Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Wąski przedpokój w bloku. Projekt wnętrza 9m2

Publikacja 2022-01-18 08:50:00
Kategorie Wnętrza przedpokoju

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem jakie widzimy po wejściu do mieszkania. Stanowi niejako funkcje reprezentacyjną, informuje o tym jakiego wystroju możemy spodziewać się wchodząc dalej.

W mieszkaniach w bloku przedpokój głównie stanowi wnętrze o funkcji przechowywania. Bardzo często zabudowany w szafy, pawlacze, komody by zmieścić jak najwięcej. A co jeśli mamy w mieszkaniu nieustawny, długi czy wąski przedpokój?

Wąski przedpokój w bloku. Projekt wnętrza 9m2

Wąski przedpokój w bloku. Jak go urządzić? 

Wąski i długi przedpokój może stanowić wyzwanie aranżacyjne. Za wiele w nim nie postawimy, jego funkcjonalność schodzi na drugi plan a zadbać musimy o jego wizualną stronę czyli wystrój wnętrza przedpokoju. Odpowiednie materiały dekoracyjne, kolory, dodatki i oświetlenie potrafią sprawić, że nasz przedpokój będzie pięknie się prezentował. Zobacz nas pomysł na wąski przedpokój w bloku.

Projekt przedpokoju wykonany pod indywidualne zamówienie:

  • metraż 9m2
  • układ przedpokoju: długi , wąski, nieustawny
  • styl: nowoczesny
  • kolor: szary, drewno

Projekt wnętrza przedpokoju. Wąski przedpokój w bloku 9m2 

Projekt wnętrza przedpokoju wykonany został pod indywidualne zamówienie. Metraż przedpokoju to 9m2. Oczekiwaniami Klienta był wystrój przedpokoju w stylu nowoczesnym w odcieniach szarości, ewentualnie z pojawiającym się drewnem. W przedpokoju miał być sufit podwieszany, lustra z punktowym oświetleniem. W aranżacji przedpokoju miały nie pojawiać się płytki kamienne oraz ceglane. Zobacz jak urządziliśmy wąski przedpokój w bloku 9m2.

Pomysł na długą ścianę w przedpokoju 

Długa ściana w wąskim przedpokoju może stanowić problem aranżacyjny. Nie możemy zagospodarować jej poprzez meble. Jak więc sprawić by stanowiła centralny punkt wystroju w naszym przedpokoju? Decydując się na aranżacje długiej ściany w przedpokoju musimy zadbać o to by nie przytłoczyła wnętrza przedpokoju a jedynie nadała charakteru, podkreśliła wystrój, przyciągała wzrok. W tym wąskim długim przedpokoju zastosowaliśmy nowoczesną fototapetę z motywem leśnym. Fototapeta w wąskim przedpokoju na długiej ścianie jest ciekawym rozwiązaniem. Nie obciąża wnętrza, nie pomniejsza go optycznie a stanowi element przyciągający wzrok.

Pomysł na długą wąską ścianę w przedpokoju, fototapeta na ścianie las, drzewa , powiększająca optycznie wnętrze, lustro duże na ścianie

Pomysł na sufit i drzwi w przedpokoju w bloku 

W projekcie przedpokoju zastosowane zostały drzwi z ukrytą ościeżnicą licowane ze ścianą dla optycznego powiększenia wnętrza. Takie drzwi tworzą niemal jedną płaszczyznę ze ścianą przez co wnętrze optycznie wydaje się bardziej przestronne. Sufit w projektowanym przedpokoju jest podwieszany w którym zastosowano nowoczesne rozwiązanie na oświetlenie. Dzięki czemu wnętrze nie traci na wysokości

Pomysł na sufit i drzwi w przedpokoju w bloku , drzwi z ukrytą ościeżnicą licowane ze ścianą, sufit podwieszany z oświetleniem led

Aranżacja przedpokoju wymaga dokładnego przeanalizowania wnętrza pod względem jego układu metrażu, sposobów na jego funkcjonalne zagospodarowanie czy dopasowany wystrój. Jeśli szukasz pomysłu na przedpokój w bloku lub aranżacje holu w domu zajrzyj koniecznie na nasz blog gdzie znajdziesz projekty przedpokoju i holu w różnych stylach, kolorystyce i przeróżnym metrażu. Jeśli potrzebna Ci pomoc w urządzeniu przedpokoju sprawdź naszą ofertę na projektowanie przedpokoju .

Podziel się