Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Mieszkanie 75m2. Projekt i aranżacja nowoczesnego, średniego wnętrza domu

Publikacja 2022-07-18 13:52:52
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

To, że urządzenie wnętrz mieszkania jest trudne, to żadna nowość. Wielu z nas wie, jak trudno zdecydować jak urządzić mieszkanie - każde wnętrze mieszkania jest inne i rządzi się swoimi zasadami. Często więc nie wiemy, jak nasze mieszkanie urządzić. Problem może pojawić się zwłaszcza w mieszkaniach średnich - nie za mało miejsca, by stawiać na pełną funkcjonalność, ale też nie wystarczająco dużo by stawić na pełną wygodę. To nie to samo co aranżacja domu jednorodzinnego - projekt mieszkania a projekt domu bardzo się różnią - i zdecydowanie aranżacja średniego mieszkania jest od niej trudniejsza. Dziś jednak przychodzimy z pomocą i podpowiemy, jak urządzić mieszkanie średnie 75m2. Dowiesz się dziś od nas, jak:

 • Zaplanować projekt aranżacji mieszkania;
 • Zaaranżować wnętrza mieszkania 75m2:
 • Funkcjonalną kuchnię;
 • Przytulny salon;
 • Funkcjonalny salon z aneksem kuchennym
 • Komfortową sypialnię;
 • Praktyczną łazienkę;
 • Piękny przedpokój.

Zobacz przykład nowoczesnej aranżacji mieszkania na długie lata. To profesjonalny projekt mieszkania wykonany w oparciu o preferencje i możliwości Inwestorów.

Mieszkanie 75m2. Urządzamy - projekt i aranżacje wnętrz domu

Planowanie to podstawa - jak zaplanować aranżację mieszkania 75m2

Nie możemy od tak zacząć aranżacji wnętrz naszego mieszkania- trzeba na początek zadbać o rozplanowanie wnętrza mieszkania. Planowanie aranżacji mieszkania jest niesamowicie istotne, wręcz niezbędne. Na początek trzeba przede wszystkim zastanowić się, jakie będą nasze wymagania od wnętrz. Jak często będziemy z nich korzystać? Do czego właściwie ich użyjemy? Odpowiedzenie sobie na te pytania pomoże tak zaaranżować mieszkanie, by każde z wnętrz mieszkania było idealnie do nas dostosowane.

Musimy też wybrać styl mieszkania, w którym będziemy urządzać wnętrza. Styl mieszkania odzwierciedli nasz charakter i gust. Jest wiele stylów aranżacji wnętrz do wyboru - od aranżacji w stylu skandynawskim czy stylu glamour po styl industrialny - i każdy się od siebie różni. Dzięki takiemu zróżnicowaniu łatwo znajdziesz taki, który Ci się spodoba. Warto spojrzeć na inspiracje i pomysły, które znajdziesz w Internecie - dzięki nim znajdziesz idealnie pasujący do Ciebie styl.

Przed podejściem do kolejnego etapu trzeba też wykonać odpowiednie pomiary wnętrz. Wykonane pomiary muszą być tak dokładne, jak to możliwe - będą bowiem bardzo ważne w następnym etapie, czyli stworzeniu projektu wnętrz mieszkania.

Projekt wnętrz mieszkania - dlaczego projektowanie wnętrz online jest tak istotne?

Przy urządzaniu wnętrz projekt wnętrz mieszkania jest niesamowicie potrzebny. Odpowiedni projekt mieszkania pomoże nam idealnie urządzić każde wnętrze bez najmniejszych pomyłek czy błędów. Projekt aranżacji mieszkania i jego wnętrz online zdecydowanie więc ułatwi nam aranżację. Dowiesz się, dlaczego warto stworzyć projekt wnętrz mieszkania i dlaczego indywidualne projekty wnętrz mieszkania to przepis na udane mieszkanie.

