Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Projekt łazienki: Co należałoby wiedzieć?

Publikacja 2020-11-18 08:38:17
Kategorie Pomysły i porady wnętrzarskie , Łazienki

Projekt łazienki: Co należałoby wiedzieć?

O tym co należałoby wiedzieć i o czym pamiętać podczas projektowania łazienki podpowiada nasz projektant wnętrz na przykładzie wykonanej dla Klienta z Warszawy jednej z realizacji jaką jest projekt łazienki.

Projektowanie mieszkania czy tylko jednego wybranego pomieszczenia opierać się musi o przemyślany i dopasowany do potrzeb i oczekiwań domowników projekt wnętrz.

Dopasowany i przemyślany projekt łazienki 

Łazienka podobnie jak kuchnia jest wnętrzem , które urządzamy raz na dłuższy czas. Warto więc przyłożyć się i zaplanować wszystko w najdrobniejszym szczególe. Projektowanie łazienki nie jest proste, wymaga znajomości zasad i wiedzy dlatego pomoc projektanta wnętrz okazać się może niezbędna i nieoceniona. Jeżeli decydujemy się na takową to co najważniejsze to współpraca obu stron.

Projekt łazienki musi uwzględniać nie tylko jej wystrój ale nade wszystko funkcjonalność wnętrza co odpowiada za codzienny komfort w jej użytkowaniu. Istotne zatem są sprecyzowane potrzeby domowników i ich oczekiwania względem wnętrza łazienki. Projekt wnętrza łazienki musi opierać się na dostosowaniu pod metraż dopasowanego pod użytkowników układu funkcjonalnego jak i wystrój łazienki w którym będą czuć się dobrze.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ: Jak urządzić małą łazienkę? projekty wnętrz małej łazienki

Projekt łazienki : łazienka z czarnymi dodatkami

Zaprezentowany projekt łazienki wykonany przez naszego projektanta to wnętrze łazienki w mieszkaniu znajdującym się w Warszawie. Łazienka ma 5,5 M2.

Aranżacja łazienki to połączenie kolory szarego, drewna z dodatkami w kolorze czarnym. W łazience zaprojektowane zostały szare płytki, płytki w kolorze drewna ułożone w jodełkę za wanną oraz dekoracyjne płytki 3D z elementami czerni na podłodze. W łazience znajduje się wanna, szafka z umywalkami , wc z zabudową oraz słupek do przechowywania. W aranżacji łazienki znajduje się nowoczesne oświetlenie w kolorze czarnym w postaci listwy nad lustrem oraz tub na suficie. W kolorze czarnym podkreślającym wystrój łazienki i nadającym jej nietypowego charakteru są również dodatki jak wieszaki, armatura czy uchwyty.

Projekt łazienki z czarnymi dodatkami, czarne oświetlenie, czarny grzejnik dekoracyjny, czarne baterie, drewniane szafki, czarne uchwyty, szare płytki, czarne, białe płytki na podłodze

Projekt łazienki: Co należałoby wiedzieć?

CZYTAJ TEŻ: Łazienka: Z czym łączyć marmur? projekty łazienki, pomysły projektanta

Dodaj komentarz

 (with http://)