Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt salonu z kuchnią 52m2. Zobacz nowoczesny wystrój wnętrz

Publikacja 2022-05-05 12:20:21
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Salon z kuchnią jest dla większości z nas najważniejszym wnętrzem w domu nie tylko dlatego, że niejako stanowi funkcje reprezentacyjna i to w nim przyjmujemy naszych gości ale również dlatego, ze to właśnie salon z kuchnią stanowi centrum życiowe rodziny. Tutaj spędzamy wspólnie najwięcej czasu dlatego chcemy aby aranżacja salonu kuchnią była funkcjonalna i cieszyła oczy.

Szukasz pomysłu na nowoczesny wystrój wnętrz salonu z kuchnią? Zobacz projekt salonu z kuchnia o powierzchni 52 m2 i zainspiruj się.

Projekt salonu z kuchnią 52m2. Zobacz nowoczesny wystrój wnętrz

Salon z kuchnią 52 m2. Nowoczesny wystrój wnętrz 

Aranżacja salonu z kuchnią o powierzchni 52m2 wykonana została pod indywidualne zamówienie naszej Klientki. Preferencje do wykonania projektu wnętrz jakie otrzymaliśmy to przytulne, ciepłe wnętrza w kolorach bieli z drewnem w stylu minimalistycznym. A ponad to:

- kominek nowoczesny

- panele w kolorze naturalnego dębu

- meble kuchenne biało- drewniane

- w kuchni mały stół

- jeśli się da kanapa narożna

- stół w jadalni

- szafka RTV miejscem na kino domowe

Salon z kuchnią 52 m2. Nowoczesny wystrój wnętrz, widok na kuchnię białą z drewnem, kwiaty na ścianie, czarne oświetlenie

Projekt salonu z kuchnią o powierzchni 52m2 

Projekt salonu z kuchnią wykonany został w stylu nowoczesnym, minimalistycznym. Salon z kuchnią ma powierzchnie 52m2. Meble kuchenne zaprojektowane zostały w kształcie litery L na wymiar zakończone barkiem z hokerami i przeszkloną witryną pod sam sufit wychodząca na stronę jadalni. Szafki kuchenne zaaranżowane zostały w kolorze białym blat drewniany. W części jadalnianej zaprojektowano duży rozkładany stół biało drewniany z tapicerowanymi krzesłami w dwóch kolorach. Na ścianie zaaranżowany został Duzy nowoczesny plakat w ramie. Dla kontrastu w aranżacji salonu z kuchnią zastosowane zostało oświetlenie w kolorze czarnym. W części wypoczynkowej w salonie zaprojektowany został narożnik, szafka RTV i stoliki kawowe. Istniejące miejsce z przeznaczeniem an kominek sprytnie zagospodarowane zostało poprzez zabudowanie go i połączenie z zabudową otwartą i zamkniętą pod sam sufit z miejscem do przechowywania. Wnętrze salonu z kuchnią jest jasne, ciepłe, przytulne. Wystrój wnętrza salonu z kuchnią opiera się na kolorystyce bieli, szarości, ciepłego drewna z dodatkiem koloru niebieskiego i czarnego dla nadania kontrastu.

Projekt salonu z kuchnią widok na ścianę RTV, szary narożnik, niebieski dywan

Potrzebujesz pomocy w urządzeniu salonu z kuchnią? Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź jaka jest cena za projekt salonu z kuchnią pod indywidualne zamówienie

Podziel się