Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla dziewczyny 14 lat. Projekt wnętrza 13m2

Publikacja 2022-02-20 12:52:09
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Urządzenie pokoju dla nastolatki dla wielu rodziców jest wyzwaniem. Jak pogodzić oczekiwania? W jaki sposób zagospodarować wnętrze pokoju by było funkcjonalne a przy tym ładne i odpowiadało na szybko zmieniający się gust nastolatek? Jaki styl aranżacji pokoju młodzieżowego dla dziewczyny wybrać? Jakie kolory, meble, dodatki i dekoracje?

Dziś prezentujemy projekt wnętrz pokoju o powierzchni 13m2 dla dziewczyny 14 lat. To aranżacja wnętrza pokoju w stylu nowoczesnym z meblami gotowymi w jasnej kolorystyce

Pokój dla dziewczyny 14 lat. Projekt wnętrza 13m2

Projekt wnętrza pokoju dla dziewczyny w wieku 14 lat 

Przedstawiony na zdjęciach projekt wnętrza pokoju dla nastolatki został wykonany pod indywidualne zamówienie w oparciu o konkretne oczekiwania. Aranżacja pokoju wykonana ma być dla 14 letniej dziewczyny. Rodzice są już po dwóch nieudanych i kosztownych próbach projektowania pokoju. Dziś chcą postawić na meble gotowe, poza szafą i budżet ekonomiczny.

Oczekiwania jakie otrzymaliśmy były następujące:

- pokój dla dziewczynki, nastolatki

- usunięcie istniejącego podestu, tapety

- meble Ikea

- łóżko z miejscem na dodatkowe spanie

-neutralne kolory, biel, beż

- przytulny jasny ciepły pokój

-lampka biurkowa, lampa dodatkowa ze względu na małą ilość światła dziennego

-organizer przy biurku

- mile widziane panele tapicerowane za łóżkiem

- biurko

- komoda

Pokój dla dziewczyny został zaprojektowany w stylu nowoczesnym w kolorach biały, beż z delikatnymi elementami czerni i drewna. Ze względu na długie lecz wąskie okna wnętrze potrzebowało optycznego powieszenia. Meble w pokoju nastolatki są w kolorze białym, gotowe do kupienia w sklepie poza szafą. Ze względu na to, ze pokój jest dość ciemny zaprojektowane zostało dodatkowe oświetlenie w postaci stojącej lampy, lampki nocnej oraz lampki na biurko. W oknach pojawiły się drewniane żaluzje. Ściany są kolorze jasnej, delikatnej szarości.

Białe meble w pokoju nastolatki. Pokój dla dziewczyny 14 lat 

Białe meble są uniwersalne i pasują do niemal każdej aranżacji. Dają dodatkowe duże możliwości zmian wystroju wnętrza i doboru kolorystyki. Ponadto optycznie powiększają przestrzeń, nadają lekkości i rozjaśniają wnętrze. W aranżacji pokoju dla nastolatki zaprojektowane zostały meble gotowe Ikea oraz szafa na wymiar. W pokoju znajduje się biurko , komody, łóżko z możliwością rozłożenia dla dwóch osób, szafka nocna oraz szafki wiszące.

Pokój dla nastolatki, białe meble, szafa w kolorze białym, łóżko w kolorze białym, biurko w kolorze białym, komoda w kolorze białym

Ściana za łóżkiem w pokoju dziewczyny, nastolatki 

W prezentowanym pokoju na ścianie za łóżkiem zaprojektowane zostały pionowe, prostokątne panele tapicerowane w kolorze beżowym a nad nimi zagospodarowane zostało miejsce do przechowywania w postaci wiszących szafek zamkniętych i otwartych. Przy łóżku jest miejsce na szafkę nocną z lampką oraz dodatkowe oświetlenie w postaci białej nowoczesnej lampy podłogowej.

Pokoj nastolatki, ściana za łóżkiem, panele tapicerowane za łóżkiem, szafki na łóżkiem

Zapoznaj się z naszymi innymi pomysłami na aranżacje pokoju dla nastolatki. Jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu wnętrza sprawdź nasza ofertę na zaprojektowanie pokoju dla nastolatki wykonywanego pod indywidualne zamówienie lub zapoznaj się z naszą ofertą na zaprojektowanie mieszkania

Podziel się