Indywidualny projekt mieszkania ma wiele zalet. Dzięki niemu m.in oszczędzimy czas i pieniądze. W końcu pozwoli on nam uniknąć niepotrzebnych pomyłek przy aranżacji, przy poprawie których możemy stracić wiele czasu, a także przy której ucierpi nasz portfel. Wykonać projekty wnętrz możemy sami, ale do tego trzeba wiedzy i doświadczenia. Najłatwiej będzie zamówić projekt wnętrz online u profesjonalnej firmy projektowej - można być wtedy pewnym, że projekt będzie wysokiej jakości. Taki projekt wnętrz mieszkania powstaje w oparciu o twoje dokładne oczekiwania oraz budżet, będzie więc dostosowany do twoich wymagań i możliwości finansowych. Tworząc projekt mieszkania sprecyzujemy też nasz budżet i listę zakupów. A ile kosztuje projekt mieszkania średniego wykonanego usługą projektowania wnętrz online? Cena za projekt kompleksowy projekt mieszkania to od 6000 do 11000 zł za cały projekt, w zależności od metrażu mieszkania i firmy, w której zamawiamy projekt. A skoro projektowanie mieszkania online mamy za sobą, jak rozpocząć aranżację mieszkania?

Jak urządzić wnętrza mieszkania 75m2. Kilka zasad aranżacji wnętrz

Jak już wspomniano wcześniej, urządzenie każdego wnętrza mieszkania może być niemałym wyzwaniem. Przez to że wszystkie się różnią trzeba zastosować różne zasady aranżacji przy każdym z nich. Jak więc poradzić sobie z aranżacją wnętrz mieszkania 75m2? Podpowiadamy!

Wskazówki na zaaranżowanie funkcjonalnej kuchni w mieszkaniu 75m2

Kuchnia to jedno z najważniejszych wnętrz domu nie bez powodu więc znalazła się na naszej liście jako pierwsza. Aranżacja praktycznej kuchni może być niemałym wyzwaniem, ale przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, jak zaaranżować funkcjonalną kuchnię w mieszkaniu 75m2.

Na początek zastanówmy się - co powinno znaleźć się w każdej kuchni? W każdym wnętrzu kuchni znajdziemy pewne elementy jej wyposażenia, bez których kuchni nie dałoby się używać. Projekt kuchni w średnim mieszkaniu powinien być zaaranżowany praktycznie i funkcjonalnie. Nie tylko aranżacja małej kuchni wymaga zachowania praktyczności - tak jak w aranżacji małego mieszkania gdy chcemy urządzić mieszkanie średnie, a w nim praktyczną kuchnię, najlepiej zadbać o wydzielenie stref w naszej kuchni. Wydzielenie odpowiednich stref wnętrza wprowadzi do niego porządek i ład, i dzięki temu łatwiej będzie poruszać się po kuchni. Strefy wydziela się za pomocą zasady trójkąta roboczego - dzięki ułożeniu stref według kształtu trójkąta - w jego wierzchołkach - wyposażenie będzie najbardziej optymalnie rozmieszczone. A więc jakie strefy powinny znaleźć się w kuchni?

 • Pierwsza strefa to strefa przechowywania. W tej strefie będziemy przechowywać jedzenie, więc powinna tu się znaleźć lodówka z zamrażalką. W tej strefie często też znajdziemy najwięcej różnych szafek do przechowywania. W końcu każdy projekt kuchni powinien zawierać wiele miejsca do przechowywania.
 • W drugiej strefie, strefie zmywania, znajdziemy zlewozmywak, niezbędny element każdej kuchni. Strefa ta najczęściej znajduje się na wprost - naprzeciwko wejścia, przy ścianie z oknem lub i jedno i drugie.
 • Trzecia i ostatnia strefa, gotowania, to miejsce przygotowywania naszych posiłków. Znajdziemy tam m.in płytę grzewczą, najczęściej w nowoczesnych wnętrzach indukcyjną. Nad nią zawiesza się okap, a pod lub obok płyty grzewczej często zobaczymy piekarnik. W tej strefie czasem znajduje się też miejsce na mikrofalówkę.

Ustawienie stref kuchni w ten sposób sprawia, że poruszanie się po niej jest proste - najpierw wyjmiemy nasze jedzenie w strefie przechowywania, przejdziemy do strefy zmywania i umyjemy je w zlewie, a potem przejdziemy do strefy gotowania i przygotujemy.

To jeszcze jednak nie koniec naszych przygód z kuchnią - trzeba zadbać o inne elementy wystroju kuchni. Między innymi o kolorystykę, najważniejszy zaraz po wyposażeniu element kuchni. I tak jak w małych mieszkań aranżacje średnich mieszkań mają przede wszystkim jasne i stonowane kolory. Dzięki temu kuchnia w mieszkaniu będzie przestronniejsza. Najlepiej jest użyć na początek neutralnych barw, które ma prawie każdy projekt wnętrz mieszkania. Dzięki użyciu tych barw bez problemu można dodać do nich inny, bardziej barwny kolor.

