemy z przyjemnością i komfortowo z niej korzystać. W skrócie, warto projektując kuchnię poświęcić temu należytą uwagę i środki. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie sobie poradzić lub brakuje nam pomysłu na aranżacje kuchni możemy skorzystać z pomocy projektanta wnętrz. Na przykład poprzez zamówienie usługi projektowana wnętrz przez internet. Przede wszystkim zaoszczędzimy sobie czasu, niepotrzebnych nerwów i wbrew pozorom pieniądze. Projekt kuchni profesjonalista wykona dla nas w oparciu o nasze preferencje, wybierze najlepszy dla niej układ. Na koniec przekaże nam listę materiałów użytych w projekcie.Chcemy urządzić kuchnie by była funkcjonalna i estetycznie się prezentowała. Tylko jak to osiągnąć.

Aranżacja kuchni w stylu nowoczesnym

Aranżacja kuchni w stylu nowoczesnym to przede wszystkim aranżacja kuchni funkcjonalnej. Nowoczesne urządzanie wnętrz stawia na wygodę i komfort. Dlatego też, ma być praktycznie, ergonomicznie. Urządzając kuchnie po pierwsze musimy dobrze przemyśleć nasze potrzeby, oczekiwania. Ponieważ kuchnia ma odpowiadać na nie. Tylko wtedy będziemy na prawdę z niej zadowoleni. Po drugie musimy wybrać najlepszy dla pomieszczenia układ funkcjonalny. Wpływają na niego : ustawność wnętrza, umiejscowienie okien, drzwi oraz oczywiście sam metraż. Ponadto musimy wybrać styl aranżacji kuchni. W konsekwencji tej decyzji wybierać będziemy spójną z nim kolorystykę, materiały dekoracyjne, meble itp.  

Aranżacja kuchni, projekt kuchni w stylu nowoczesnym

Projekt kuchni w kształcie Litery L

Projekt kuchni zaprezentowany na zdjęciach to aranżacja kuchni w stylu nowoczesnym wykonana dla naszego klienta. Meble kuchenne zaprojektowane są w kształcie litery L. Kuchnia jest dość nietypowa ponieważ ma wąskie i długie okno. Właścicielom kuchni zależało na jak najbardziej optymalnym zagospodarowaniu miejsca do przechowywania. Dlatego też meble kuchenne zaprojektowano na wymiar, do sufitu. Górne szafki są dwu i trzyrzędowe. Od prawej strony znajdują się lodówka typu side by side, słupek z piekarnikiem i mikrofalówką.Następnie ciąg blatu z szafkami, w których znajdują się zarówno półki jak i szuflady. Kolorystyka mebli to biel z dodatkiem drewna i czerni.

Dowiedz się więcej na temat urządzenia salonu z kuchnią w nowoczesnej odsłonie

Podziel się