Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt łazienki 12m2. Nowoczesna aranżacja i wystrój wnętrza

Publikacja 2022-05-09 14:47:03
Kategorie Wnętrza Łazienki

Aranżacja i wystrój wnętrza łazienki nie jednemu z nas spędza sen z powiek. Łazienka podobnie jak kuchnia to pomieszczenie, które z reguły urządzamy na lata. Urządzanie łazienki koniecznie musimy zacząć od ergonomicznego i funkcjonalnego rozplanowania elementów wyposażenia wnętrza łazienki. By nasza łazienka była dobrze zaaranżowana konieczne jest też zastosowanie odpowiednich kolorów, faktur i oświetlenia.

Szukasz pomysłu na aranżacje i wystrój wnętrza łazienki? Marzy Ci się piękna, nowoczesna łazienka? Zobacz jak wykonaliśmy projekt łazienki 12m2.

Projekt łazienki 12m2. Nowoczesna aranżacja i wystrój wnętrza

Projekt łazienki 12m2 – łazienka z prysznicem

Urządzanie łazienki wbrew pozorom nie jest prostym zabiegiem. Często popełniamy błędy, które okazują się kosztowne lub zostają z nami na lata i decydują o braku komfortu w korzystaniu z łazienki. Nie potrafimy się również zdecydować na to w jaki sposób wykonać aranżacje łazienki i na jaki wystrój wnętrza łazienki postawić. Prezentowany projekt łazienki wykonany został dla naszej Klientki. Łazienka ma powierzchnie 12m2 i jest to łazienka z oknem i prysznicem.

Projekt łazienki 12m2 – łazienka z prysznicem

Nowoczesna aranżacja i wystrój wnętrza łazienki 

Aranżacja łazienki wykonana została pod indywidualne zamówienie pod określone oczekiwani Klientki. Wystrój wnętrza łazienki został wykonany w stylu nowoczesnym w kolorach biały, szary, drewno i czarny. W łazience zaprojektowany został prysznic typu walk –in, duża szafka podwieszana z umywalką nablatową, dużym lustrem oraz wc z zabudową pod sam sufit i wiszące szafki do przechowywania z podwieszanymi wieszakami. W aranżacji wnętrza łazienki zostały użyte trzy rodzaje płytek. Na ścianie z umywalką i lustrem zastosowane zostały nowoczesne płytki 3d w kolorze czarnym, w obrębie prysznica płytki drewnopodobne oraz szare duże płytki. Zastosowane drewno ociepla łazienkę i nadaje jej przytulności przełamując szarości i biel dodatki w kolorze czarnym nadają wnętrzu łazienki charakteru i przysłowiowego pazura.

Nie wiesz jak urządzić łazienkę? Potrzebujesz pomocy w aranżacji i wystroju wnętrza łazienki? Skorzystaj z naszej oferty na projektowanie łazienki i zamów projekt łazienki pod indywidualne zamówieni, zobacz cenę projektu łazienki

Nowoczesna aranżacja i wystrój wnętrza łazienki

Podziel się