Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projektowanie wnętrz – salon z kuchnią i przedpokój

Publikacja 2018-11-26 10:04:36
Kategorie Kuchnie , Mieszkania , Salony

Projektowanie wnętrz cieszy się coraz większa popularnością. Chcemy by nasze mieszkania były urządzone funkcjonalnie i w dobrym stylu. Nie kupujemy już przypadkowych mebli, ozdób. Zależy nam by wszystko było spójne i urządzone ze smakiem i w dobrym gustem. Marzymy by wnętrze w którym mieszkamy miało swoisty charakter i pasowało do nas i naszego stylu życia. Mamy coraz większe pojęcie o tym co ze sobą łączyć, czego unikać w aranżacji wnętrz. Projektowanie wnętrz jest tematem sporej ilości programów telewizyjnych, czasopism i literatury fachowej. Na rynku mamy bogata ofertę z zakresu usług projektantów wnętrz zarówno stacjonarnie jak i przez internet. Projektowanie wnętrz online to prosty i przyjemny sposób na przeprowadzenie metamorfozy każdego pomieszczenia mieszkalnego lub urządzenie go od podstaw w profesjonalny sposób.

W naszej ofercie znajdują się projekty mieszkań jak i wybranych wnętrz jak na przykład projekt salonu z kuchnią, projekt łazienki czy pokoju dziecięcego. Projektowanie wnętrz w naszej ofercie odbywa się na podstawie przesłanych do nas wymiarów, możliwości finansowych i preferencji klienta. W cenie projektu jest do 3 wariantów projektu oraz specyfikacja materiałowa wraz z lista zakupów i sklepów w jakich można zakupić użyte materiały.

Projektowanie wnętrz w pigułce

Jeśli chcemy dobrze zaprojektować nasze mieszkanie, by efekt nas zadowolił musimy zmierzyć się z tematem krok po kroku i we właściwej dla siebie kolejności. Unikniemy w ten sposób niepotrzebnych nerwów, nieprzemyślanych wydatków. Bez względu na to czy zabieramy się za projektowanie salonu z kuchnią , każdego innego wnętrza czy projektowanie mieszkania dobry plan to podstawa.

W pierwszej kolejności musimy ustalić jakie mamy możliwości finansowe , ile możemy przeznaczyć na przykład na aranżacje salonu. Pamiętajmy , że dochodzą do tego wydatki związane z pracami remontowymi: malowaniem, kładzeniem płytek lub paneli, zrobieniem sufitu. Na to również musimy mieć zagospodarowane środki. Jeśli już wiemy na ile możemy sobie pozwolić czas przejść na określenia naszych preferencji. To znaczy musimy się zastanowić jakie mamy potrzeby i oczekiwania związane z projektowanym pomieszczeniem na przykład projektowaniem przedpokoju. W przypadku projektu mieszkania takie preferencje musimy ustalić dla każdego wnętrza z osobna. Kolejnym krokiem jest znalezienie najlepszego układu funkcjonalnego dla wnętrza które projektujemy. Dobrze wymierzmy i przenieśmy pomieszczenie na kartkę zaznaczając okna i drzwi, wnęki. Chcemy by przykładowo nasz salon z kuchnią był funkcjonalny dlatego musimy bardzo dobrze przemyśleć jego układ, przeanalizować każde możliwe ustawienie biorąc pod uwagę nasze oczekiwania. Kiedy ten etap mamy już za sobą możemy zdecydować o stylu aranżacji wnętrza. I dopiero pod tą decyzję dobieramy meble, elementy dekoracyjne, dodatki, kolorystykę.

Projektowanie wnętrz, salon z kuchnią i przedpokój, styl indriustalny, widok na jadalnie z czerwoną cegłą i biała kuchnię z drewnem

projektowanie wnetrz salon z kuchnia i przedpokoj

Projekt salonu z kuchnią i przedpokojem

Na zamieszczonych w artykule zdjęciach przedstawiona jest aranżacja salonu z kuchnią i przedpokojem. Projekt wnętrza wykonany jest w styli industrialnym pod indywidualne zamówienie klienta. Obecna jest tu cegła, beton, postarzałe drewno , meble i oświetlenie industrialne. Wnętrze jest jasne, klimatyczne i funkcjonalne.

Projektowanie wnętrz, przedpokój, widok na przedpokój oraz kuchnia, szafa biała z drewnem, cegła na ścianie

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)