Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z aneksem kuchennym. Wyjątkowy pomysł na aranżacje wnętrza

Publikacja 2020-12-17 21:51:45
Kategorie Pomysły i porady wnętrzarskie , Salony z kuchnią

Salon z aneksem kuchennym. Wyjątkowy pomysł na aranżacje wnętrza

Aranżacja wnętrza salonu z aneksem kuchennym wymaga przemyślanego planu i odpowiedniego, spójnego wystroju wnętrza. Pomysłów na to jak urządzić salon z aneksem kuchennym jest naprawdę dużo. To jak zagospodarujemy wnętrze, jaki styl aranżacji wybierzemy zależy od naszego gustu, upodobań i potrzeb. Zobacz wyjątkowy projekt wnętrza salonu z kuchnią i zainspiruj się.

Salon z aneksem kuchennym to obecnie najczęściej stosowane rozwiązanie w tak zwanym nowym budownictwie. Rezygnujemy z zamkniętych kuchni na rzecz otwartych przestrzeni sprzyjającej relacjom i wspólnemu spędzaniu czasu. Jednak taka otwarta przestrzeń, połączenie salonu i kuchni wymaga dobrego pomysły na aranżacje wnętrza.

Salon z aneksem kuchennym. Wyjątkowy i przemyślany projekt wnętrza 

Projekt wnętrza salonu z aneksem kuchennym to podstawa udanej aranżacji wnętrz. Przemyślany układ funkcjonalny, dopasowany wystrój wnętrza salonu i kuchni ma znaczący wpływ na to jak będziemy czuć się i jak funkcjonować każdego dnia. Salon z aneksem kuchennym jest głównym wnętrzem w każdym mieszkaniu, stanowi strefę dzienną domowników. Jest miejscem w którym spędzamy wspólnie najwięcej czasu jak również w którym przyjmujemy gości.

Salon z aneksem kuchennym. Pomysł na jasne, eleganckie i przestronne wnętrze 

Połączenie salonu z kuchnią w jednym pomieszczeniu ma swoje zalety jak i wady. Aneks kuchenny w salonie ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Dzięki odpowiedniej aranżacji wnętrza salonu jak i aneksu kuchennego jak również przemyślanym rozwiązaniom możemy zminimalizować minusy jakie niesie za sobą rozwiązanie jakim jest salon z aneksem kuchennym. To o czym musimy pomyśleć to spójny wystrój wnętrza, dbałość o optyczne powiększenie wnętrza i funkcjonalny układ.

Aneks kuchenny w salonie, szara kuchnia, drewniany blat

Wystrój salonu z aneksem kuchennym w kolorach biały, złoty, drewno, szary 

Pomysł na aranżacje wnętrz salonu z kuchnią opiera się na przemyślanym połączeniu nowoczesności, elegancji przy jednoczesnym zachowaniu przytulnego charakteru wnętrza. Salon z aneksem kuchennym został urządzony w kolorach biały, złoty, szary z dodatkiem drewna. Białe meble z drewnianym blatem, drewniana podłoga w ciepłym odcieniu, szarości i złote dodatki sprawiają , ze wnętrze salonu z aneksem kuchennym ma nowoczesny charakter a przy tym jest przytulne i ciepłe w odbiorze.

Złote dodatki w salonie z aneksem kuchennym – sposób na wyjątkową aranżacje wnętrz 

Kolor złoty pojawia się w wielu stylach aranżacji wnętrz. Zastosowanie złota w wystroju wnętrza sprawia, że będzie ono ponadczasowe i niebanalnie urządzone. Złoty nadaje wnętrzu elegancji. Zastosowanie złotych dodatków w salonie z aneksem kuchennym musi być spójne z całością wystroju wnętrza. Zarówno ilość jak i dobór dodatków wymaga przemyślenia. Łatwo jest tu przesadzić i uzyskać efekt kiczowatości. Złoto ma podkreślić a nie przytłoczyć.

W zaprezentowanym projekcie wnętrza salonu z aneksem kuchennym kolor złoty pojawia się w formie nowoczesnego oświetlenia, stolika kawowego oraz w aranżacji stołu z krzesłami.

Złote dodatki w salonie z aneksem kuchennym, złote lampy wiszące, złote nogi krzeseł w jadalni, stolik kawowy złoty

ZOBACZ WIĘCEJ POMYSŁÓW NA SALON Z ANEKSEM: Salon z aneksem kuchennym 26m2. Ciekawy pomysł na aranżacje wnętrza

View all comments (6)

Kacper Wolski


2021-01-14 18:00:38

Bardzo podoba mi się aranżacja, ale najbardziej wrażenie robi salon. Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Jak dla mnie 10/10! :)

Michał


2021-01-13 11:33:48

Salon z aneksem był moim marzeniem od zawsze, lecz w końcu kupiliśmy z zoną dom, gdzie taki właśnie mamy. Super wpis, pozdrawiam :)

Marcel


2021-01-11 12:31:54

Salon marzenie. Wszystko piękne dobrane i dopasowane do siebie. Zazwyczaj podchodzę nieco z dystansem do koloru zielonego/miętowego, ale tutaj wygląda genialnie :)

Zofia


2021-01-07 11:18:35

Marzy mi się aneks kuchenny, niestety u mnie w domu nie ma nawet możliwości przerobienia wnętrza w taki sposób. Mam nadzieję, że w przyszłości kupię mieszkanie, gdzie właśnie salon jest połączony z kuchnią :)

Fabian Wójcik


2021-01-05 14:33:26

Kapitalnie prezentuje się salon z aneksem, razem z żoną myślimy nad remontem i połączeniem tych dwóch pomieszczeń w naszym domu. Pozdrawiam.

Michał


2020-12-30 12:24:21

Ślicznie całość się prezentuje, bardzo miło mi się czytało wpis, pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

 (with http://)