projekt wnętrza

 PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z kuchnią i holem : pomysł na nowoczesne wnętrze

Publikacja 2019-10-18 15:11:13
Kategorie Mieszkanie , Salony z kuchnią

Salon z kuchnią i holem : pomysł na nowoczesne wnętrze

Aranżacja i projektowanie wnętrz dziś stawia na otwarte, przestronne wnętrza dlatego coraz częściej w naszych domach znajduje się salon połączony z kuchnią czy inaczej kuchnia otwarta na salon a nawet połączenie salon z kuchnią i holem. Połączenie tych wnętrz sprawia , że ich aranżacja musi być spójna stylistycznie, dobrze przemyślana i zaplanowana w najdrobniejszym szczególe. Hol, przedpokój wita naszych gości i informuje o tym czego możemy spodziewać się dalej natomiast salon połączony z kuchnią stanowi najbardziej reprezentacyjne wnętrze w mieszkaniu. Wnętrza powinny być zaprojektowane funkcjonalnie w oparciu o potrzeby, oczekiwania, aranżacja powinna być dopasowana do stylu życia domowników.

W artykule podpowiadamy na co wrócić uwagę podczas aranżacji tych wnętrz, zamieściliśmy zdjęcia salonu z kuchnią i holem , które mogą stanowić inspiracje.

Więcej pomysłów i sposobów na urządzanie salonu z kuchnia i holem znajduje się na naszym blogu.

Nowoczesna aranżacja salonu z kuchnią i holem 

Projektując nowoczesne wnętrze mieszkania miejmy na uwadze, że im mniej ścian działowych tym lepiej. Powoduje to, że jest ono optycznie powiększone, wydaje się być przestronniejsze. Aranżacja nowoczesnego wnętrza opiera się na funkcjonalności. Ma być wygodnie, komfortowo bez zbędnych mebli, bibelotów. Wszystko powinno mieć swoje miejsce, jak najmniej rzeczy powinno znajdować się na wierzchu. Salon z kuchnią i holem w stylu nowoczesnym możemy urządzić na wiele sposobów. Styl nowoczesny ceni sobie różne formy jak plastik, drewno, beton, szkło, metal. Kolorystyka w nowoczesnym wnętrzu salonu z kuchnią powinna być dobrana ze smakiem. Czerń, biel, szarości, beże stanowią idealną bazę, którą możemy uzupełnić o mocniejsze akcenty kolorystyczne. Nowoczesne wnętrze to również skrupulatnie dobrane oświetlenie zarówno sufitowe, podłogowe. Dodatki i dekoracje stanowią uzupełnienie aranżacji nowoczesnego salonu z kuchnią i holem. Mogą to być designerskie lampy, dekoracyjne poduszki i dywany, nowoczesne plakaty, obrazy, donice dekoracyjne, lustra.

Salon z kuchnią i holem : pomysł na nowoczesne wnętrze, kominek na środku salonu

Projekt salonu z kuchnią i holem: biały, szary, czarny, drewno

Projekt wnętrza salonu z kuchnią i holem został wykonany pod indywidualne zamówienie pod określone preferencje Klientów, w oparciu o potrzeby i możliwości finansowe. Aranżacja wnętrza salonu z kuchnią i holem została wykonana w kolorystyce biel, szary, czarny i drewno.

Kuchnia otwarta na salon 

Meble kuchenne zaprojektowane zostały na wymiar. Szafki są w kolorze białym, blat jest drewniany. Układ mebli kuchennych zaaranżowany został w kształcie litery U. Z jednej ze stron zakończony został barkiem z hokerami. Po prawej stronie znajduje się wysoka zabudowa z lodówką piekarnikiem i mikrofalówką raz miejscem do przechowywania. Na ścianie znajduje się dekoracyjny panel drewniany. Tuż za zabudową kuchenną znajduje się stół z krzesłami nad którym zaplanowane zostało oświetlenie.

Kuchnia otwarta na salon, meble kuchenne białe, blat drewniany, barek, oświetlenie halogeny

Salon połączony z kuchnia 

W salonie znajduje się duży, wygodny narożnik w kolorze szarym, stolik kawowy biały z elementem drewna oraz duża, wisząca szafka RTV. Aranżacja ściany RTV to drewniane lamele ze ścianką podświetlana na której znajduje się telewizor. W części salonowej znajduje się podwieszany sufit z oświetleniem oraz nowoczesna lampa w kolorze czarnym. W salonie znajduje się również kominek.

Szukasz pomysłu na to jak urządzić salon z kuchnią i holem? Zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie salonu z kuchnią i holem.

Salon połączony z kuchnią, panele drewniane na ścianie telewizyjnej

Podziel się

View all comments (1)

Michał Banaszak


2019-10-23 22:30:16

Świetny czarny kominek - bardzo ciekawy design.

Dodaj komentarz

 (with http://)