Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Szykowna, ponadczasowa i nowoczesna kuchnia: pomysł na aranżacje wnętrza

Publikacja 2020-09-17 11:07:20
Kategorie Kuchnie

Kuchnia obok salonu czy sypialni to szczególne wnętrze w naszych domach i mieszkaniach. Zwykło się mówić, że kuchnia jest sercem domu. Szczególnie dla osób lubiących gotować, spędzających w kuchni dużo czasu funkcjonalne urządzenie kuchni jest niezwykle ważne. Oprócz funkcjonalności zależy nam również by nasz kuchnia była piękna, byśmy dobrze się w niej czuli. Kuchnie podobnie jak łazienkę urządzamy na dłuższy czas dlatego warto się dobrze zastanowić i przygotować do aranżacji wnętrza kuchni.

Nie masz pomysłu na aranżacje nowoczesnej kuchni? Marzy Ci się ponadczasowa, piękna kuchnia urządzona funkcjonalnie? Zobacz nasz pomysł na aranżacje wnętrz kuchni w kolorach czarny, drewno, biały.

Czarny, drewno i biały w kuchni. Pomysł na nowoczesną aranżacje wnętrza

Czarny jest kolorem, który sprawdza się w każdej przestrzeni, nadaje kontrastu, charakteru, podkreśla aranżacje. Biały jest to kolor ponadczasowy, pasuje do każdego wystroju a drewno zawsze będzie dobrze się prezentować, ociepli i nada przytulności. Pomysłów na nowoczesną aranżacje wnętrza kuchni w tych kolorach jest całe mnóstwo. Czarno-drewniane kuchnie są obecnie bardzo popularne i pożądane.

Zaprezentowany na zdjęciach projekt nowoczesnej kuchni w kolorach czarny, drewno, biały to szykowna, ponadczasowa i nowoczesna aranżacja wnętrza kuchni. Szafki dolne są w kolorze białym, szafki górne w kolorze czarnym a wysoka zabudowa, blat i panel pomiędzy szafkami jest w kolorze drewna. Na podłodze są szare płytki. Wykończenie kuchni zapewnia nowoczesne oświetlenie w postaci czarnych lamp nad wyspą z miedzianym wykończeniem oraz spoty sufitowe w kolorze czarnym. Taka aranżacja kuchni przyciąga wzrok, nadaje kontrastu. Kuchnia jest świeża, nowoczesna. Ta czarno-biała i drewniana kuchnia może być inspiracją, której potrzebujesz.

Szykowna, ponadczasowa i nowoczesna kuchnia: pomysł na aranżacje wnętrza

Pomysł na nowoczesną aranżacje wnętrza. Kuchnia z czarnymi frontami, drewniany blatem, drewnem na ścianie, barkiem

Nowoczesna kuchnia, Fronty kuchenne w kolorze drewnianym, białym oraz czarnym, Blat drewniany, ściana pomiędzyszafkami drewniana, barek w kuchni, kuchnia w kształcie litery L

Zobacz więcej naszych pomysłów na kolorystykę kuchni

https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/kuchnie-projekty-inspiracje-aranzacje-online-c2

Podziel się