Oświetlenie to kolejny element wystroju każdego wnętrza. Również sprzyja stworzeniu we wnętrzu przestronności, dlatego im lepiej oświetlimy kuchnię, tym lepiej. Projekty aranżacji wnętrz kuchni powinny uwzględnić jak najwięcej źródeł oświetlenia - m.in oświetlenie główne, ale też dodatkowe, jak np. listwy LED oświetlające blaty robocze. Nie zasłaniajmy też przesadnie okien, bo liczy się też światło naturalne.

Aranżacja kuchni w nowoczesnym mieszkaniu

Jak zaaranżować przytulny salon w średnim mieszkaniu?

W aranżacji mieszkania najważniejszy jest bez wątpienia salon - jedno z najważniejszych wnętrz domu. W salonie stawia się na komfort użytkowania, to wnętrze nastawione na przytulność - jak więc pogodzić praktyczność z komfortem? Oto nasze wskazówki, jak zaaranżować przytulny salon w średnim mieszkaniu.

Podstawą salonu jest jego odpowiednie wyposażenie. Bowiem czym jest salon bez mebli? Odpowiedni projekt salonu to przede wszystkim sofa. Bez sofy nie ma salonu - dlatego też trzeba wybrać odpowiednią do naszego wnętrza - projekt salonu pozwoli ci znaleźć dla sofy idealne miejsce. Oprócz sofy w każdym salonie oczywiście znajdziemy szafkę RTV i telewizor, by móc wyłożyć się na kanapie i obejrzeć telewizję. Pomiędzy szafką RTV a sofą stawia się często stolik kawowy, na którym możemy zostawić książkę czy pilot do telewizora.

Tak jak projekty małych mieszkań, w projektach średnich mieszkań, projekt salonu urządzony będzie w jasnej, stonowanej kolorystyce. Salon będzie dzięki temu jeszcze bardziej przytulny i przestronny. Naturalna kolorystyka pozwoli na wkomponowanie do wnętrza wielu różnych kolorów - najlepszymi do salonu są m.in żółty, granat, butelkowa zieleń.

Jeśli chodzi o salon projekt wnętrz salonu często jest bogato udekorowany - ważnym elementem każdego salonu są jego dodatki. Dekoracje pozwolą jeszcze bardziej urozmaicić wnętrze i dzięki nim można podkreślić jego przytulność i atmosferę. Jakie dekoracje pojawią się w aranżacji wnętrz salonu? Podobnie jak w aranżacji małego mieszkania, w wystroju wnętrz średniego mieszkania trzeba zachować umiar w dekoracjach. Im mniej, tym lepiej, postawmy więc na prostotę i minimalizm. W nowoczesnej aranżacji salonu proste dodatki jak dywan i poduszki wystarczą, by stworzyć całkowitą metamorfozę mieszkania. Można na ścianach zawiesić plakaty, które dostosować można do naszych upodobań, czy lamele. Na koniec zadbajmy o odpowiednie oświetlenie całego salonu - w aranżacji salonu znajdziemy wiele źródeł oświetlenia, np. podświetlenia szafki RTV i telewizora czy lampy stojące i wiszące.

Aranżacja przytulnego salonu w nowoczesnym mieszkaniu 75m2

Aranżacja funkcjonalnego salonu z aneksem kuchennym

Jeśli chodzi o średnie mieszkanie, aranżacja wnętrz ma tu pewną ważną zasadę - wnętrza mieszkania powinny być praktyczne i funkcjonalne. W stworzeniu funkcjonalnej przestrzeni mieszkania pomoże urządzenie salonu z aneksem. Połączenie funkcjonalności kuchni i przytulności salonu to idealne rozwiązanie na praktyczną aranżację mieszkania. Kompleksowa aranżacja wnętrz salonu z aneksem może być jednak trudna do zrealizowana. Jak zaaranżować salon z aneksem kuchennym?

