Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt salonu z jadalnią - aranżacja salonu w stylu nowoczesnym

Publikacja 2018-11-05 15:15:27
Kategorie Salony

Projekt salonu z jadalnią to jedna ze świadczonych przez nas usług z zakresu projektowania wnętrz online. Zajmujemy się aranżacją wnętrz pod indywidualne zamówienie, pod określone oczekiwania i potrzeby oraz możliwości finansowe naszych klientów. W cenie projektu wykonujemy do trzech wariantów projektu wraz z lista zakupów,wskazaniem przykładowych sklepów i specyfikacja użytych w projekcie materiałów. Każdy z wariantów jest pełną aranżacją wnętrza. Zajmujemy się zarówno projektowaniem mieszkań, domów jak i pojedynczych pomieszczeń mieszkalnych. Z nami w prosty, wygodny, przyjemny i przystępny cenowo sposób możesz odmienić swoje wnętrze. Pozwól nam spełnić swoje marzenie o funkcjonalnym i pięknym wnętrzu. Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą na projekty wnętrz online

Aranżacja salonu - inspiracje, pomysły

Aranżacje salonu czy aranżacje salonu z jadalnią nie jedno mogą mieć imię. Pomysłów i inspiracji na to jak urządzić salon jest wiele. Możemy je czerpać z prasy o tematyce wystroju wnętrz, i programów telewizyjnych jak i internetu. Pamiętajmy tylko by nie przenosić całych aranżacji do naszych wnętrz. To co piękne i funkcjonalne w katalogu nie koniecznie takie będzie u nas. W nowoczesnym wystroju salonu z jadalnią stawia się na przestronność, otwartość, prostota i minimalizm. Tu zasada " mniej znaczy więcej". Pomieszczenie ma być uporządkowane, wszystko ma mieć swoje miejsce. W nowoczesnych aranżacjach salonu z jadalnią mile widziane są materiały takie jak szkło, chrom, stal, beton. Kolory królujące w takich wnętrzach to biel, czerń , szarość, beż czasami połączony z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi.

Aranżacja salonu, nowoczesny czarny biały salon, projekt

Projekt salonu z jadalnią w stylu nowoczesnym

Przedstawione zdjęcia w artykule to przykład projektu salonu wykonany da naszej klientki. Jest to aranżacja w stylu nowoczesnym. Kolorystyka wnętrza to połączenie bieli i czerni. W pomieszczeniu znajduje się narożnik ze stolikiem kawowym, szafka RTV oraz wydzielone miejsce na część jadalnianą gdzie znajduje się nowoczesny stół w kolorze czarnym na wysoki połysk oraz białe krzesła. Ta cześć ma również odrębne oświetlenie. W części salonowej zaprojektowano sufit napinany. W całości pomieszczenia zaaranżowano duże płytki podłogowe.

Podziel się