Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt przedpokoju. Przedpokój z siedziskiem, szafą, lustrem, aranżacja ścian

Publikacja 2021-10-15 10:23:11
Kategorie Wnętrza przedpokoju

Aranżacja przedpokoju może okazać się nie lada wyzwaniem. Zazwyczaj jest to nieduże wnętrze z dużymi potrzebami. Musimy znaleźć miejsce na ubrania, buty. Poza funkcjonalnością chcemy żeby nasz przedpokój prezentował się pięknie Nic dziwnego przedpokój to pierwsze wnętrze jakie widzimy po wejściu do domu. W pewnym sensie stanowi pierwsza reprezentacyjną część mieszkania lub domu. Wystrój przedpokoju informuje o tym jakiego wystroju możemy się spodziewać wchodząc dalej.

Zastanawiasz się jakie meble wybrać do przedpokoju, jak go funkcjonalnie zagospodarować, jak sprawić by przedpokój był nowoczesny i funkcjonalny? Zobacz projekt przedpokoju z siedziskiem, szafą, wieszakami. Zobacz nasz pomysł na aranżacje ścian w przedpokoju

Projekt przedpokoju, jak urządzić nowoczesny przedpokój? 

Piękny przedpokój będzie cieszył nas i naszych gości zaraz po przekroczeniu progu mieszkania. W funkcjonalnie zagospodarowanym przedpokoju wszystko będzie miało swoje miejsce, będzie panował porządek. Nowocześnie urządzony przedpokój to wnętrze dopasowane do potrzeb, oczekiwań i gustu domowników.

Meble do przechowywania w przedpokoju

Koniecznym elementem w każdym przedpokoju są meble do przechowywania. Gdzieś bowiem musimy przechowywać ubrania wierzchnie, buty, które powinny mieć swoje miejsce bo stos kurtek, butów widocznych zaraz po wejściu do mieszkania czy domu nie prezentuje się dobrze.

Wybór mebli do przechowywania do przedpokoju wbrew pozorom jest duży. Na jakie rozwiązania postawić? Jakie meble wybrać? Meble do przedpokoju możemy kupić gotowe lub wykonać je na wymiar u stolarza co jest rozwiązaniem o tyle lepszym, ze dopasowujemy je do dostępnej przestrzeni wykorzystując miejsce możliwie najpełniej. W każdym przedpokoju przyda się pojemna szafa, wybierając gotową jesteśmy niejako skazani na jej wnętrze przy szafie na wymiar wnętrze szafy możemy zorganizować pod nasze konkretne potrzeby a jeśli potrzebujemy dużo miejsca do przechowywania możemy ją zabudować pod sam sufit. Poza szafą przydatną okaże się komoda, konsola i siedzisko. Takie siedzisko może być połączone z szafką na buty lub wkomponowane w szafę. Wszystko zależy od tego ile mamy miejsca.

Meble do przechowywania w przedpokoju

Wystrój przedpokoju. Nowoczesna aranżacja przedpokoju 

Oczywiście poza meblami w przedpokoju istotny jest również wystrój przedpokoju. Aranżacja ścian, podłogi, dekoracje , dodatki. Jak również odpowiednio dobrane oświetlenie. Nie możemy zapomnieć też o lustrze. Nowoczesny wystrój wnętrza przedpokoju powinien stawiać na wygodę, komfort, minimalizm. Na podłodze w przedpokoju sprawdzą się płytki ale dobrym rozwiązaniem będą też panele winylowe. Ściany w przedpokoju możemy jedynie pomalować , możemy też ozdobić je wymierając materiały dekoracyjne jak beton, cegła, drewno czy tapeta. W małych przedpokojach musimy zadbać o optyczne powiększenie wnętrza poprzez na przykład duże lustro, oświetlenie czy jasne kolory.

Szukasz pomysłu na wystrój wnętrza przedpokoju? Zobacz projekt przedpokoju z szafą, siedziskiem, wieszakami i lustrem wykonany pod indywidualne zamówienie dla naszej Klientki. Zobacz aranżacje ścian w przedpokoju.

Wystrój przedpokoju. Nowoczesna aranżacja przedpokoju

Projekt przedpokoju z siedziskiem, wieszakami, szafą i lustrem. Nowoczesna aranżacja ścian 

Projekt przedpokoju został wykonany dla naszej Klientki pod konkretne oczekiwania, potrzeby jak również możliwości finansowe. Aranżacja przedpokoju jest nowoczesna, funkcjonalna. Wnętrze przedpokoju jest jasne, przytulne. Kolorystyka wnętrza przedpokoju to szary, drewno, butelkowa zieleń. Zobacz pomysł na nowoczesny przedpokój z siedziskiem, wieszakami, szafą i lustrem.

Przedpokój z siedziskiem i wieszakami czyli nowoczesny wystrój przedpokoju 

W nowoczesnej aranżacji wnętrza przedpokoju ciekawym i pożądanym rozwiązaniem stało się posiadanie siedziska w przedpokoju. Wprowadza on wrażenie nowoczesności, oryginalności. Poza tym jest to bardzo wygodne. Możemy sobie usiąść i w komfortowy sposób założyć obuwie. Takie siedzisko możemy wkomponować w szafę, połączyć z szafką na buty. Aranżacja siedziska powinna być dopasowana do wystroju przedpokoju. Siedzisko może być tapicerowane w wymarzonym przez nasz kolorze. Takie tapicerowanie może być przedłużone na ścianę na której możemy zawiesić wieszaki.

W zaprezentowanym projekcie siedzisko zostało wkomponowane w zabudowę z szafką na buty oraz pawlaczem i połączone z ciekawie zaaranżowana ścianą z lamelami i wieszakami.

Projekt przedpokoju. Przedpokój z siedziskiem, szafą, lustrem, aranżacja ścian

Przedpokój z szafą i lustrem 

W przedpokoju potrzebna jest szafa. Potrzebujemy miejsca do przechowywania. Miejsca w którym będziemy przechowywać ubranie wierzchni, kurtki, płaszcze, bluzy, czapki, szaliki. Dobrze zorganizowane wnętrze szaf , dopasowane do potrzeb jest niezwykle istotne. Szafa w przedpokoju pomaga zachować porządek. Szafa powinna być dopasowana do wystroju przedpokoju. Możemy zdecydować się na gotowy model lub na szafę wykonywaną na wymiar. Drzwi szafy mogą być pełne lub z lustrami, mogą być przesuwne lub tradycyjnie otwierane. W projekcie przedpokoju zaaranżowana została duża szafa w kolorze szarym z lustrami co powoduje optyczne powiększenie przestrzeni.

Aranżacja ścian, podłogi, wybór oświetlenia dodatków i dekoracji jak również podstawowych mebli do przedpokoju potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jeśli potrzebujesz pomocy w aranżacji przedpokoju koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie przedpokoju

Przedpokój z szafą i lustrem

Podziel się