Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z kuchnią 50 m2. Jak urządzić. Aranżacja wnętrz

Publikacja 2021-03-12 10:15:03
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Salon z kuchnią uznaje się za najważniejsze wnętrze w naszych mieszkaniach i domach. Otwarcie kuchni na salon czy inaczej połączenie salonu z kuchnią to bardzo często stosowane obecnie rozwiązanie cieszące się popularnością. Jak urządzić salon z kuchnią?

Aranżacja wnętrz salonu z kuchnią daje możliwość optycznego powiększenia przestrzeni. oraz wiele możliwości wystroju i zagospodarowania. Jednak by na co dzień żyło nam się komfortowo musi być dobrze przemyślana i zaplanowana z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Urządzanie salonu z kuchnią musi być oparte na potrzebach, oczekiwaniach i być dopasowane do gustu domowników. Czeka nas podjecie wielu kluczowych decyzji odnośnie układu funkcjonalnego, wyboru stylu aranżacji wnętrza salonu z kuchnią, wystroju wnętrza. Nie podejmujmy decyzji pochopnie czy pod wpływem emocji od naszych decyzji będzie zależał efekt końcowy.

Jak urządzić salon z kuchnią. Aranżacja wnętrz 50 m2

Zastanawiasz się jak urządzić salon z kuchnią? Jaki wybrać styl, jakie kolory, jakie dodatki i dekoracje, oświetlenie czy na jakie meble się zdecydować. Nie jest łatwo gdyż obecnie mamy bardzo szeroki wybór zarówno stylu jak i elementów wyposażenia wnętrz. A pozostaje jeszcze kwestia zagospodarowania wnętrz w sposób funkcjonalny. W artykule przedstawiona została aranżacja wnętrz salonu z kuchnią o metrażu 50 m2 wykonana w stylu nowoczesnym pod określone preferencje Klientów.

Salon z kuchnią 50 m2. Jak urządzić. Aranżacja wnętrz

ZOBACZ POMYSŁ NA ARANŻACJE SALONU Z JADALNIĄ: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/salon-z-jadalnia-30m2-pomysl-na-aranzacje-i-projekt-wnetrz-n418

Aranżacja salonu z kuchnią. Kuchnia z oknem narożnym otwarta na salon 

Aranżacja kuchni wykonana została w kolorystyce biały, szary i drewno. Meble kuchenne zaprojektowane zostały na wymiar. Składają się z zabudowy w kształcie litery U zakończonej barkiem z hokeremi i dodatkowym oświetleniem oraz wysokiej zabudowy z lodówką, piekarnikiem, mikrofalą oraz wysokimi cargo i regałami do przechowywania. Na podłodze znajdują się płytki, które jednocześnie poprzez zastosowanie innego rodzaju podłogi w salonie optycznie wydzielają część kuchenną od salonu. Zabudowa kuchni w kształcie litery U dała możliwość zagospodarowania dużej ilości szafek jak również blatu roboczego.

Aranżacja salonu z kuchnią. Kuchnia z oknem narożnym otwarta na salon

Aranżacja salonu połączonego z kuchnią. Sposób na projekt wnętrza 

Salon połączony z kuchnią ma niewątpliwie swoje wady jak zalety. Do tych pierwszych zalicza się miedzy innymi roznoszenie się dźwięków i zapachów z kuchni jak również widok kuchennego rozgardiaszu. Zaletami na pewno jest otwarta przestrzeń, możliwość wspólnego spędzania czasu z rodzina i zaproszonymi gośćmi jak również możliwości aranżacyjne takiej przestrzeni. Możemy poprzez aranżacje salonu i kuchni optycznie oddzielić te strefy lub wręcz odwrotnie. W przedstawionej aranżacji salonu kuchnią 50 m2 oddzielenie strefy kuchennej od salonu sprawiło zastosowanie dwóch rodzajów podłogi, projekt kuchni z barkiem oraz zastosowanie dwóch rodzajów sufitu z oświetleniem.

Aranżacja salonu została wykonana w podobnie jak kuchnia w kolorach biały, szary, drewno. W salonie zaprojektowana została duża sofa narożna ze stolikiem kawowym, ściana RTV stanowiąca element dekoracyjny wnętrza na której zaprojektowana została szafka, lamele drewniane i ściana imitująca marmur. Salon z ostał podzielony na cześć wypoczynkową i jadalnianą, w której znajduje się rozkładany stół z krzesłami w kolorze szarym i nowoczesnym oświetleniem. Na podłodze w salonie znajdują się panele w kolorze drewna. Salon urządzony został nowocześnie, elegancko a jednocześnie dzięki pojawiającemu się drewnu sprawia wrażenie przytulnego i ciepłego.

 Aranżacja salonu połączonego z kuchnią. Sposób na projekt wnętrza

Projektowanie salonu z kuchnią pomimo, że jest procesem niezwykle przyjemnym to i wymagającym znajomości kilku zasad i dobrego pomysłu zarówno na funkcjonalne zagospodarowanie wnętrza salonu i kuchni jak również niewątpliwie na sam wystrój salonu z kuchnią. Jeśli brakuje Ci pomysłu, nie wiesz jak urządzić salon z kuchnią zapraszamy do współpracy. Zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól nam stworzyć dla Ciebie dopasowany i niebanalny projekt salonu z kuchnią.

ZOBACZ INNY POMYSŁ NA SALON Z KUCHNIĄ : https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/salon-z-aneksem-kuchennym-26m2-ciekawy-pomysl-na-aranzacje-wnetrza-n421

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)