Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Biała kuchnia ze szkłem na ścianie - inspiracja na urządzenie

Publikacja 2018-11-06 09:12:00
Kategorie Kuchnia

Przedstawiona na zdjęciach zamieszczonych kuchnia jest otwarta na salon.

Pomieszczenie kuchenne jest długie, wąskie i z jednym oknem. Szafki kuchenne zaprojektowane zostały w kolorze białym natomiast blat i podłoga są szare. Zabudowa mebli kuchennych jest w kształcie litery L. Meble kuchenne zgodnie z obecnie popularnym trendem są bez uchwytów. Wielu producentów ma w swojej ofercie rozwiązania sprawiające różne możliwości ich swobodnego projektowania i niezwykle łatwej realizacji i wysokim poziomie komfortu ich użytkowania. W słupkach znajdują się piekarnik, mikrofala i express do kawy w zabudowie. W aranżacji kuchni przewidziano również zmywarkę pod zabudowę o szerokości 60 cm. Zostały zaprojektowane duże szuflad dla funkcjonalniejszego przechowywania. Pod oknem umieszczono zlew. W kuchni znajduje się również lodówka dla dużej rodzinny side by side. Na ścianie między szafkami znajduje się szyba z fototapetą z motywem trawy. Kuchnie obniżono sufitem podwieszanym z oświetleniem led. Drzwi znajdujące się w kuchni prowadzą do spiżarni.

Aranżacja kuchni - meble kuchenne

Decydując sie na zabudowę kuchenną wykonywaną na wymiar przez stolarza mamy szeroki wybór zarówno materiałów, tekstur jaki rozwiązań. Tak na prawdę jedyne co nas ogranicza to nasze możliwości finansowe. Dzięki dostępnym zastosowaniom różnych rozwiązań do przechowywania w kuchni możemy w prosty sposób zachować porządek a korzystanie z niej będzie czystą przyjemnością. Dziś juz nie musimy wszystkiego przechowywać w zwykłych otwieranych głębokich szafkach i chcąc sięgnąć coś z tyłu być zmuszonym do wyjmowania wszystkiego c jest z przodu. Sztućce , garnki a nawet butelki możemy łatwo przechowywać w zwykłych szufladach oraz szufladach z wysokim frontem dzięki nowoczesnym rozwiązaniom organizacji wewnętrznej. Nasze produkty przechowywane będą w sposób uporządkowany i praktyczny ułatwiający nam codzienną prace w kuchni. Przyprawy i zapasy możemy przechowywać również w szafkach nazywanych cargo co również wpływa na podwyższenie komfortu pracy.

Aranżacja kuchni - meble kuchenne białe, blat szary, sufit podwieszany, kuchnia z jednym oknem, wąska kuchnia, długa kuchnia

 Funkcjonalna biała kuchnia

Decydując się na aranżacje kuchni warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz, który pomoże nam zdecydować o najlepszym układzie funkcjonalnym kuchni zgodnym z zasadami ergonomii. W naszych projektach kuchni wykonywanych pod indywidualne zamówienie dobieramy najlepsze rozwiązania zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami a także możliwościami finansowymi klientów. Z nasza pomocą Twoja kuchnia będzie nie tylko funkcjonalnie urządzona ale i w dobrym stylu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na projektowanie kuchni online.

Podziel się