W salonie z aneksem kuchennym ważne jest odpowiednie rozdzielenie jego stref. Najlepszym sposobem na to będzie wstawienie stołu. Projekt salonu z aneksem kuchennym i stołem wydzieli trzecią strefę - jadalnianą. Jadalnia wnętrza mieszkania będzie najpraktyczniejszym podziałem stref salonu z aneksem. Inną alternatywną opcją będzie np. wielofunkcyjna wyspa, czy alternatywy dla niej - półwysep i barek. Często też widzi się podział w podłodze - w strefie kuchennej używa się płytek, a salonowej - paneli. W salonie z aneksem ważne jest też zachowanie spójności między strefami - styl i kolorystyka obu stref musi być taka sama, skoro teraz to jedno wnętrze.

Aranżacja funkcjonalnego salonu z aneksem kuchennym

Jak urządzić komfortową sypialnię?

Sypialnia to najintymniejsze wnętrze domu. W dobrej aranżacji mieszkania sypialnia jest przytulna i komfortowa - jak odpowiednio wykonać aranżacje wnętrz sypialni? Jak urządzić sypialnię tak, by była jednocześnie przytulna i praktyczna?

W sypialni króluje oczywiście łóżko. Dla mniejszych sypialni zaleca się skorzystanie z łóżek rozkładanych, które przez większość dnia nie zajmie wiele miejsca. Trzeba też znaleźć miejsce na szafę na ubrania lub inny mebel do przechowywania. Coraz częściej też w sypialni pojawia się telewizor - można albo zaaranżować szafkę RTV w sypialni, lub użyć zamiast niej regału czy prostej szafki lub półki.

Tak jak w małych mieszkaniach warto skorzystać w sypialni z jasnej kolorystyki. Najłatwiej będzie rzecz jasna użyć neutralnych barw, a potem poprzez dodatki wkomponować we wnętrze inne barwy - tak jak wtedy, gdy tworzyliśmy projekt salonu. W nowoczesnej aranżacji sypialni znajdziemy dodatki, takie jak poduszki i narzuty, dywan na podłodze, plakaty i lamele na ścianach, dekoracyjne źródła oświetlenia itd. A skoro już o oświetleniu mowa, w nowoczesnej aranżacji każdej sypialni znajdziemy bogate oświetlenie - idealnie do sypialni nadadzą się listwy LED i inne tego typu źródła światła.

Aranżacja komfortowej sypialniw nowoczenym mieszkaniu

Wskazówki, jak urządzić funkcjonalną łazienkę

Wnętrze łazienki, podobnie jak aranżacja kuchni, musi być funkcjonalne. Niestety nawet w średnich mieszkaniach łazienki czasem są małe i zmieszczenie w nich wszystkiego, co potrzebne może być trudne. Jak więc urządzić funkcjonalną łazienkę?

W projekty wnętrz małych łazienek da się zmieścić wszystkie najpotrzebniejsze elementy wyposażenia wybierając mniejsze modele. Np. najmniejsze umywalki mają po 30cm szerokości. W przypadku toalety, najlepiej wybrać miskę WC wiszącą, które zajmie o wiele mniej miejsca. Problem jednak pojawia się, gdy trzeba wybrać między prysznicem a wanną. W łazienkach mniejszych najlepiej wybrać prysznic - zajmie on o wiele mniej miejsca, niż pojemna wanna. Taką opcję należy wybrać w przypadku małych mieszkań, jeśli jednak mamy więcej przestrzeni bez problemu możemy wybrać wannę.

W przypadku reszty elementów wystroju wnętrza łazienki, w łazienkach najczęściej widuje się biel i inne jasne kolory, jak szarość i beż. Dzięki temu nawet najmniejsze łazienki wydają się większe. Często zobaczymy tu też jednak elementy czerni - z nią należy jednak uważać, bo im więcej jej jest w pomieszczeniu, tym bardziej wnętrze pomniejsza się optycznie. Projekty małych wnętrz łazienek uwzględniają wiele źródeł dodatkowego oświetlenia - często podświetla się lustro, i z tyłu i z przodu, dodaje różne listwy LED we wnętrzu itd. Bardzo mało natomiast jest jakichkolwiek dodatków, co ma jednak swoje plusy, nie ma bowiem nic, co przytłoczyłoby wnętrze.

Łazienka funkcjonalna w nowoczesnej aranżacji mieszkania

Jak urządzić wizytówkę mieszkania? Aranżacja przedpokoju

Przedpokój to pierwsze wnętrze, jakie zobaczymy wchodząc do domu - musi więc robić jak najlepsze pierwsze wrażenie. Niestety jednak przedpokoje często są bardzo małe, zwłaszcza w przypadku małych mieszkań. Jak urządzić piękny przedpokój?

