projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z kuchnią – wnętrze z charakterem

Publikacja 2018-11-13 16:08:09
Kategorie Salony z kuchnią

Salon z kuchnią – wnętrze z charakterem

Nawet niewielki salon z kuchnią może zachwycać swoim wyglądem i jednocześnie być funkcjonalnie urządzony. Jeśli dobrze sprecyzujemy swoje oczekiwania i potrzeby oraz odpowiednio rozplanujemy pomieszczenie nawet w małym salonie z kuchnią cieszyć się będziemy komfortem i wygodą.

Wnętrze salonu z kuchnią możemy urządzić na wiele sposobów na przykład poprzez podział tych dwóch stref lub przez ich kompletne połączenie.

Mały salon z kuchnią warto ujednolicić, to optycznie powiększy nam przestrzeń chociażby poprzez zastosowanie tego samego rodzaju podłogi w części kuchennej jak i w części salonowej. Kuchnia płynnie łączy się z salonem. Istotne jest również zastosowanie odpowiedniego oświetlenia. Wystrój salonu z kuchnią powinien być ze sobą spójny, nawiązywać do siebie stylistycznie. Już na samym początku zdecydujemy się na styl aranżacji. Do niego decydujmy o kolorystyce i dodatkach. Pod niego również wybierajmy meble i materiały ponieważ każdy styl rządzi się swoimi prawami.

Jak urządzić mały salon z kuchnią ?

W małych wnętrzach baza kolorystyczna powinna być zdecydowanie jasna, do niej mogą pojawić się mocniejsze akcenty kolorystyczne w formie dodatków. W prezentowanym projekcie salonu z kuchnią do bieli, szarości i drewna pojawia się granat i pomarańcz.

Biel jest na czasie, jest tez kolorem uniwersalnym i ponadczasowym. Świetnie współgra z szarością i dla efektu ocieplenia z drewnem. Jest też kolorem do , którego można dobrać inne mocniejsze barwy a przy tym nie obciążać wnętrza. Zabudowa kuchenna w jednolitym kolorze jest lżejsza, mniej rzuca się w oczy i nie obciąża optycznie wnętrza. Meble w salonie jak i kuchni powinny ze sobą współgrać.

Salon z kuchnią, nowoczesna aranżacja, projekt w kolorze biały, szary, drewno

Aranżacji kuchni z salonem warto poświęcić sporo uwagi i przemyśleć wszystko w najdrobniejszym szczególe. Dodatki powinny być w ilości nie powodującej chaosu , jak najmniej rzeczy powinno być poustawiane na zewnątrz. Dekoracją może być dywan, poduszki, ramki na zdjęcia, nowoczesny zegar, designerska lampa. Minimalizm i prostota sprawdzą się tutaj bez dwóch zdań.

Salon z kuchnią, aranżacja w kolorze biały, granatowy, pomarańcz, widok na kuchnie jadalnie i salon

Projektowanie salonu z kuchnią

Urządzenie salonu z kuchnią stanowi dla wielu z nas wyzwanie, tym bardziej jeśli mamy do czynienia z aranżacją małego salonu z kuchnią. W każdym wypadku warto skorzystać z pomocy profesjonalistów i zdecydować się na projekty salonu z kuchnią. Zaoszczędzi nam sporo nerwów , czasu i pozwoli spełnić marzenie o pięknym wnętrzu. Dzięki projektowi salonu z kuchnią zobaczymy jak możemy funkcjonalnie zagospodarować wnętrze oraz co będzie dla niego najlepsze stylistycznie. W naszej ofercie wykonujemy projekty wnętrz online cennik znajduje się tutaj CENY PROJEKTOWANIA WNĘTRZ wykonujemy je pod indywidualne zamówienie w oparciu o preferencje, budżet i wymiary wnętrza.

Salon z kuchnią, aranżacja w stylu nowoczesnym, widok na ścianę telewzyjna, półki na ścianie telewizyjnej

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)