Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Biało różowy pokój małej dziewczynki

Publikacja 2018-11-29 10:35:43
Kategorie Pokoje dziecięce

Pokój dziecka możemy urządzić na wiele sposobów. To jak go urządzimy zależy przede wszystkim od tego co nam się podoba, jakie są nasze oczekiwania. Istotne też jest samo pomieszczenie jego metraż oraz ustawność, położenie okien, drzwi , to czy są skosy. Projektowanie pokoju dziecięcego powinno przebiegać w określonej kolejności i w oparciu o kilka podstawowych zasad. Musimy przede wszystkim określić nasze preferencje biorąc pod uwagę zdanie naszej pociechy. By pokój dla dziecka był funkcjonalny musimy określić najlepszy dla niego układ funkcjonalny. Jeśli już decyzje o tym jakie będzie rozstawienie pokoju, ustaliliśmy budżet jaki możemy przeznaczyć na aranżacje pokoju dla dziecka zapadły czas pomyśleć o stylu aranżacji w jakim urządzimy pokój dziecięcy. Wybór mamy szeroki od stylu nowoczesnego, poprzez klasyczny, skandynawski po industrialny i glamour. Dopiero wtedy gdy ta decyzja zostanie podjęta możemy zabrać się za wybieranie mebli, dodatków i decydować o kolorach. Jeżeli nie do końca wiemy czego chcemy lub nie potrafimy złożyć w całość możemy szukać inspiracji w gazetach, programach telewizyjnych czy w internecie. Możemy również skorzystać z usługi projektowania wnętrz. Zamawiając projekt pokoju dla dziecka wbrew pozorom zaoszczędzimy pieniądze jak i czas. Projekt taki powstaje w oparciu o nasze oczekiwania, możliwości finansowe.

Aranżacja pokoju dla dziewczynki

Pokój dziecka powinien być dopasowany do płci dziecka, jego wieku i zainteresowań. Powinien być miejscem bezpiecznym , umożliwiającym dziecku samodzielność pamiętajmy o tym przy wyborze mebli. Dziecko powinno mieć możliwość swobodnego korzystania z zabawek, sięgać po ulubione książeczki , gry. Tak jak i wiek tak płeć dziecka ma ogromny wpływ na sposób urządzenia pokoju. Mówi się , że urządzany pokój dla chłopca jest mniej wymagający niż aranżacja pokoju dla dziecka dziewczynki.

Przedstawione w artykule zdjęcia to projekt pokoju dla dziecka dziewczynki. Pokój urządzony jest w kolorystyce bieli, szarości i delikatnego różu. W aranżacji pokoju dla dziecka zamieszczono wykorzystując miejsce pod skosem regały z pojemnikami na zabawki by dziewczynka mogła swobodnie z nich korzystać samodzielnie składać je po zabawie. W pokoju znajduje się również duża szafa do przechowywania ubrań, łóżko w kształcie domku dla małej księżniczki, designerska półka na książki i gry w formie drzewa. Ponieważ pokój dziewczynki ma „rosnąć razem z nią” zaaranżowane zostało również zostało biurko. W pokoju dziewczynki jest sporo miejsca na zabawę dowolną ukochanym dokiem dla lalek czy w namiocie tipi.

Pokój dla dziecka, Aranżacja pokoju dla dziewczynki, widok na ścianę z tapetą biało różową łóżkiem domek, drzewo na książki, biurko białe

Projektowanie pokoju dziecięcego

Urządzając pokój dla dziecka bez względu na to jaki styl aranżacji wybraliśmy, postawmy na minimalizm. Chociażby proste formy mebli wprowadzają harmonię tak ważną dla niedojrzałego układu nerwowego dzieci. Wybierzemy jasne kolory bazowe wtedy ożywienie kolorami będziemy mogli wprowadzić za pomocą dodatków czy elementów dekoracji. Pamiętajmy o odpowiednim oświetleniu.

W naszym serwisie zamówią Państwo projekt pokoju dziecięcego w cenie którego jest do trzech wariantów projektu wraz ze specyfikacja materiałową , lista zakupów iw skazaniem sklepów w jakich można kupić użyte w projekcie materiały. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Wspólnie stworzymy idealną, szytą na miarę aranżacje pokoju Waszego dziecka.

Pokój dla dziecka aranżacja pokoju dla dziewczynki, średnio pokoj na poddaszu, nowocześnie urządzony, widok na namiot i szafę

Podziel się