Jeśli chodzi o przedpokój projekt wnętrz przedpokoju jest często minimalistyczny i prosty. Przedpokoje często bywają ciasne i małe, z ciasnotą nie mierzymy się tylko wtedy, gdy musimy zaaranżować małe mieszkanie. Trzeba w nich jednak zmieścić odpowiednie wyposażenie. Trzeba mieć miejsce na chowanie ubrań - najlepiej nada się do tego szafa. Jeśli jednak nie mamy na nią wystarczająco miejsca, wystarczą wieszaki. W przedpokoju warto też ustawić siedzisko - najlepiej takie z wbudowaną szafką na buty, dzięki czemu zwiększa się praktyczność wnętrza. Często w przedpokojach wiesza się też lustra, które dodatkowo odbiją światło i optycznie powiększą cały przedpokój.

Skoro już o oświetleniu mowa, w przedpokoju trzeba zadbać o bogate oświetlenie. Warto dodatkowo oświetlić lustro i - jeśli taka znajdzie się w naszym wnętrzu - wnętrze szafy. Pomoże to optycznie powiększyć wnętrze. Żeby przedpokój był jeszcze przestronniejszy optycznie, zadbajmy o jasne, neutralne barwy - biel, beż i szarości będą naszymi sprzymierzeńcami przy urządzaniu przedpokoju. Przy dobieraniu dodatków zachowajmy umiar by wnętrze było tak przestronne optycznie, jak to możliwe - plakaty, lamele i rośliny to najlepsze, co możemy zrobić.

Projekt mieszkania 75m2. Projektowanie wnętrz domu

Nasz architekt wnętrz wykonał projekt mieszkania 75m2, który będzie inspiracją dla Twojej własnej aranżacji. Pomoże Ci zdecydować, jak chcesz swoje mieszkanie urządzić. Zaprezentowany poniżej projekt mieszkania przygotowany został pod konkretne oczekiwania i wymagania - Świadczymy usługi aranżacji mieszkań i wykonujemy projekty poszczególnych wnętrz online jak też projektowanie mieszkań i wnętrz domu. więc u nas możesz zamówić podobny, pod własne oczekiwania.

Salon z aneksem kuchennym w nowoczesnej aranżacji mieszkania 75m2

Pierwsze, co rzuca się w oczy w tym mieszkaniu, jest salon z aneksem. Mieszkanie zostało urządzone z salonem z aneksem kuchennym by optycznie zwiększyć przestrzeń mieszkania. Od razu rzuca się w oczy duża, szara sofa, z dekoracyjnymi poduszkami. Przed sofą stoi biały stolik kawowy, a naprzeciwko - szafka RTV i telewizor. Obok widać turkusowy fotel, za którym postawiono szafki. W strefie kuchennej widać barek z dwoma białymi krzesłami barowymi. Fronty szafek są białe a blaty - drewniane. Widać tu zastosowaną zasadę trójkąta roboczego - po lewej widać płytę grzewczą z okapem, po prawej strefę przechowywania z drewnianymi szafkami a pomiędzy nimi zlew - tuż przy ścianie z oknem, tam, gdzie strefa zmywania pojawia się najczęściej. Ostatnim elementem tego salonu z aneksem jest duży stół, wydzielający strefę jadalnianą.

Salon z aneksem urządzony został w jasnej, naturalnej kolorystyce. Dominuje na ścianach beż i biel, gdzieniegdzie w pomieszczeniu znajdziemy drewno i szarości. To uniwersalna kolorystyka, do której udało się wkomponować turkus poprzez fotel i poduszki. Widać tu wiele dekoracji - poduszki, biało czarny dywan, tapeta dekoracyjna za szafkami, a także rośliny i pnącza. Wyróżnia się też bogate oświetlenie - na suficie widać wiele punktów oświetlenia. Oświetlony lampami wiszącymi został stół, a także barek w kuchni. Całe wnętrze jest więc przestronne i jasne - pełne życia.

