Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój młodzieżowy dla dziewczynki 13 lat. Aranżacja wnętrza 7m2 w styl boho

Publikacja 2022-01-26 07:46:34
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Pokój młodzieżowy dla nastolatki urządzony może być praktycznie w każdym stylu. To na jaką kolorystykę wnętrza pokoju się zdecydujemy zależy od gustu naszego dziecka ale pod uwagę powinniśmy wziąć też metraż pokoju.

Szukasz pomysłu na aranżacje wnętrza pokoju młodzieżowego? Zobacz nasz pomysł na pokój 7m2 dla dziewczynki w wieku 13 lat.

Pokój młodzieżowy dla dziewczynki 13 lat. Aranżacja wnętrza 7m2 w styl boho

Pokój młodzieżowy 7m2. Aranżacja wnętrza pokoju dla dziewczynki

Projekt pokoju młodzieżowego wykonany został pod indywidualne zamówienie pod określone preferencje. Aranżacja pokoju wykonana została dla nastolatki, dziewczynki w wieku 13 lat.

  • metraż pokoju: 7m2
  • wiek nastolatki: 13 lat
  • miejsce inwestycji:
  • styl: boho
  • kolorystyka: jasne kolory, beż, biały, drewno

Aranżacja wnętrza była urodzinową niespodzianką dla dziewczynki. Oczekiwaniami naszej Klientki było wnętrze jasne, ciepłe w stylu boho w kolorach biały, beż, drewno. W pokoju miały znaleźć się meble gotowe; szafa, biurko, łóżko oraz koniecznie huśtawka.

Zobacz inną aranżację i projekt: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/pokoj-mlodziezowy-w-stylu-boho-przytulna-aranzacja-wnetrza-projekt-n439

Pokój młodzieżowy 7m2. Aranżacja wnętrza pokoju dla dziewczynki, Dla nastolatki 13 lat, styl boho, kolory beż, biały, drewno

Meble w pokoju nastolatki 

Meble w pokoju nastolatki powinny być dopasowane do stylu aranżacji wnętrza. Powinny też odpowiadać na potrzeby ale muszą być przemyślane pod względem ich ilości, kolorystyki i układu funkcjonalnego pokoju. Nie mogą przytłaczać i optycznie pomniejszać wnętrze pokoju. W prezentowanej aranżacji pokoju dla nastolatki meble są w kolorze drewna i bieli na nóżkach, które sprawiają , że wyglądają na mniej masywne. W pokoju zaplanowana została szafa, regał na książki, puchary, komoda, biurko, szafka nocna, wiszące półki i oczywiście łóżko wiklinowe w stylu boho.

Meble w pokoju nastolatki , szafa na nóżkachb biurko, łózko wiklinowe

Dekoracje i dodatki w pokoju młodzieżowym dla dziewczynki 

Dekoracje i dodatki w pokoju młodzieżowym odgrywają ogromną rolę w aranżacji wnętrza pokoju. Oczywiście i one podobnie jak meble powinny współgrać stylistycznie z całością. Dekoracje powinny być tak dobrane by nie przytłaczały wnętrza pokoju a podkreślały wystrój wnętrza, nadawały mu charakteru. Kiedy wybieramy dekoracje i dodatki do pokoju nastolatki nie powinniśmy kierować się emocjami i w żadnym wypadku nie stawiać na ilość. Często zasada im mniej tym więcej okazuje się tu kluczem. Projekt pokoju dla dziewczynki został wykonany w stylu boho wiec i dodatki i dekoracje do niego nawiązują. Pokój ma niewielki metraż i jest nie bardzo ustawny. Dlatego też dodatki i dekoracje są subtelne by optycznie nie pomniejszać i nie przytłoczyć wnętrza pokoju dla dziewczynki. Na ścianach pojawiły sięlustra, łapacz snów a na podłodze dywan w tylu boho. Poza tym w pokoju są wiklinowe dodatki w postaci oświetlenia, kosza. Całości dopełniają kwiaty.

Dekoracje i dodatki w pokoju młodzieżowym dla dziewczynki, wiklinowe dodatki, oświetlenie, kosze, kwiaty, lustra na ścianach

Zobacz jeszcze: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/pokoj-dla-17-latka-projekt-pokoju-dla-nastolatka-12m2-n511

Podziel się