projekt wnętrza

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Wnętrze industrialne: projekt wnętrza łazienki

Publikacja 2019-04-10 09:56:32
Kategorie Łazienki

Wnętrze industrialne: projekt wnętrza łazienki

Wnętrze industrialne cieszy się coraz większa popularnością i uznaniem. Wnętrza w stylu industrialnym to aranżacje minimalistyczne, surowe, proste. Styl industrialny inaczej loft lubi szkło, metal, drewno, cegłę, beton. Nasze wnętrza mieszkań w większości dalekie są od pomieszczeń loftowych., fabrycznych. Nie oznacza to jednak, ze musimy zrezygnować z urządzenia wnętrza w stylu industrialnym. Myślisz o łazience w stylu industrialnym? Taki projekt wnętrza łazienki to połączenie naturalnych materiałów z czarnymi dodatkami. Wspomniany minimalizm, cegła, drewno, metal. Jeśli dobrze czujesz się w takich wnętrzach zobacz nasza propozycje na łazienkę industrialną

Projektowanie łazienki: praktyczne porady 

Urządzając łazienkę musimy dokładnie przemyśleć, zaplanować. Łazienka podobnie jak kuchnia to wnętrze , które urządzamy raz na dłuższy czas. Dlatego powinniśmy dokładnie określić nasze potrzeby i oczekiwania związane z wnętrzem łazienki. Wystrój łazienki to jedno, drugie to jej funkcjonalność i ergonomia. Dlategokolejnym krokiem jaki powinniśmy podjąć jest wybór układu funkcjonalnego wnętrza łazienki. Musimy dokładnie wszystko wymierzyć, wziąć pod uwagę odległości jakie powinny być zachowane by zwyczajnie było nam wygodnie korzystać z łazienki. By to odpowiednio zrobić musimy wykonać projekt łazienki.

Funkcjonalne rozplanowanie wnętrza łazienki 

Projektowanie łazienki nie jest prosta sprawą, źle podjęte decyzje będą miały konsekwencje. Będziemy mieć łazienkę urządzoną niepraktycznie, niewygodnie lub zmuszeni będziemy dokonać kosztownych poprawek. Warto wiec zwrócić się po pomoc w urządzeniu łazienki do projektanta wnętrz. Na rynku dziś skorzystać możemy z usługi jaką jest projekt łazienki online. Jeśli jednak zdecydujemy się na samodzielne zaprojektowanie łązienki warto wiedzieć kilka rzeczy. Łazienka powinna być urządzona ergonomicznie. Bez względu na to czy jest to mała łazienka czy duża łazienka w domu jednorodzinnym powinniśmy znać kilka prostych zasad oraz zapoznać się z wymaganym odległościami, potrzebną ilością miejsca na poszczególne rzeczy.

Strefa kąpielowa w łazience

Podejmując decyzję czy w naszej łazience umieścić wannę czy prysznic warto wiedzieć ile przestrzeni będziemy potrzebować by móc z nich komfortowo korzystać. Przed wanną potrzebować będziemy od 75x100 cm przestrzeni, w przypadku prysznica będzie to od 75x80 cm przestrzeni. Pomiędzy wanną a umywalką czy sedesem musimy zachować 20 cm przestrzeni.

Strefa sedes, pisuar, bidet w łazience 

Pomiędzy sedesem a innymi znajdującymi się w łazience urządzeniami warto zachować 20 cm odstępu. Wokół sedesu potrzebna przestrzeń by wygodnie móc z niego korzystać to 80x60-80 cm. Pomiędzy np. sedesem a bidetem należy zaplanować 30 cm przestrzeni.

Strefa toalety osobistej czyli funkcjonalnie zaplanowana umywalka

Potrzebna wolna przestrzeń przed umywalką to 100x70 cm. W przypadku kiedy chcemy umieścić w łazience dwie umywalki odstęp pomiędzy nimi jaki powinien być zachowany to 30 cm. Tyle samo powinniśmy założyć wolnej przestrzeni umieszczając umywalkę od ściany.

Wnętrze industrialne: projekt łazienki 

Marzysz o łazience w stylu industrialnym, loft? Szukasz inspiracji, pomysłu na to jak urządzić łazienkę? Na naszym blogu znajdziesz zdjęcia aranżacji łazienki i inne aranżacje wnętrz w stylu industrialnym,artykuły, porady. W artykule zamieściliśmy zdjęcia łazienki industrialnej. Aranżacja została wykonana pod indywidualne zamówienie. Wykonana w oparciu o potrzeby, preferencje i możliwości finansowe klientów. W łazience znajduje się prysznic, wanna, wc umywalka z szafką oraz wysoki słupek do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Wystrój wnętrza to przede wszystkim cegła, drewno dodatki czerni i bieli. Łazienka jest urządzona funkcjonalnie i z charakterem. Choć aranżacja łazienki jest dość surowa nie brakuje w niej wrażenia przytulności.

Wnętrze industrialne: projekt łazienki

Projekt łazienki indrustrialnej, cegła na ścianie z wanną, płytki drewnopodobne na ścianie, z umywalką, wnęka z prysznicem płytki drewnopodobne

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)