Salon z aneksem kuchennym w nowoczesnej aranżacji mieszkania 75m2

Wnętrza domu - Zobacz jak urządziliśmy łazienkę w mieszkaniu 75m2

Kolejnym wnętrzem, jakie ma to nowoczesne mieszkanie, jest łazienka. W łazience widzimy wannę z parawanem prysznicowym - idealne rozwiązanie dla osób, które lubią i szybkie namoczenie się, i długie kąpiele w wannie. Obok wiszą szafki łazienkowe z drewnianym blatem, na którym stoją dwie umywalki nablatowe. Nad nimi wisi wielkie, okrągłe lustro - odbija wiele światła dzięki czemu wnętrze jest jasne i przestronne. Naprzeciwko szafek zamontowano toaletę wiszącą na ścianie z płytek drewnopodobnych.

Oprócz płytek drewnopodobnych rzucają się bardzo w oczy zastosowane w ścianach i podłodze płytki imitujące marmur - wyglądają niesamowicie, a przy tym optycznie powiększają całą łazienkę. Dominuje tu dzięki płytkom biel, z gdzieniegdzie elementami drewna. Jest tu też bogate oświetlenie - na suficie widać punkty oświetlenia, a przed lustrem zawieszono jasne okrągłe lampy wiszące. Dodatkowo przez okno wlatuje wiele światła naturalnego. Nowoczesne mieszkanie z taką łazienką od razu zrobi wielkie wrażenie.

Łazienka w nowoczesnej aranżacji w mieszkaniu 75m2

Sypialnia w aranżacji nowoczesnego mieszkania

Następna jest sypialnia. Nowoczesne mieszkanie bez sypialni nie może istnieć. Od razu rzuca się w oczy duże łóżko na tle paneli tapicerowanych i tapety z roślinami. Po obu stronach łóżka stoją dwa stoliki. Naprzeciwko wisi szafka, nad którą zawieszono telewizor. Obok urządzono małe biurko z okrągłym, wielkim lustrem. Bliżej drzwi widać stojące wolno lustra.

Dominuje tu ciepła beż - perfekcyjny kolor dla przytulnych wnętrz, takich jak sypialnia. Od razu można zauważyć, że mieszkanie zostało zaaranżowane głównie na beżowo. Oprócz beży widzimy w tej sypialni kilka elementów bieli, drewna i szarości. Oświetlenie jest tu dość bogate - w oczy rzuca się światło naturalne, wlatujące przez dwa duże okna. Dzięki dużej ilości luster światło odbija się po całym wnętrzu. Przed okrągłym lustrem, nad łóżkiem i nad stolikami obok łóżka zawieszono lampy wiszące. Widać tu też dekoracje - m.in wspomniane już panele tapicerowane i tapeta. Do dekoracji zaliczą się też poduszki, koce, dywan i zasłony.

Sypialnia w aranżacji nowoczesnego mieszkania 75m2

Projekt wnętrz mieszkania - piękny i funkcjonalnie urządzony przedpokój w mieszkaniu 75m2

Na koniec przedpokój - wizytówka mieszkania. W każdej odpowiedniej aranżacji wnętrz musi pojawić się dobry przedpokój. Przedpokój tutaj jest dość przestronny. Widać tu małą przestrzeń z wieszakiem stojącym, obok którego jest wejście do "garderoby" wypełnionej szafkami na ubrania. Obok szafek postawiono siedzisko, a na ścianie za nim zawieszono okrągłe, duże lustro.

Wspomniane szafki są w kolorze drewna, który dominuje w części "garderoby". Na ścianach i podłodze jednak dominuje biel, dzięki czemu wnętrze jest jasne i przestronne. Nie ma tu żadnych dekoracji, ale za to jest odpowiednie oświetlenie, widać bowiem ciepłe źródła światła w części garderoby i światło naturalne padające z okien.

Przy aranżacji mieszkania zdecydowanie można się namęczyć. Aranżacja wnętrz wymaga cierpliwości i kreatywności. Jest wiele zasad dotyczących aranżacji wnętrz średniego mieszkania, a trudności pojawiają się już na etapie projektu mieszkania. Możliwości aranżacji wnętrz jest jednak wiele i pobudzi ona naszą wyobraźnię. Mamy nadzieję że nasze wskazówki pomogły Ci w urządzeniu wnętrz wymarzonego mieszkania. Jeżeli potrzebujesz projektu swojego mieszkania, wykonujemy usługi projektowania wnętrz na naszej stronie - możesz zamówić u nas projekt pod swoje oczekiwania i pomożemy Ci wykonać projekt mieszkania idealnie dostosowany do Ciebie i twoich wymagań.

Podziel się