Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Szary salon : projekty , aranżacje wnętrz

Publikacja 2018-12-07 11:58:37
Kategorie Salony

Szary salon nie musi wcale być smutny, bez wyrazu. Wręcz przeciwnie. Salon w kolorze szarym może stać się stylowym, przytulnym, wnętrzem z charakterem. Jeśli tylko dobrze uda nam się skomponować dodatki i kolorystykę. Projekt salonu w kolorach szarości może stanowić niebywałą, nowoczesną aranżacje wnętrza. Szary to kolor stanowiący idealną bazę dla kolorów pastelowych, wyrazistych jak również naturalnych. Szary w aranżacji wnętrz świetnie komponuje się również z drewnem. W projektowaniu wnętrz dzisiaj szary kolor bije rekordy popularności. Nic dziwnego, ponieważ aranżacje salonu i nie tylko przy użyciu koloru szarego z odpowiednim zestawieniem kolorystycznym sprawią , że nasz salon będzie urządzony ponadczasowo i elegancko. Kolor szary sprawdzi się w salonie w stylu skandynawskim, w stylu nowoczesnym jak również w stylu minimalistycznym.

Szary salon : jakie dodatki ?

Szary to idealna baza kolorystyczna. Idealnym połączeniem jest szarość i biel. Dodatki w szarym salonie mogą być w żywych, mocnych kolorach. Na przykład może to być czerwień, pomarańcz, turkus, granat, żółty a nawet czarny. Aranżacje salonu w kolorze szarym , białym w połączeniu z drewnem będą rozwiązaniem ponadczasowym. Na tle szarych ścian w salonie pięknie wyglądać będą meble w kolorze białym. Szary narożnik czy sofa będą stanowić idealną bazę pod inne dodatki kolorystyczne. W salonie w tych kolorach mile widziane będą dekoracje. Przykładowo dekoracyjna lampa, ramki ze zdjęciami lub designerskimi plakatami, zasłony, dywan dobrany kolorystycznie i nowoczesne oświetlenie. Nie trzeba wiele, zestawienie kolorów zrobi swoje. Szary salon nie musi być wnętrzem nudnym i smutnym.

Szary salon : projekty , aranżacje wnętrz, czerwone dodatki

Szary salon : projekty , aranżacje wnętrz, dodatki żółte poduszki, drewniane meble

Salon szary, czarne i białe meble poduszki

Szary salon dodatki turkusowe

Szary salon, dodatki turkusowe poduszki, dywan turkusowy, meble białe

Szary salon z dodatkami w kolorze miętowym

Projekty salonu : aranżacje wnętrza w szarości

Projekty salonu zamieszczone na zdjęciach w artykule wykonane zostały pod indywidualne zamówienie. Szary jest kolorem który pojawia się we wszystkim aranżacjach wnętrza salonu. Co więcej pojawia się w nich zestawione z nim drewno i mocniejsze akcenty kolorystyczne. Jeśli szukasz inspiracji lub nie wiesz jak urządzić salon ? Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo pomysłów nie tylko na szary salon. W naszym serwisie możesz również zamówić projekt wybranego wnętrza. A także projekt mieszkania lub domu. Projekty wnętrz wykonujemy w oparciu o możliwości finansowe, oczekiwania i potrzeby klientów. Dowiedz się więcej o tym jak możesz zamówić projekt salonu w naszym serwisie.

Podziel się