Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekty wnętrz - projekt salonu z kuchnią

Publikacja 2018-10-30 11:24:20
Kategorie Kuchnie , Mieszkania , Salony

Projekty wnętrz powstają w oparciu o wymiary konkretnego pomieszczenia, preferencje klienta i budżet przez niego założony. Projekt aranżacji wnętrza przedstawia układ funkcjonalny pomieszczenia oraz jego wystrój. Chcąc skorzystać z pomocy projektanta wnętrz możemy zrobić to na dwa sposoby. Pierwszy to skorzystanie z jego usług stacjonarnie , drugi to możliwość zakupienia usługi projektowanie wnętrz online czyli przez internet. Możemy zamówić projekt mieszkania czy domu lub tez projekt pojedynczego pomieszczenia na przykład projekt salonu z kuchnią. W naszej ofercie wykonujemy w cenie do trzech wariantów projektu oraz specyfikację materiałową z lista zakupów i wskazaniem przykładowych miejsc gdzie można je zakupić. Nasze projekty wnętrz powstają z udziałem klienta.

Salon z kuchnią - jak urządzić wnętrze?

Wnętrze salonu z kuchnią jest niezwykle istotnym pomieszczaniem w każdym domu. Stanowi punkt rodzinnych spotkań, jest tez pomieszczeniem reprezentatywnym. W nim najczęściej również przyjmujemy gości. Dlatego aranżacja salonu z kuchnią powinna być dobrze przemyślana i zaplanowana w najdrobniejszym szczególe.

Salon z kuchnią, widok na białą kuchnię, betonowy blat

Kuchnia otwarta na salon to rozwiązanie coraz częściej stosowane w naszych domach. W nowoczesnej aranżacji wnętrz stawiamy na przestronne i otwarte wnętrza. A to połączenie daje taką możliwość. Odchodzi się już od wydzielania kuchni, jadalni w osobnym pomieszczeniu.

Jak urządzić salon z kuchnią by był nie tylko funkcjonalny ale i cieszył i zachwycał swoim wystrojem? Bez względu na to jaki styl aranżacji wybierzemy dla swojego wnętrza musimy pamiętać by było ono spójne stylistycznie. Swoim wystrojem kuchnia i salon powinny się przenikać, nawiązywać do siebie. W niewielkich wnętrzach unikajmy ciężkich mebli i ciemnej kolorystyki bo to spowoduje jeszcze optycznie jego pomniejszenie i wrażenie przytłoczenia. Nie przesadzajmy z ilością dodatków, często "mniej znaczy więcej" Salon z kuchnią możemy podzielić poprzez sufit, inną podłogę zastosowaną w kuchni inną w salonie czy też wyznaczenie tych stref poprzez stół lub wyspę. Wnętrze salonu z kuchnią powinno być tak urządzone by było zgodne z naszym stylem życia, potrzebami i gustem. Tylko wtedy będziemy czuli sie w nim naprawdę dobrze.

Salon z kuchnią, Projekty wnętrz - projekt salonu z kuchnią, widok na sofę i ścian ę z półka i ramkami, stolik kawowy okrągły biały z drewnianymi nogami

Projekty wnętrz - aranżacje salonu z kuchnią

Zdjęcia , które zawiera artykuł przedstawiają aranżacje salonu z kuchnią wykonaną pod indywidualne zamówienie. W projekcie tym znajdują się w części kuchennej meble na wymiar w kolorystyce bieli i szarości. Górne szafki zabudowane są pod sam sufit by optymalnie wykorzystać miejsce do przechowywania. Kuchnia z salonem wydzielona jest barkiem z hokerami. Za nim znajduje się stół z krzesłami będący częścią jadalnianą. Nad stołem znajduje się oświetlenie a na ścianie duże lustro. Salon to wygodny nowoczesny narożnik ze stolikiem kawowym oraz szafka RTV w kolorystyce drewna i bieli. W pomieszczeniu zarówno w kuchni jak i salonie znajduje się podwieszany sufit z halogenami. Projekt wnętrza został wykonany w stylu skandynawskim. Jest to pomieszczenie jasne, przestronne i przytulne.

Projekty wnętrz - aranżacje salonu z kuchnią, widok na stół, lampy skandynawskie, barek z blatem beton, meble kuchenne białe

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)