Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z kuchnią urządzony w kolorach biały, beż, drewno , szary

Publikacja 2020-08-12 13:41:41
Kategorie Salony z kuchnią

Salon z kuchnią to w każdym mieszkaniu centrum życiowe każdej rodziny. To właśnie w salonie z kuchnią spędzamy wspólnie najwięcej czasu, to tutaj przyjmujemy naszych gości. Dlatego do aranżacji salonu z kuchnią przykładamy największą uwagę ale jednocześnie z urządzeniem salonu z kuchnia mamy największe problemy. Jak zatem funkcjonalnie i nowocześnie urządzić salon z kuchnią? W artykule postaramy się podpowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas projektowania wnętrza salonu z kuchnią. Zamieściliśmy również zdjęcia aranżacji nowoczesnego salonu z kuchnią.

Zobacz naszą propozycje na aranżacje salonu z kuchnią w ciepłej i przytulnej odsłonie w kolorach beż, drewno z dodatkiem bieli i szarości.

Połączenie salonu i kuchni w tak zwaną strefę dzienną jest dziś niezwykle popularnym rozwiązaniem choć nie brakuje jego przeciwników. Dla osób ceniących sobie to rozwiązanie z jego zalet najistotniejsza jest otwarta przestrzeń, możliwość bycia razem podczas różnych czynności wykonywanych w kuchni przez jednego z członków rodziny z pozostałymi przebywającymi w salonie. To samo dotyczy się sytuacji w której przyjmujemy gości, nie tracimy z nimi kontaktu podczas na przykład szykowania dla nich poczęstunku.

Salon z kuchnią. Nowoczesne i funkcjonalne wnętrze salonu z kuchnią 

Podstawą by dobrze nam się przebywało w naszym salonie z kuchnią jest funkcjonalne i ergonomiczne ich zagospodarowanie. Dlatego zanim rozpoczniemy wybieranie kolory ścian czy narożnika dobrze zastanówmy się analizując wymiary i układ wnętrza salonu z kuchnią jakie są nasze potrzeby i oczekiwania zarówno względem salonu jak i kuchni. Przemyśl dokładnie ile miejsca w kuchni potrzebujesz zarówno do przygotowywania jak i przechowywania. Dobra organizacja kuchni sprzyja pracy w niej i ułatwia poruszanie się. Niezwykle poprawia komfort codziennych czynności wykonywanych w kuchni. Jeśli chodzi o aranżacje salonu musisz zastanowić się jaką funkcję ma pełnić , co w nim jest dla Was najistotniejsze czy na przykład duży stół ponieważ spędzacie pryz nim dużo czas na grach, rysowaniu , celebrowaniu posiłków czy bardzo często przyjmujecie gości i organizujecie przyjęcia. A może ma mieć główną funkcje wypoczynkową i zależy Wam na dużym narożniku i efektownej ścianie RTV.

Wystrój salonu z kuchnią. Dodatki i dekoracje w salonie z kuchnią 

Na wystrój salonu z kuchnią nie składają się tylko meble, kolory ale również zastosowane materiały, dekoracje i dodatki to one pełnia funkcję przysłowiowej wisienki na torcie. Nadają charakteru, podkreślają aranżacje salonu z kuchnią, dopełniają. Urządzając salon z kuchnią nie możemy zapomnieć o zasadzie spójności, salon z kuchnią skoro połączony w jedna przestrzeń dzienną powinien do siebie nawiązywać, uzupełniać się. Kolejne na co powinniśmy zwrócić uwagę to ilość i jakość dodatków i dekoracji. Nie przesadzajmy z ilością dekoracji i dodatków niepotrzebnie poradzimy wrażenie chaosu i bałaganu. Zamiast figurek i poustawianych na siłę bibelotów zaplanujmy designerskie oświetlenie, postawmy na dekoracje w postaci pięknego dywanu i dekoracyjnych poduszek, nowoczesnych plakatów na ścianie.

Jakie dodatki do salonu z kuchnią:

  1. Fototapeta na ścianie za sofą narożną
  2. Dywan zielony
  3. Poduszki zielone
  4. Poduszki białe
  5. Lampy ażurowe drewniane
  6. Drewno na ścianie za TV
  7. Podświetlane półki z wnękami

Salon, kuchnia dodatki: Fototapeta na ścianie za sofą narożną, dywan zielony, poduszki zielone, poduszki białe, lamy azurowe drewniane, drewno na ścianie za TV, podświetlane półki z wnękami

Salon, kuchnia, wystrój nowoczesny

Beż, drewno, biały i szary. Aranżacja salonu z kuchnią 

Przedstawiona aranżacja salonu z kuchnią to projekt wnętrza salonu z kuchnią wykonany w oparciu o oczekiwania , potrzeby i możliwości finansowe naszych Klientów. Salon z kuchnią miał być urządzony nowocześnie ale zarazem miał być ciepły i przytulny. W aranżacji salonu z kuchnią króluje drewno, na ścianach ciepły beż. Pojawia się również ponadczasowa biel i szarość oraz niewielki akcent kolor zielonego. W projekcie salonu z kuchnią zostały zaplanowane meble kuchenne na wymiar w kształcie litery U wraz z barkiem i miejscem do codziennego spożywania posiłków dla rodziny. W salonie znajduje się stół gościnny, duży rodzinny narożnik ,stolik kawowy i szafka RTV, kominek i regał na książki. Meble kuchenne zostały zaaranżowane w kolorze drewna i bieli. Na podłodze w części kuchennej znajdują się płytki. W części salonowej i przedpokoju panele. Elementem dekoracyjnym w salonie jest umieszczona za narożnikiem nowoczesna fototapeta 3d. Klimatu nadaje również dopasowane do aranżacji oświetlenie.

 Aranżacja salonu z kuchnią w kolorze beż, drewno, biały i szary.

Nie wiesz jak urządzić salon z kuchnią? Brakuje Ci pomysłu? Potrzebujesz pomocy w aranżacji swojego wnętrza salonu z kuchnią zapoznaj się z nasza oferta na projektowanie salonu z kuchnią

Podziel się