Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokoje dla dziewczynek w wieku 10 lat. Projekty, inspiracje i aranżacje wnętrz

Publikacja 2020-12-03 15:50:39
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Przychodzi czas w życiu naszych pociech, że z małych dzieci zaczynają być nastolatkami. Pokoje dla dziewczynek przestają już być pokojami małych księżniczek pełnymi zabawek, misiów, lalek. Pokój dziecięcy zmienia się w pokój młodzieżowy dla dziewczynki, nastolatki. Potrzebne Ci inspiracje? Zobacz projekty i aranżacje wnętrz pokoju dla dziewczynki.

Pokoje dla dziewczynek mogą być urządzane w każdym stylu, kolorystyce. Aranżacje wnętrz pokoju dla dziewczynek wykonać możemy na wiele sposobów. Wszystko tak naprawdę zależy od potrzeb nastolatki, jej upodobań, oczekiwań oraz gustu.

Pokoje dla dziewczynek. Projekty i aranżacje wnętrz 

Pomysłów na to jak możemy urządzić pokoje dla dziewczynek jest wiele. Najważniejsze jest to by projekty wnętrz pokoju młodzieżowego były przemyślane i zaplanowane w każdym najdrobniejszym szczególe, były dopasowane do stylu życia, charakteru, gustu i potrzeb dziewczynki.

Aranżacje wnętrz pokoju dla dziewczynki mogą być oparte na meblach gotowych lub meblach zaprojektowanych na wymiar pod konkretne oczekiwania i wnętrze. Podstawowymi meblami jakie w każdym pokoju młodzieżowym dla dziewczynki się pojawią są łóżko, biurko, szafa, komoda, półki czy szafki, regały do przechowywania. Co raz częściej jednak w pokojach dla dziewczynek pojawiają się toaletki.

CZYTAJ TEŻ: Pokój dla dziewczynki z toaletką: Pomysł na aranżacje wnętrza

Pokoje dla dziewczynek z białymi meblami. Inspiracje 

Kolor biały jest ponadczasowy i pasuje do niemal każdej aranżacji wnętrza jak i prawie do każdego stylu. Białe meble w pokojach dla dziewczynek stanowić będą idealne tło dla całości wystroju wnętrza pokoju młodzieżowego. Dają nam też szerokie możliwości jeśli chodzi o aranżacje wnętrz.

Pokoje dla dziewczynek w wieku 10 lat. Projekty, inspiracje i aranżacje wnętrz

Pokoje dla dziewczynek z białymi meblami nadająwnętrzu lekkości, delikatności, czystości i uniwersalnego charakteru co nie jest bez znaczenia. Dzięki białym meblom możemy w prosty i niedrogi sposób właściwie w każdej chwili dokonać metamorfozy wystroju pokoju młodzieżowego poprzez wymianę drobnych elementów w postaci dodatków czy przemalowania koloru ścian. Zyskujemy zupełnie odmienione wnętrze bez konieczności wymiany mebli na nowe.

Pokój dla dziewczynki 10 lat, pólki na ksiązki, duże białe biurko, komoda na telewizor, plakaty rózowe, czarne na ścianie

Pokoje dla dziewczynek z toaletką – aranżacje wnętrz 

Wiele dziewczynek marzy o toaletce w swoim pokoju. Toaletka w pokoju dziewczynki może stanowić element wspólny zabudowy meblowej lub być oddzielnym wolnostojącym meblem. Istotne jest by podczas kiedy urządzamy pokój dla dziewczynki z toaletką pomyśleć o odpowiednim oświetleniu i lustrze.

Pokój dla dziewczynki z toaletką, pokój w kolorach niały, szary, czarny, pudrowy róż

Zdjecie

Projektowanie wnętrz pokoju młodzieżowego jest niezwykle przyjemne ale i wymaga pomysłu, wyobraźni i dokładnego przemyślenia i zaplanowania układu funkcjonalnego.

ZOBACZ INNE POMYSŁY I ARANŻACJE NASZYCH PROJEKTANTÓW Pokój dla dziewczynki z biurkiem: Pomysły i aranżacje wnętrz

Podziel się

View all comments (1)

pościele dla dzieci


2021-02-08 15:25:51

Prosty, ale przy tym pomysłowy projekt. Na pewno spodoba się niejednej dziesięciolatce :)

Dodaj komentarz

 (with http://)