projekt wnętrza

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Kuchnie

Sercem każdego domu jest kuchnia. Pomieszczenie to jest niezwykle istotne i pełni ważną funkcję w naszych mieszkaniach i w naszym życiu. Bez względu na to czy jesteśmy właścicielami kuchni o małym czy dużym metrażu aranżacja kuchni powinna dopasowana być do stylu naszego życia, naszych przyzwyczajeń i potrzeb. Każda kuchnia by spełniała swoją funkcję oraz by praca w niej była dla nas przyjemnością powinna być urządzona jak najbardziej funkcjonalnie i w oparciu o zasady ergonomii.

Aranżacja kuchni - o czym warto wiedzieć

Projektowanie kuchni warto wiec zacząć od optymalnego jest ustawienia. Jeśli pomieszczenie nam na to pozwala warto podzielić kuchnię na strefy. Meble kuchenne mogą być ustawione w kształcie litery L, w kształcie litery U, jednorzędowo lub dwurzędowo. To na jaki układ się zdecydujemy wymusza niejako ustawność i metraż samej kuchni. Meble kuchenne możemy wykonać na tak zwany wymiar u stolarza lub kupić gotowe od producenta

Jeśli już mamy koncepcję układu funkcjonalnego kuchni możemy przejść do jej wystroju. Musimy określić w jakim stylu chcemy by była urządzona. Pole wyboru mamy szerokie, każdy znajdzie coś dla siebie. Styl klasyczny, styl nowoczesny, styl glamour i skandynawski to tylko niektóre z możliwych do wyboru. Jeżeli możesz dokonać zmian w swoim mieszkaniu a posiadasz pomieszczenie nazwane kuchnia zamknięta warto przemyśleć czy nie lepszym rozwiązaniem będzie kuchnia otwarta na salon a może potrzebujesz bardziej niż dużej kuchni dodatkowego pokoju wtedy rozwiązaniem będzie aneks kuchenny w salonie.

Na naszym blogu znajdziesz inspirację, pomysły na aranżację kuchni w różnym stylu i różnych układach. Prezentowane zdjęcia są aranżacjami wykonanymi dla klientów pod ich indywidualne zamówienie, ich preferencje i możliwości finansowe. Możemy pomóc i Tobie jeśli nie wiesz jak najlepiej zagospodarować swoją kuchnię. Przygotujemy dla Ciebie idealny, dopasowany do Ciebie i Twojej rodziny projekt kuchni online.

32 artykuły w kategori Kuchnie

<< 1 2 3 4 >>
<< 1 2 3 4 >>