projekt wnętrza

 PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Pokój dla dziecka – Aranżacja pokoju dziecięcego: piłkarski pokój dla chłopca.

Publikacja 2019-08-28 16:38:23
Kategorie Pokój dla dziecka

Pokój dla dziecka – Aranżacja pokoju dziecięcego: piłkarski pokój dla chłopca.

Aranżacja pokoju dziecięcego to niezwykle przyjemne zadanie choć sprawia trudności szczególnie w funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Pokój dla dziecka to wnętrze, które spełnia wiele funkcji. Jest sypialnią, miejscem do nauki i zabawy oraz pokojem gościnnym w którym dziecko przyjmuje koleżanki , kolegów. Pokój dziecięcy powinien być dopasowany do potrzeb i wieku dziecka. Funkcjonalność w pokoju dla dziecka jest niezwykle istotna kwestią. Wystrój pokoju dziecięcego powinien nawiązywać do zainteresowań, oczekiwań dziecka. To nasze dziecko ma się czuć dobrze w swoim pokoju i utożsamiać się z nim. Jak to wszystko pogodzić? Jak urządzić pokój dla dziecka funkcjonalnie i w dobrym stylu?

Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo zdjęć i artykułów o tematyce aranżacji wnętrz.Zobacz wykonane przez nas projekty pokoju dziecięcego czy projekty pokoju młodzieżowego , które mogą stanowić dla Ciebie inspirację. Jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu pokoju dla dziecka możesz również zamówić projekt pokoju dziecięcego lub projekt pokoju młodzieżowego wykonywany pod indywidualne zamówienie.

Pokój dla dziecka: aranżacja pokoju dziecięcego 

 Urządzanie pokoju dziecięcego należy zacząć od określenia oczekiwań i potrzeb. Pod nie musimy zdecydować o układzie funkcjonalnym pokoju dla dziecka. To znaczy gdzie umiejscowimy łóżko, szafę, regały, biurko tak by pokój był jak najbardziej komfortowy. Kiedy wiemy już co gdzie będzie miało swoje miejsce możemy zacząć zastanawiać się and stylem aranżacji pokoju dziecięcego a pod wybrany przez nas wybierać meble i wszystko co składa się na wystrój pokoju dla dziecka.

Pomysł na pokój dla chłopca: motyw piłkarski 

 Zamieszczone w artykule zdjęcia pokoju dziecięcego to wykonany przez nas projekt pokoju dla chłopca. W pokoju znajduje się łóżko, szafki do przechowywania z miejscem na telewizor , blat biurka oraz szafa. Pokój dla chłopca zaprojektowany został w stylu nowoczesnym. Kolorystyka pokoju to biel, drewno, zielony. Chłopiec interesuje się piłką nożną dlatego pojawia się w nim motyw piłkarski w postaci dywanu i fototapety na ścianie z łóżkiem. Na podłodze znajdują się panele. Jedna ze ścian w pokoju pomalowana została w kolorze zielonym pozostałe są jasno szare. Pokój jest jasny, funkcjonalnie zagospodarowany i spełnia oczekiwania dziecka co do wystroju.

Pomysł na pokój dla chłopca: motyw piłkarski

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)